Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyula és társai... micsoda szleng!
Puklung, ez tetszik!
Ha a blokkot összeraktad megfelelően hézagolva, beállítod a puklungot, meg a gyulát, és az jó, mese nincs.
Persze, az ember végigugráltatja a sebességeket, de csak a rend kedvéért.
persze, gondolom önindító gombos kell.
ahogy írtad az 5ezer ft
Annál idegesítőbb nincs, mikor megvesz valamit az ember és nem működik, aztán viheti vissza, lehet az akár új cucc is. Ennyi.
Jajaja, RSDanee is felpakolta a frissen szerelt blokkot, a váltó nem kapcsolt, aztán joccakát. Aztán azt hangolhatta a saját gépéhez.

Ismerem a tulajt, vagy a szerelőt?
Mi rá a biztosíték, hogy jó? - nem kötekedni akarok.

Én is ha összerakok egy PC-t, beindítom, aztán még tesztelem is, miután átadom a delikvensnek. Van olyan kolléga aki nem így csinálja, viszik is vissza hozzá a ketyerét.

Lényeg, hogy az a tiszta sor, hogy a blokkot felpakoljuk egy RS-re (amelyikhez megakarjuk venni), aztán ha jól megy a történet, jöhetnek a mocskos anyagiak.

Ezekkel a sorokkal nem az eladót akarom minősíteni, remélem értitek a lényeget.
Ami blokkot felújítok, én sem szoktam kipróbálni, és más sem, és nem is kell, nincs rajta mit.
KArburálni úgy is a felhasználó körülményei mellett kell, max a gyulát kell belőni(ha lehet) oszt jóccak.
Szia !

Engem felső gázbowden érdekelne komplett felső bowdenházzal (markolattal) együtt.
Van rá lehetőség ?
Irányár?
Köszönöm
Azt hittem, hogy tudsz valami boltot.
Jah, hát igen.
ülés? bontóban
És hol?
Összerakás után illik kipróbálni, aztán eladni.
140ezer, hátsóülés hiányzik, de 3ezerért szokták adni.
Helló!
Valakit nem érdekel egy nagylöketű TOP szettes motorblokk? Erősített kuplung + rugók vannak benne, újak a főtengelycsapágyak, komplett vízpumpa, szimeringek szal. szinte minden. Nem volt használva mióta össze lett rakva, henger, dugó jók, a főtengely is hibátlan. Van számlám + képek a felújításról. Csak bele kell rakni egy motorba. Ha érdekel valamit írjon vagy msn. Árban nem tom mennyit érne majd megeggyezünk.
köszi:D
Irányárat tudsz mondani? Hátsó ülés?
van egy AM5-ös gépen komplettan
a blokkot én szedtem szét először, úgyhogy újszerű volt benne minden.
kapott egy erősített főtengelyt Top Performance hajtókarszettel és egy 75ccm-es DR hengerszetett, meg egy Motoforce 17,5mm-es karbit hozzá való sportszűrővel.
Nem fanatikus de ha abban elromlik vmi nem kell a boltba menni hanem csak a szekrénybe nyúlni.Így kicsit gazdaságosabb.Válság van
Fanatikus.
Mert ahhoz van egy rakat alkatrészem
És miért ragaszkodsz annyira az AM5-höz?
Komplett motort am5-ös blokkal.
most blokkot vagy komplett motort keresel?
Sziasztok.Valakinek eladó rs50?Lehetőleg am5 olcsóba?HA valakinek van az lehet h érdekelne. üdv.