Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak 1 kisebb kavics már ne akarjon odaférni .legalább nem kell félnem h elfordul a kormány .baromi nehéz így mozgatni
Ma vagyis tegnap felraktam a felnicsíkokat!:)

(Oo)
Elöl 120as?
Azigen, befért az első sárvédő alá?:D
2 üteműből nem fogsz ütősebb hangot kihozni.amúgy is fontos része az egész kipufogórendszer.nem csak a rezónak hanem a dobnak is szerepe van 2T-nél
ez is kis ccm-nek számít ?
bemegy alá a 130 meg a 140es gumi is csak kurvára semmi értelme.én most döntök rajta 10 fokot és már ottvagyok a peremnél .110es gumi v talán még 120 de nagyobbnak semmi értelme .mondjuk nekem elöl is van vagy 120as
Csak azért mert lehet én is ilyet vennék 50-esként.
Helo!
Te 50-esként használtad a cbr-t? Rendőrökkel nem volt gond? Állítottak meg vele, nem mondták hogy nagyobb mint 50?
Az új Rs eken már alapból 130 as van hátul de annak eleve más a felnije szélesebb stb
De ha így kérdezed akkor gondolom még a tiéd se az újabb fajta
Itt is vannak olyan srácok akik a 110 es helyére 130 ast paszíroztak be ezek szerint az még bemegy alá....140 sztem már nagyon sok lenne neki!
Azt hogy azzal hogyan viselkedik én nemtom
Én is épp most cseréltem párban gumit előre ment a gyári méret
( 90/80 hátra egyel szélesebb 120/70 nagymocc első pályagumi )
Nekem ezzel iszonyatosat változott mert úgy lehet fektetni ahogyan eddig még soha! Nagyon kegyetlen lett nekem vele
Köszi a választ! és még annyi h 130 v 140es gumi bemegy e alá hátra?Ha igen h viselkedik vele? Ha tudna vki 21es karbit akkor érdekelne..
Egyébként láttátok az "EZT KI HISZI EL" című videót?
Most a tartalom lényegtelen....de aki feltöltötte hát felbaszta az agyam
Elkezdi szar a 2T, hát mit képzel ez a veréb magáról? Végigolvastam a kommenteket de esküszöm ez egy lelki sérült
Vegyen akkor 4T és tegye bele
Majd a gixxer egyszer a seggem alatt 4T lesz de kis ccm ben a 2T a király
Persze ez már nézőpont kérdés h ki milyen motort és mire használ
Gyárilag 12 vagy hallottam olyat h 14 es is az újakon már 17,5
Láckerék hát ....gondolom vágod ha előre nagyobb fogszám akkor végre jobb ha kevesebb akkor jobban gyorsul de kisebb vég.
Dobot fölösleges ez 2T az a szép ha szép pattogós hangja van fölösleges elrontani a dobot azért ! Itt a rezó a lényeg
Hát ha 70 es meg arrow van rajta akkor 19-21 es karbi igancsak ráfér akkor az igazi!
Sziasztok.Lenne pár kérdésem hozzátok.Nemrég vettem egy 70-es Rs-t Arrow rendszerrel picit gyengének érzem még ezért kérnék pár tanácsot,gyárilag milyen karbi van rajta és milyet érdemes rá tenni,lánckereket hanyast ha azt szeretném jobban pörögjön v végre többet menjen,és érdemes e megberhelni a végdobot h ütősebb hangja legyen.A hátsó ülés alatt van tároló? Tanácsaitokat előre is köszönöm!
Hát őszintén fogalmam nincs mennyit érne
De nem akarok se keveset se sokat mondani
Szted mennyit érne?
Az attól függ. Látni, hallani, próbálni kell.
Sziasztok.
Lenne egy yamaha bws - em amit szeretnék eladni endúrora váltás miatt. Szerintetek a 80 e forint soknak számít mikor benne avan a 21 es dellorto karbi, 70 es szett más gyújtás és a variátorral is babrálva van persze jó értelemben? Itt vidékwn nem Kr elmenni.
Mennyibe adod egyébként? -kiváncsi vok. Jó cucc, biztos tolna...
Ja annak érné meg aki tudna hozni pl egy rs vázat és abba belepakolnánk kipróbálná és ha tetszik neki akk venné meg.De nem gondolom hogy lenne valami gond vele. Nem egy nagy dolog egy ilyen blokkot összerakni, 1 nap alatt megcsináltuk. Csak henger nem volt hozzá másik meg nem megy fel rá mert beleverne a hengerfejbe.
Annak célszerű megvenni, aki a közelben lakik, hogy a valami próbléma akad, bátran fordulhasson hozzád, nah nem feltételen panaszkodni! Egyébként a blokk nekem is elnyerte tetszésem.
Jól van, örülök, hogy érted, mire akartam kilyukadni. Akkor biztos jó vétel a cucc.
Háth, ez csúcs, de komolyan!
Gyula, puklung, légyszűrő, ezek szokásos dumák
valaki mondjon már egy Rs 50 AM6-os blokk főtenglyszimering méreteit! Sürgősen a bolt 4 ig van!:)
Kipróbálnám csak nincs mibe belerakjam, a motort meg azért nem akarom szétbontani. Tegnap ráraktam a hengert, a lendkeréknél meghajtattam akkus fúróval meg kapcsolgattam a sebességeket elvileg a váltó is jó
Ja hát végülis igazad van, lehet én se venném meg kipróbálás nélkűl. Aki akar hozhat egy vázat és kipróbálhatja.
Sziasztok!
aprilia RS 50 hez 1998-as AM6-os blokkhoz..
2 főtengelycsapágy és a 2 főtengelyszimering mérére lenne szükségem!