Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak mondta! Visszatekerni sose tart semeddig ezt ugye tudod
Ez biztos? am 7100 km van benne azt mondta vén faszi!:D
Én is ezen vagyok, perselyeset nem akarok, hát tudtommal még ragadva nem volt szóval elvileg nagy sérüléseknek nem kellene lennie!
Te ne fúrasd! Nicasil helyet ne legyen perselyes, fölösleges, ha csak nem sérült.
Szia!

Én is úgy tudom. Jahj, csak lenne jó! Oksa, nézd meg légy szíves! Aztán egyeztetünk...
Na majd ha szét lesz szedve a mesterúr megmondja h mi legyen vele
figyelj!
vas henger azok álltalában nem Nicasilosak, hanem símán fúrhatóak
helló!

gondolom 50es gépbe kell. van egy sintesim, én úgytudom hogy egyforma mindegyik 50es-ben de ha nem akkor szóljatok.
holnap megnézem milyen állapotú.

üdv:Zoli
Hát öö ezen nincs Nicasil? Ha fúrják akkor annak helószia
Szükségem volna excenterre (hátsó kerékagy), van neked bontva? Sürgős!

HA VALAKINEK VAN, JELEZZE!

Köszönöm!
Vashenger révén szerintem nem árt fúrni. Én se Meteor-t fogok venni. Ha kész lesz a masina sokkal jobban fogom kímélni mint eddig, az biztos!
Fúrva nemlesz csak másik dugó, tűgörgő
Hát inkább prox vagy vertex mint meteot
Meg már mintha a tűgörgőmnek is lenne némi hangja!
Míg meglesz a zs mostmár óvatosba azért véletlenül se essen szét
Ehez képest ma egész délután verettemxD Főleg miután vissza kellett ülnöm az rsv ről
Ma voltam bent Mikinél a szerelőmnél, elmondtam neki a problémát, és valóban fúrni, dugózni kell. 50-eshez amúgy 8500 Ft a Meteor dugó! - ha kell.
Persze hogye rögtön 3at
Akkor is megcsinálom!
Motorfelújításra kell a zs mert már érezhetően sokat gyengült főleg az uccsó 2000 km erben....
Vegyél egy újat.
Jah egyébként....ennyit bírt az önindítóm...ma h toltam ki a garázsból indítanám h melegedjen...míg öltözök!
Öndítom kb 1munkaütemet tehetett meg a dugó, és megint elkezdett kattogni a relé...
Most azon gondolkozom hogy esetleg amit forrasztottam az önindítón belül az szétrázódhatott vagy nemtom
Mind1 majd vasárnap megnézem mert holnap keresztanyámékhoz megyünk térkövezni és nem érek rá!
Idegesítő.
Én meg ma fogtam hozzá megcsinálni a motort, erre szerelés közben kiderült, hogy az excenterem törött, nem tom az új (1 foggal nagyobb) fogaskerékhez belőni a láncot . Idén még nem mentem az RS-sel... áááhhh....
Kibaszott élmény volt....hatalmas hogy mekkorát tol
Jó már Neked!
Itt görbüljek! Nagyon rendes volt a srác....
Azt mondta h nem a jogsi a lényeg csak tudjál motorozni
Mondom oké
Először egy Mitos haver ment vele aztán én
Kegyetlen még mindig vigyorgok...
650es SV után is valami kegyetlen pedig az se kutya
Áhh skacok ma ideadtak kipróbálásra egy RSV-t
Kegyetlen.....
Iszonyatos élmény volt vezetni egyedül
Bátran tudom mindenkinek ajánlani
Szevasz!

Szükségem volna excenterre (hátsó kerékagy), van neked bontva? Sürgős!

HA VALAKINEK VAN, JELEZZE!

Köszönöm!