Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom mennyi km van benne, és a km órát ne nézd akár 0-ra is vissza lehet tekerni.Ha valami rossz benne azt neked kell észrevenned mert a tulaj nem fogja megmondani, mivel neki az az érdeke hogy eladja. Persze vannak kivételek is de kevés
Ez 2 ütem. Ha minden kopó alkatrész cserélve van akkor tuti masina, hiába 50ezer km van benne és felújítás után 1000 Km-t ment.

Legyünk fanatikusak. Halgassa meg a hangját, próbálja ki, sőt vigyen magával kompresszió mérőt!
Több, mint valószínű, hogy a karburátort kell belőni megfelelően. Azt ajánlom, hogy keress fel egy szakembert. Jobban jársz.
ejj nemértem hogy a srác miért ragaszkodik annyira a km-ekhez. autóról lenne szó még megérteném, de azitss könyűű buherálni
Köszönjük Emese!
Figyi, ez tényleg nem számít. Úgysem lehet tudni, hogy mennyi az annyi. Kérdés, hogy milyen állapotban van műszakilag.
Szia! Debrecenben tanulok. Igen, szerintem megéri, csak az árából érdemes lenne faragni, egyéb esetben találsz jobbat.
szerettel ajánlom ezt neked
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs-3660188
További gondjaim vannak...:\ A motor áll és elkezd folyni a karbi túlfolyóján a benzin.(Gondolom a tűszelepen kéne állítani.) De viszont önindítóval és betolásra csak úgy reagál hogy beakar indulni de mégse...Mintha hirtelen elkapná de aztán lehörög.(Utánna pedig már nem is tudom beindítani normálisan) Mi lehet a probléma? Próbálkoztam gyertyával de úgyse műxik. vki ötlet?
Azt nem tod mennyi benne a km?
Te is Debreceni vagy? akkor ez a motor szerinted megéri ha egy kicsit tudok alkudni? mert debrecenbe tanulok és elöször ugyis csak kiprobálnám h mi ujság van vele.
Ezt a palit én is ismerem. Olaszból hozza be a mocikat, aztán felújítja kívül belül. Egyedül az árai magasak. Na meg egyszer árult egy "RS"-t ami valójában AF1 Futura volt RS matricával, sőt egy 3 sebességes váltóval, plusz állítólag power szelepes volt (kétlem). Ki is próbáltam, ahhoz képest, hogy 3 sebis volt jól ment, csak annyi, hogy az RS-hez nem sok köze volt! Az, hogy gyári vagy nem gyári a festés ne feltétlen érdekeljen, attól még lehet super minden téren.

Ha innen veszel mocit, szerintem jól jársz vele, kérdés, hogy mennyit enged a pénztárcád.

250 felett aki 50-est vesz az meg hülye!

Szal alkudj!
az a lényeg menjen.az enyém nem szép de legalább megy
És akkor mivan ha nem gyári? Hát borzasztó..
Ha igényesen megvan csinállva ugyan olyan szép és tartós lehet mint a gyári....ennyit erről!
Ha hibátlan Rs-t akarsz venni akkor azt szalonba keresd!
Valami esztétikai hibát akkor is találsz ha nincs...ez már csak így működik!
Hát ezt is buktad mert én beszéltem már ennek a motornak a tulajával és azt mondta ő festette újra meg matricázta.
link
Na találtam még egyet ezen gyári a festés?
Bizony- bizony, ahogy Zoli mondja.
Helló MESTER! Nagy motorral?
Ezzel pedig tuti jól jársz.
Nem gyári, felejtsd már el azt a mocit, már nem 1en nem 2en mondtuk. A kipu az meg valóban ocsmány.
enyém pont ez a kategória markusdani14@hotmail.com
msn címem. vagy írj emailt. ahogy jobb
Sziasztok!
Tundátok nekem egy olyan boltot mondani ahol forgalmaznak Meteor dugattyúkat. Tudtok ilyen webáruházat?
Üdvözletem!
Szeretnék venni egy RS 50-est, csak nem tudom melyiket válasszam és hogy melyik érné meg ugyhogy ha tud nekem valaki mutatni 1-2-t vagy van itt valakinek eladó az legyen szíves írni. A 99-05-ig gyártott érdekel csak.
Hát srácok...ma elkapott a racsing hév....
Gilera Runner 125 4T kipipálva
Kanyarból külsőíven kigyorsításon nagyon kikapott
Aprilia így szeretlek
Mindenki azt hisz amit akar én tudom hogy a világon semmi baja sincs:)..Épp ma mentem vissza ahoz az emberhez akitől vettük régen és mondta h annyira jó mindene nem csörög nincs elkopva semmi fasza (ő ezzel foglalkozik )