Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Olcsó robogó NÉZZ BE NÉZZ BE
így van zz4, de a projektoros a vizszintes vonnal fölé semmi fényt nem ad, még szórtat sem,ha jól van beállítva nem vakít, mégis van annyi fény az úton ,hogy abszolút nemkell refit használni !nem villogtatnak , még az autómnál sem A másik hogy nem kell kékes 6000K -st használni csak max 4300- t ez nem feltűnő mert a halogénhez hasonló-hú lépnem kell lejár a m. idő !
képet tudnál küldeni mert énis ugy tudom hogy jó bele
van egy af1 központim, úgytudom jó extremába is 2000ft
Ghost ! én nem ismerem annyira az összes RS-t mint te,főleg ilyen- évj/felszereltség/-szempontból ,az enyém, amit kezdek kiismerni , az 93-as trapézlámpás ,itt a H4-es foglalatú trapézlámpa nem barkácsolt,gyárinak tűnt,rendesen van benne tompított+refi+helyz. j, ,a generátora bőven elbírja a 60 wattos refit is.de mivel a foncsor nagyon lapos ,műanyag, sajnos az izzó felett kissé kikezdte e hő .(lehet, hogy gyárilag nekem is kisebb telj.H4volt benn ,nem tudom )ezért cseréltem ki a trapézt 2 kerek hellára.(majd teszek fel képet),a tiedbe milyen a lámpatest?
hiába segédmotor a rendőrők nemcsípik a xenont!
nagyobb égőt meg műanyag foncsoros és teljesen műanyag lámpába nemirdomos!
125ös rs elsőlámpa a kezdet(ami tényleg üveg)
Kiváncsi lennék egy olyan 5000 ft-os led mekkora távot világítana be ? nekem elöl a projektoros xenon (HELLA) mellett van helyzetjelzőnek egy T10 foglalatú 1w-os led. Jelentem a xenon rendszer az RS-ben túl van a teszten, -fényerőben semmilyen elérhető árú led nem tudja- még csak meg sem közelíteni !(halogén sem) motorba xenon szett már 5-6 ezerért van +a kombinált elektronika 6 e (ami sokkal komolyabb fesz.szab-ot tartalmaz mint agyári, és állítható is) + gy.alaplap átalakítás o ft
olvasom hogy nagyobb izzót akartok előre rakni egy relét érdemes beiktatni
van egy pár alkatrészem ha valakinek kell sporttársi áron odaadom vagy alkatrészt cserélnék ami van :3-mas váltó öninditó kuplung alkatrészek olajszivattyu stb
zz4-nek asszem van!
Csá!

Huh, pont eszembe jutottál, mikor el kezdtük ezt a témát tárgyalni. Jó, hogy írsz!

Ahhoz, hogy nagyobb égőt tegyek bele (a nagy hő miatt nem szeretnék halogént), mit kell tennem. Foglalatcsere, gondolom. Te ezt hogyan kivitelezted? Az extrema generátora valamint lámpateste bírja a nagyobb ízzót. Esetedben is helyzetjelző és tompított funkció volt, vagy beiktattál egy reflektort is (másik kapcsoló...).

Várom válaszod!
nincs valakinek központi teleszkópja extremaba?
majd beszélni szeretnék veled msn-en a blokkal kapcsolatban!
Ghost !
Komoly az a15 watt ?, elhiszem hogy nem látsz vele! nekem az extrema-ba 60/55-ös H4-es volt !a nagy trapéz foncsorba, személyautóéval egyező fényerővel.szerintem a tempós éjszakai haladáshoz halogénből kell is min 35-55 watt a tompitottba.Ennyi fényteljesítményt ledből kihozni pl.alegújabb audi a8 nál 900 000 ft felárral megy (a két oldal) és nem tökéletes még !-nem is igen fogják kérni bele-főleg aki xenonhoz tudja hasonlítani a fényerejét.
Köszönöm a válaszod
Már kész is! Blokkot ( nem mintha olajos lett volna, lánckerekeket láncot szépen átmostam vele, állt forró vízzel öblítettem mostam az egész motort összeraktam lekezeltem láncspray vax minden istennyila és mehetett garázsba vissza, letakartam és pihi )
AM3 blokk akár bontva is
nyugodtan moshatod a láncot nem bántja a gumit még a b3-mas brigéciol sem
Srácok!
Brigéciollal való láncmosás?
50-50 % a vélemény!
Van aki szerint nem bántja a gumigyűrűket a láncban, van aki szerint meg igen!
Én is úgytudom h elvileg a gumit nembántja!
Most akkor letakaríthatom vele nyugodtan, vagy ne?
Drága a lánctisztító spray nekem.....
eladó
Eladó egyben vagy bontva!
Aprilia Tuareg 50
hiányos RV4 blokkal
25ezer ft
Köszönöm Ghost !
Megpróbálom így , de ha nem nagy teher és nem felejtenéd el.
A rajzot és a leírást megköszönném !
Üdv !
Szia!
Ez itt érdekes lehet! P26-os foglalatút nem találtam de ezt egy kis kretivitással be lehet szerelni. Bár az ára gyanúsan olcsó nem tudom mire lehet képes.

Led izzó
Jajaja, első izzó.

Xenon hatású izzóval csak a fénye lesz fehérebb.
keresek egy erősitett főtengelyt am6 blokkba a gyárinál szélesebb sonkákkal ellátott főtengelyek érdekelnek és ne legyen hosszú löketű.
pl egy ilyen malossi már pont megfelelne.
Na miröl van szó?
Első izzó?
Hmmm, ez engem is érdekelne.:)
Van valami más is, ba20d xenon hatású izzó.Az sem rossz, állítólag, csak még nem próbáltam mert darabja 2 200 ft.:D