Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HA öreg szoci mocit akarsz, akkor szerelni fogsz.
(ha nem szoci, csak simán öreg, akkor is.)
Na apám ezt most mire írtad?
Tizenéves motorhoz mindenképpen kell némi szerelőrutin, ami nem a felnicsík felragasztásában merül ki.
Jaj, csak viccből mondtam, egyébként is a saját oldalamra gondoltam. Tudom, melyikre gondolsz, de már nem tom a címet, guglizni kell!
linkeld már ide nekem .a múltkor mikor 1x néztem akkor nem volt elérhető
Véleményem szerint nem gyári, ha az volna az oroszlán feje átfutna a tankra is. Az ülései is 2 színűek stb. stb.

Most néztem meg a megszűnt oldalon!
és akkor mi van ha olaszból hozta .nem hiszem h bement a gyárba és azt mondta h "te gyerekek ezt ne úgy matricázzátok hanem így".de hozzáteszem nem biztos.lehet gyári de ilyen nem rémlik nekem
na mind1
mek kössz a tanácsokat!
csá
majd besz!
Irtam neki email és azt irta h olaszból hozta!
de nem tom!
szerintem nem néz ki nagyon jól.az összes így néz ki .+- pár karc.amúgy nem esküszöm meg rá de nem biztos h gyári fényezés és matricázás .az a baj megszűnt az az oldal ahol ezek voltak
beszéjen?
Ma mentem eggyel amiben 13ezer km volt és nagyon tetszet!
vagy szeletelje a hagymát vagy valami
Túlságosan beleszerettél. Annyi pénzért felejtse el a gazdija!
250-et, de az is beszéljen.
de nagyon jól néz ki?
Amu ott a környékeden nincs eladó RS.
Juuuuj! Pfűha!
már harmadszor linkeled be ezt a szerencsétlen motort .nem.még mindig nem éri meg.én max 250et szánnék egy RS-re
Most találtam eggyet 330ezer szted megéri?
http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/36341/aprilia-rs-50
nekem mondjuk pont az újabb tetszik h kicsit szögletesebb idomjai vannak de ez legalább megy .meg jobban tetszett idomok nélkül
Am volt valaki MADARASON?
Szép nekem is ez a Stilusu tetszik ,az új nem anniyira
a jelenlegi állapotáról ?most frissibe nincs képem róla csak a 2.0ás verzióról
Képet tudnál mutatni?
előtte semmilyen.vagyis igazából volt 1 Kynetic ami aztán nagyon hamar a telepen végezte .2000es gömbölyú RSem van.még az a fajta ami megy