Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyira h majdnem lerandeleztem a duvarat
Riga Turbo
melyk Rs ed van az új? mien évjáratú?
Ne hanyagold el magad fiam, ha flamós vagyol!
Elötte mien mocid volt? Amit
én veszek 3700ft egy liter
inkább éhes .lassan menni kéne kaját csinálni
265 még tavaly.2500 körül vesztegetnek 1 flakonnal belőle.1 liter aztán az elég jó pár km-ig
És mennyiert vetted?
Annak a olajnak mennyi literje
?
2T sorry
semmi csak 1 rakás szar az egész .na jó nem de nem ért annyit amennyiért elhoztam.volt vele dolgunk.szétkaptuk utolsó csavarig aztán akkor cserélt(ünk )benne mindent amit kellett.

ha 2T olaj tehát kétüteműbe való akkor használhatod amúny nem ismerem az olajjat.mi Agip City-t használtunk
Ha full syntetic "T, akkor jajajaja.....
Pff...
Pihent vagy.
De mi történt vele? azt akarom még kérdezni h eddig a Peugeotomba Metabond Semi Syntetic olajat használtam és ha veszek egy Rst akkor abba jó lesz?
na erre nem voltunk kíváncsiak .remélem nem a monitorra ment
Köszi, szóval ez volna az illeték. Baszki, hogy mi hülyeség ez az egész! :)
Jajaja, tök kivok elégülve hallod.
Egyébként nálam ez még csak feltevés. Egyébként ha volna pénzem, nem MZ-t vennék, de nem is RS125-öt, hanem vmi nagy 4 üteműt.

Hű, a Pannik is jók!

Youtube-on van fent egy Pannonia P20R, na azt nézd meg, RS125-nek integetne!

De van fent sor4-es Panni is (2 ütem)!

Majd nézd meg!
"990. évi XCIII. Törvény (24. §)
(1) Gépjármű tulajdonjogának megszerzése esetén az illeték mértéke a hajtómotor hengerűrtartalmának minden megkezdett cm 3 -e után 18 forint az alábbi eltérésekkel:

a) az 1890 cm 3 -t meghaladó hengerűrtartalmú személygépkocsi és az 500 cm 3 -t meghaladó hengerűrtartalmú motorkerékpár esetén minden megkezdett cm 3 után 24 forint"

kielégítő választ kaptál ?ezek meg mehetnek az anyjukba
"Vagyonszerzési illetéket kell fizetnünk"
Mi 18Ft köbcentikként?
Nem is állítottam én ennek az ellenkezőjét
Még kiskoromba vittek Pannóniával...az nagy feeling volt emléxxem
+biztosítás.attól függ hol.arról nem tudok árat mert mindegyik más .amúgy elvileg igen.+ bejárkálás az ocsmányirodába.csak oda vigyél magaddal mindent mer különben hazaküldenek .először eredetiségvizsgát kell megcsinálni utána a többi
Vannak ám nagyon komoly darabok Norbikám, a kor nem minden.
Szóval kevesebb mint 30 és a moci már a nevemen is van? El van simítva?
Volt szerencsém kipróbálni egy MZ TS125-öst, baromi jó feeling volt. Ezzel egy a gond, hogy nem elektronikus a gyújtása.

Nyugi Norbikám, RS-em van.