Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néha én is .kiló...
Baszki megkövezlek!
Én 40 el járkálok
Ebben igazad van, a nagyobb karbi nem feltétlen jár sebességnövekedéssel, ez több dolgon, együttesen nyugszik.

Abban nincs semmi rossz, ha elmondod a tapasztalataid, de legyél nyitott más véleményére is.
AM5 váz és AM6 ugyanaz, itt a fórumon volt egy Srác, nevezetesen Indy, akinek AM6-os volt benne.
na ezaz mi nemjárunk már suliba nem ilyen nyálas szájú nagyot mondó kis hülyegyerek vagyok!
olyat mondok amit magam is tapasztalok.
attól hogy nagykarbi nem feltétlen dob őrületeset a gépen!
gyorsulás lehet sokkal jobb, de a végsebesség nemigazán szokott drasztikusan megnőni!
Beszarok rajtatok egyébként....2 napja gubbasztok a fúrum előtt sehol senki!
Ma elmegyek este erre arra erre tessék írtok 2 oldalt
Nemtudom milyen TZR-volt de a srác nagyon erőltette
Hú haver, elbeszélünk egymás melllett.

Aprilia RS 50 Extrema (avagy kockalámpás):
-1993-tól 1995-ig gyártották, AM5-ös blokkal.

Aprilia RS 50 Chesterfield Replia (avagy szívlámpás):
-1996-tól 1998-ig gyártották, ezekbe már AM6 került.

Nem, az én motorom nem AM3-as, hanem 5-ös, csak valószínüleg magát a blokkot lehet, hogy egy AM3-ból és egy AM5-ből rakták össze, vagy a már meglévő AM5 egyik hibás szegmensét, részét az AM3-éval pótolták, amin AM3 felirat ál, és ezt olvashatjuk le.

Szóval van egy AM5-ösöm, ami 110 Km/h-t megy.

80 Km/h-s utazóval használom.

Mond egy embert aki annyival megy (40 Km/h) és RS-e van.
ja másik haver RV3-as blokkal 70es malossival és gyári karbival és gyári kipuval megy 70-80as utazót!
deviszont nem nagyon szeretem ha azt mondják hogy hazudok!
az egy dolog hogy te nemtudod beállítani jól a gépet és nemmegy jól, de ha kiforog 12ig terhelésen az szerintem jelent vmit na mind1!

attól hogy nagykarbi van rajta még lehet helytelen a beállítás!
Itt még verekedés lesz
meg se szólaltam h mennyit megy a gépem .akkor higgyük el .sőt ha rak rá egy 16os karbit akkor viszi a 140et is.sőt 21essel 2x körbetekeri az órát .és egyszercsak felébred a csávó mert elkésik a suliból
hiszitek hiszitek nem nem!
nem is érdekel!
gyári gumiméretek vannak és az Aprilia óra elég pontos na mindegy.
egyébként te a szerbókkal méreted mit megy a géped nem óra szerint?
Jó átétele lehet, hányas első lánckerék van rajta 20-as?
sztem ne hidd el neki kamu. meg az utazóka se 90-100 tuti, jó lesz az max 70-80ak is.
az h 125-130at mutatott neki nem azt jelenti h annyival is ment .nem azt mondtuk h káros neki
nem azt modnom hogy 130al jár vele haver.
kihúzatta egyszer bejáratás után és 12ezernél 125-130at mutatott.
ez egyszer volt , 90-100között használja mert az 9500-10ezer
ami nem káros neki
engem látsz ?már megint a rejtett kameráid
Am5 és Am3 egyforma széles és a lánckerék is egyhelyen van, kérdésem annyi hogy AM6 is belemegy-e AM5-ös vázba?
Am3 és 110-et megy?
hova akarsz te száguldozni 40km/h a sebességlimit!
jó tudom én se tartom be, tényleg hova száguldoznál? nem éri meg mert ha hajtod kopik, és csak a pénzt nyeli!
én inkább hozzá se szóltam mert úgy is én leszek az "akkorisgyökerekvagytokésazmegyannyitmerrohadjatokmeg"
-és nem hátsó szándék.
Erről beszélek.
16 ezrenként dugózni illik és még sok mást.
Csá!
Hát most nem kötekedni akarok, de nem tudom van-e még itt valaki aki elhisz ilyen hülyeséget, hogy gyári kipuval, meg 12-es karbival, am5 blokkal 130-at megy neked még az enyém se megy 120-125-nél többet pedig TOP due 75-ös hengerem, 21-es karbim, meg v6 kipum van. TOP hosszúlöketű szettes blokkok mennek el annyit.
na ne az legyen a legelső szempont a motorvásárlásnál h jól néz ki .tudom persze ha beleszeretsz a látványába akkor nehéz azt félretenni de az első legyen inkább a többi.semmire nem mész 1 szép motorral ha 2 hét múlva megragad a dugód és dobhatod a kukába.olyan emberrel menjél motort venni aki ért hozzá.az RS-emmel én speciel beszoptam
Jaaaj jaaaj, te félreértettél! -nekem ne mond.
AM5-tel persze, csak nekem AM3 van ráverve, ezzel arra akarok kilyukadni, hogy lehet, hogy ezelőtt 3sebis volt a blokkom, lehet több cuccból rakták össze stb. stb. aztán belekerült ebbe a vázba.
már ne haragudj de azért 15el került hozzátok és 33nál jársz és csak olajcsere.na ilyen motort nem vennék az biztos .azt te csak hiszed h semmi baja