Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem nincs, de szög elhajlít és kész
Hátsóféknyeregbe, fékbetét tartó reteszed nincs esetleg?
zégergyűrűvel együtt?:S
Grimeca féknyereg a gömbölyű rs.
A kiegyensúlyozó tengely nélkül kirázza a lelked bizonyos fordulatszámon, ezért okvetlenül kell a motorba. Amennyiben azt szeretnéd, hogy ÜRESBEN nagyon vegye a tüzet végy kis lendtömeggel rendelkező gyújtást. Ettől ugyan nem megy jobban a motor, de veszi a tüzet és baromi drága.
HY!
Lenne egy kérdésem: hallottam nem tom igaz-e hogyha a blokkból kiszedem azt a kiegyensúlyozó tengelyt akkor sokkal könnyebben pörög és úgy harap mint egy cross , mert azt azért teszik bele hogy ne tudjon felpörögni hírtelen és nem tom hogy ez igaz lehet mert a HM-be amibe is am6-os blokk van és gyárilag nincs benne az a tengely meg olajpumpa.
gyujtást nem.. ez nem önindítós blokk...
hali. ebbe amúgy adsz mindent? úgyértem önindító-gyújtás-membrán-szívócsonk stb?
Sürgősen eladó minarelli Am6os blokkom..
Egy dugatyú kell bele(7200ft) A főtengelyt fel kellene újítani...
ár 30ezer FT
Kicsit lehet alkudni..
Msn/e-mail:lebar14@freemail.hu
Mindent lehet,csak akarni kell
110/80
Sziasztok!Valaki megtudná mondani esetleg h mekkora a 2002-es Rs 50 hátsó gumi mérete(gyári)? Köszi
Azt csinálom amit akarok úgyis csak kiváncsi voltam másnak a véleményére is.
Ezt én is kipróbáltam de picit nedves felnin még megtapadni sem volt hajlandó azonnal elengedte. Ha nem tapadt jól akkor az aplikátorral húzni sem lehetett. Anélül felrakni meg szinte lehetetlen.
Öntapi cuccot vízre lehet jól felrakni, akkor ki lehet simogatni alóla a buborékokat, és a vizen lehet tologatni.

NAgyobb felületü matrinyát máshogy nem is lehet feltenni.
Sziasztok!

Nagy nehezen felraktam én is a felnicsíkokat. Progrip fényvisszaverő csíkot rendeltem amihez adtak felrakás segítő kis műanyag applikátort. De baromi nagy szenvedés volt felrakni. Ha egy lendülettel körbe tudná húzni az ember akkor talán tökéletes lenne, de ha kicsit megtorpan a kezem vagy megakad akkor azonnal elgörbül és hullám lesz benne. Na meg a szalag sem volt tökéleset néhol a szélei sorjásak voltak és persze nem csúszott át a műanyagon megakadt megnyúlott elgörbült. Agyrém volt felrakni. Kis gyakorlás és többszöri leszedés után végülis elfogadható lett.
Vannak képek az adatlapomon a végeredményről. Utolsó profilképek.

Még valami jó matricaszett kellene rá, van valakinek ötlete ehez a színösszeállításhoz mi illene?
ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz
Öcsmány de csak saját vélemény.
Cső.Szerintetek RS-re a 2000 előtti tipusú motoron a karbon fényezés jól nézne ki?v esetleg a gyári maradjon mert a karbon nem lenne olyan jó?

Itt egy kép h kb milyen lenne a motorom!:
Az áttételed gyári? Ha a gyárinál kisebb fogaskerék van elől akkor már meg is van a probléma. A kompressziódat pár perc alatt megméretheted és kiderül mennyire kopott a motor.
Sürgősen eladó minarelli Am6os blokkom..
Egy dugatyú kell bele(7200ft) A főtengelyt fel kellene újítani...
ár 30ezer FT
Kicsit lehet alkudni..
Msn/e-mail:lebar14@freemail.hu
ÓÓ nem tudtam h elég a csekk is!
Köszi szépen
Igen, én is elmentem a biztosítóba, hogy miért nem kaptam meg a matricát ( miután kaptam egy levelet, hogy a pokol hanyadik bugyrában fogok senyvedni, ha nem fizetem be a biztosítási díjat). Egy óra várakozás után közölték velem, hogy a csekk elég, miután megszünt a matrica. Azt azért szeretném tudni, hogy ezt a szar levelükbe miért nem tudták beleírni a köcsögjei?

Tuji
igen,ifen helyet elirtam
Ifen már nem küldenek maricát,a csekket kell hordani magaddal..
Szia Norbi!

Az idei évtől már nem adnak matricát a segédmotorkerékpár biztosítás megkötésekor. Csak a kötvény meg a befizetést igazoló csekkszelvény van.