Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de jól néz ki nem?
1000000% h több van benne.egyik motorban se lesz annyi amennyi bele van írva
jól beszél a szád
Rs Extrema csak AM5-tel jött ki!
de szted 4000töl több van benne?
Héj, kit látnak szemeim!
300ér ne vegyél RS-t.sztem annyit nem ér meg egyik se
Bizony, szép kis jószág, csak nekem speciel egy 50-es motor nem ér meg, max 250-et. -ez az én véleményem.
Szevasztok!

Rendszámot (kismotorra díszként), egyedi felirattal, hol tudok szerezni a környéken? - tudna e valaki segíteni?
http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/36341/aprilia-rs-50
Ez szted megéri? sztem valós a km benne ahogy kinéz.
jah azthittem 1000 felettiek....akk semmi gond
egumotors.hu v. scootershop.hu v. robogotuning.hu v. italmondo.hu

Miki egyébként a redracing.hu-ról rendel...
Párszáz forint darabja... 5-600 talán...
hali.Ismerem a csávót és nemtod kb menyibe kerülnek am netcim azért kelett volna h árban mi h van ....és h vannak szettek h lehet e venni olyat
De szerintetek ebben több van mint 4000.http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/36341/aprilia-rs-50
Debrecenben, vegyél Barna Mikitől a Köntösgátsoron!
hali.
a 21mm dellrotokarbi ba az 5-ös méretű főfúvókából olyan 100-110 köötti főfuvikat hol tudnék neten rendelni?esetleg árat nézni...
A henger milyen 80-as?

Egy biztos, megnézném a járgányt, felőlem legyen igazad.

Méretre sztem ugyanakkora (egyébként az enyémre AM3 van verve). Utóbbit nem tudom.
tükrözi hidd el.
nagyon jól sikerült összeraknom
AM5-ös blokkal
kérdés viszont hogy jól tudom-e hogy az Am6os blokk szélesebb mint az Am5 és a lánckerék olyan 2cm-el el van tolva?
Az enyében már több, mint 50ezer van. Szerinted?

Soha ne a Km állást nézd egy mociban!
Norbi!Itt Szoboszlón is van egy tzr leo vince rendszerrel de nagyon nem megy gyönyörü az a motor meg minden ténleg szép de sehova nem megy..azrs-el nagyon megettem multkor pedig még messze volt az üveg(és a kis rs full gyári)..:)
Értem és köszi a hozzászólást. Igaz, nem ismerem közelebbről a gépet, de a 125-30 Km/h nem tudom, hogy mennyiben tükrözheti a valóságot.
sutyi16 az én rs-emben 33 ezer km van semmi baja nincs 15 ezerrel került hozzánk azótta csak hajtóműolajat cseréltünk semmi mást a blokkhoz hozzáse nyultunk..4 ezer nem hiszem h valóban annyi van benne..:)
nem! karbi gyári 12/14es delrottyó, kipu rezórésze gyári, tompító üres
van rajta egy 80as vas henger erősített főci meg 14es lánckeró
Azt mondod, hogy 19-es Dellorto-ja van? Kipu herélt? Fúvóka hanyas? Ennyi kérdést... hehehe