Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ezzel a biztosítással csak az a poénos, hogy befizettem még januárba a csekket, de a matricát azóta se küldték ki és elvileg csak a kettő együtt az érvényes
Rendőr vagy elhiszi vagy nem, mert tőlem eddig még mindig kérték a csekket is és, hogy mutassam meg a matricát is!
Igaz idén még nem igazoltattak, de bármikor benne van
Szerintem egy métert sem. Biztosítást egy héten belül kell kötni rá. A befizetett csekkel már lehet motorozni.
Sztem egy 95-kell hogy menjen:(
Hali.Amit mondtatok h a kipufogót kitakarítottam karbit belőtem és ugyan ugy 85:S Szerintetek Dugó gyűrű?Már fogalmam nincs mit csináljak:(
Ha 93-95 közötti, kizárt. Max. a festésed nem gyári vagy a matricázásod.
Jó, én se azért mondtam, nyílván egyszer valaki kitalálta-->>Fasza és kész
Hát ez nagyon valószínű ,hogy egyszer valaki kitalálta! Nagyon ügyes vagy kapsz egy buberlit!
valószínűbb h egyszer valahol valaki kitalálta (még az sem biztos h magyar volt) és azóta mindenki koppintja
Mindegy akkor is tetszik.
Én azt a szöveget a MyVip Aprilia klubbjának bemutatkozó szövegénél olvastam
Lehet, hogyő nem onnan szedte de ott is ottvan
Norb3rt a személyi lapodon azt a szöveget magadtól írtad?Mert tetszik!
Üdv ha meg kötök egy adásvételi szerződést, akkor mennyi ideig járkálhatok vele biztosítás nélkűl? Csak az adásvételi szerődéssel. Köszönöm.
Ja a gép replica !
Köszönöm a segítséget.
Megpróbálom a lánc feszítést, ha elakadok jelzek !
Baluka17
Haveromnak van egy stiftje a fékhez ha kell akkor gurulj át érte Nagyhegyesen lakunk...írjál hogy neked mikor jó
Üdv!
üdv srácok rég jártam errefelé Nem tud vki gömbölyű rs-re kiput? mert aszem nem lesz ebből 125-re váltás és jólenne ha picit erősebb lenne az rs..
Persze, csak emellett számos elosztás nem egyezik. Nem kivitelezhető úgy, hogy az megfelelő legyen. NEM HOZZÁVALÓ. Ennyi.
Természetesen ha megfeszült a lánc kellően, húzd vissza a csavarokat!
Hali!

Gondolom féllengős az RS-ed. 1993-95 közti RS-eken (Extrema), valamint 1996-98 közti RS-eken (Chesterfield Replica) van féllengő. Neked valószínüleg Extrema-d van.

A lánc spanolása ún. excenter útján történik. Leghátul a lengővillán, a fogaskerék mögött van 2 db, szinte vízszintes csavar (imbusz), amelyet teljesen fel kell lazítanod. Ezáltal a lengővillában található excenter relatíve szabadon foroghat előre, illetve hátra, ezáltal a láncot feszítve, vagy éppen lazítva.

Ha a fent említett folyamattal végeztél a következő a teendőd.
A hátsó fogaskerék 2 küllője közé dugsz egy nagyon erős fém rudat, amelyet a fogaskerék mögötti lyukas részbe kell dugnod. Ebből fogsz találni többet is, neked kell megkeresned. Ha ez megvan, kérj meg valakit, hogy tartsa a rudat, te pedig felülve a motorra, lökdösd meg előre. Ha ezek után feszül a láncod, király vagy, ha nem, ne keseredj el, próbálkozz hátra fele való lökdöséssel. Ezekkel a lökésekkel fog az excentered forogni a villában.

Egyébként nem muszáj ész nélkül neki esni, sőt. Gondold végig, hogy előre lökdöséssel, vagy hátra lökdöséssel fordul az excenter hátra ahhoz, hogy a láncod megfeszítse. Az a baj, hogy csak egy alap sémát tudok elmondani, mivel nem tudom, hogy az excentered milyen irányban van most.

Ennél mezeibb nyelven nem tudom elmondani, írj, ha nem érted!

Csatoltam egy képet, ilyen az excenter a villában, így hátha jobban el tudod képzelni a működését.

Sok sikert!

sajnálom, csak ennyi volt a kínálat.
max levágod a felesleget
a szívó membrán a blokkon van rajta, ott van ahol a karburátor belemegy láncot nemtom hogy lehet állítani mer nekem újabb van
Sziasztok !
Szeretném megkérdezni, hogy a láncot, hogyan tudom spanolni.
Ami szervizkönyv fentvan az nem olyan mint az én RS-em hátsó hajtása.
Az enyémen bal oldalt van két inbusz csavar a féktárcsa mögött szerintem 1995-ös modell vagy valamivel későbbi).

Még egy kérdés a szívó membrán hol található !

Köszönöm a segítséget előre is !
Helló!

Mondjuk ki: a méret be lett nézve. Szemre nem egyforma hosszú a kettő, pláne nem tolómérővel.

Nem tudok mást, mintsem eladom.

Vagy ha tudsz helyette másik excentert, jelezz vissza (nem a törött, amit mutattál)!
?