Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó sintesi50 váz idomokkal 15péz
+bontott alkatrészek
gyári kipu, gyári karbi 3,5literes fogyasztás
14-esben maradok, annyit sztem elbír és még jól is fog gyorsulni. Az viszont érdekelne, hogy haverodnak a kipuja gyári? Karbi és a fúvóka mekkora? - ha nem tod kérdezz már rá a pontosan, ha nem gond!
havernak ugyanez van 14es kerékkel és 125-130at megy
én vennék 14es is meg 15öst is
aztán ha 15el kezd gyengülni rádobod a 14et és mintha felújítottad volna:D
nem akkora drágaság max 10 a kettő
hülye állatok XD
nem vállaltam be motorral az utat , ink kocsival mentem
Oksa és is annyira gondoltam.
azóta megkérdeztem msn-en, de aztmondta hogy a tesójával ment ki kocsival. motor otthonmaradt
De nem hiszem hogy csupaszon ki ment volna vele. De majd meg kapjuk a választ hamarosan.
max 1el nagyobb. szerintem. hacsak nemakarod hogy szakadt simson lenyomjon najó most a viccen kívül. megveszed a 2ővel nagyobbat aztán csak a cumi van szerintem :/
dede! kimásra
Csak nem a Zsolára gondoltál? xD
Sziasztok!

Mint azt már említettem áttételt akarok növelni a mocimon. Az egyik fórumozóval cserélni akartam, de átverés áldozata lettem, nem tudni, ki hibájából. Lényeg, hogy nincs első fogaskerekem, jövőhéten veszek egy újat, de nem tudom mekkorát.

Aki nem tudná, a mocim paramétere a köv.:

Aprilia RS 80 Extrema '94

-DR 80 ccm öntöttvas henger
-Dell'ORTO 19mm karbi (72-es fuvi)
-Herélt gyári kipu
- 13-43 -as áttét, 110 Km/h végsebesség

Arra gondoltam, hogy elöl növelem az áttételt. Ki mit ajánl, egy vagy 2 fokkal nagyobb első lánckereket (ezt nekem kéne tudni, de filózok rajta, egy biztos, hamar leforgott a kicsike).

Várom a tippeket!
nem egy rossi replika tzr volt amin egy leovince v6 rendszer volt?
Volt valaki most Madarason? Ma vagy tegnap vagy azelőtt?
Én voltam de nem sok Rs-t láttam.....
Lényeg a lényeg....volt egy srác feszt ott szemtelenkedett a parkolóban egy lebontott TZR-el, tuti valamiért megvolt buherálva mert jobban vette a lapot az enyémnél meg nekem a hangja is jobban tetszett...egyszer csak megyek kifelé csak beszemtelenkedik elém...agyam elborult utánna mentem és a frankó TZR sehol se volt!
Simán tartottam pedig nem gyári volt az tuti!
És nem is 1x versenyeztem vele és volt hogy ki is kapott!
Szóval én még mindig bízok a kis Rskémben
Jah és a rajta ülő gyerek sztem kapukulccsal vaságyastol se volt több 50 kilónál........
Ezzel nem a kis tüzért nézem le nagyaon frankó kis moci az is!
a km óra állás szerintem ezekbe a motorokba nem lényeg. enyémbe 27000km van, de mivel most esett át teljes motorgenerálon a télen, ezért az olyan mintha mittomén 800km lenne a blokkba amúgy eladó az enyém is
Azt a négyezret ne nagyon hidd el, van az 8000 is . a lábtartó gumi kopásokból jobban meg tudod mennyi az annyi.
Hello.Szerintetek sok egy rs50 nek a 13ezer kilóméter?Mert ma probáltam ki eggyet és nagyon ment. Amiben kevesebb van az még jobban megy igaz?:)Amit kinéztem magamnak abban 4000km van? 330ezer ért.
Azt nem tudom h jobban fog-e menni, attól függ milyet szeretnél, gyárit vagy tuningosat. Figyelj oda a blokkhangra nem e csörög-zörög, a hangból sokat meg lehet mondani az állapotáról, váltóra, telókat nézd, gumikat fékeket ilyesmit kell nézni de ha nem értesz hozzá akk sztem vigyél valaki hozzáértőt magaddal
Pontosan milyen különbségekre gondolsz? Pl jobban fog menni? Csak jókat olvastam, hallottam róla. Esetleg lenne néhány jó tanácsod a vásárlásomhoz?(mire figyeljek oda)
Hát szerintem lesz egy kis külömbség köztük Jó tulajdonsága sok van, sok lennne leírni rossz tulajdonsága? Olyan ezeknek nincs!
hello. most szeretnék venni egy ilyen motort kérlek irjátok le az összes jó és rossz tulajdonságát. jelenleg Peugeot Speedfight 100ccmes van, lesz e különbség köztük.
Hosszabítsd emg az áttételt egy kicsit...mondjuk előre +1 v +2 fog
hali!

hibátlan Showa elsőteló 10pénzért