Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem. Hát, akkor jó állítást!
valakinek van egy elfekvőőő váltókarja ? s.o.s!
Hát persze de azért mégis jobb
én azért a kocsi orájára se esküszök
szal akkor elvileg jól mér
köszi
Csak kocsival és a 90 az téll 90 volt
milyen jól mér ezeknek az RS eknek az órája? Mert hallottam olyat h az csak valójában 80km/h meg ilyenek...
Mérte már be valaki GPS el?
fúú nemtom én még 100nál nem mertem jobban kihúzatni. 92es fuvi van a 21es karbiba, de szerintem még ez is túl nagy bele még állítom állítom
Mennyit megy az RS-ed, még mindig 120-at? Hanyas fuvi van a karbidba?
Tegnap láttam youtube-on egy Harada Replica RS 50-est 600-as blokkal...
azér lenne jó komplet törött motort venni mer akkor a blokkot, hűtőt, karbit, kiput, powert meg mindent csak át kéne pakolni
énis tervbe vettem ezt az ötletet még fél éve. magát blokkot is lehet veni aránylag olcson. fékek kibirják sztem amugyis. csak kell csináltatni egy rs-re valo de mito méretü lánckereket. meg ezeregy elektronikát átkötni
sziasztoook megvan a 2010 nyár terv rs-hez. azt találtam ki hogy mi lenne ha beleépítenék egy cagiva mito blokkot a mocimba. ---->nemkell kiröhögni elég egyedi dolog lenne szerintem, meg talán elég olcsón tundák hozzájutni egy törött mito-hoz. ja és aki szerint ez hülyeség mer nincs az rs 50en akkora fék meg olyan futómű stb... előre mondom hogy nem 160akkal akarok repeszteni hanem inkább építeni akarok egy olyan motort amivel lehetne túrázni, és olyat lép hogy az nemigaz.
Sajnos nincs benne a méret !
Esetleg valaki cserélt szimeringet, és tudja a méreteket?
Köszönöm a leírást. holnap nekiállok!
oké köszi, jó éjt!
Elküldve. Nah léptem, jó éjt!
Zoli9117@windowslive.com - ide elküldtem.
puma1991@totalcar.hu
Adj egy email címet, elküldöm a kézikönyvet.
hát én mindennap olvasom az oldalt de nem láttam
HUh, most így hirtelen nem, viszont ha pár oldalt visszamész a srácok már leírták egyszer (nemrégiben).
Köszi szépen, sztem akk az olajjal lesz gond mert maxra állítottam . És 2001-es rs első telószimering méreteket nem tudod? Mert még az is kell
Hm, egész jól összeszedted a dolgokat.