Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha esetleg önindító relés lesz a motorom nincs valakinek elfekvőben egy?
Ma kiderül....
Az önindítót nem tudtam leszedni ( vagy inkább nem is akartam xD )....geci egy helyen van
ennek a gyújtásnak viszont van 1 hátránya, nemtudok rátenni önindítót nemde? amúgy lehet hogy rédekelne, bár az ára egy kicsit húzósnak tűnik.
Mondjuk az igaz h mindenki csak a hasznot keresni rajta....
Kíváncsi lennék hogy amit én használok olaj ( igol sts ) annak most 3500 litere ( nem olcsó meg kell hagyni de nagyon jó több szempontból is ) hogy annak mennyi a beszerzési és előállítási ára
Ennyi az ára, de vannak kedves árdrágítók. Haveromnál vettem. XVI.- kerület. Ha gondolod megadom a teló számát.

Tuji
Biztos lehetsz benne, hogy az előállítás összege nem haladja meg a 250 forintot. A gyátmány fejlesztés nagyjából abból áll, hogy mit hogyan lehet a legolcsóbban előállítani, másodlagosan épp megfeleljen valamilyen célra. Ha rá merik írni, hogy D teljesítmény szintű akkor azért vállalniuk kell a felelősséget. Nekem bevált ez az olaj, persze vannak olyan gennyládák akik 3500-ért adják, mert valójában azt az árkategóriát is tudja. Mo.-on a 2,5dl Red Bullt kapod sok helyen a 3,5dl áráért mert nem borítjuk a rablók fejére a pultot.

Tuji
helló!

levettem a gyújtást, felraktam egy Aprilia AM blokkra és egy az egyben felmegy rá
Mostanság hallani ezt azt a Castrolról...
Ha már ennyire jó olajnak tartják, kérdés hogy miért "csak" ennyi az ára?
Én bele nem öntöm az enyémbe
hol szerzel te aniyért?
Egy irányárat mondanál?
És csak 2500/liter.

Tuji
Polini Evo 80-as henger eladó, minden tartozékával. nicasilos alu henger nagyon jó Vertex dugóval.
A legjobb ajánlatért vihető!
Én csak Castrol power 1 racingot használok annál jobb nem kell
És megragasztani is könnyebb.....
Kevesebb kenést kap-->>gyorsabban kopik--->>hamarabb tönkreteszed enyire egyszerű a képlet!
Hidd el megérdemli a full szint. olajat! annyival nem drágább meg nem eszik annyit h sajnáld tőle, bár te tudod
Srácok, mi van akkor, ha az RS be nem szintetikus olajat öntök? Esetleg tapasztalatok? :) 2008 as darabról van szó.
kedves matesz hol a picsába van az a pénz amivel logsz már március 11 ota? visza kéne irni néha az emailre nemcsak hazudozni. vagy egy telefonszámot adni ha nemvagy már hajlando irni
Aha, erre gondoltam.
De ez nem belsőrotoros, ez kröber rendszerű.
20 ruppóért ingyen van.
A rezó is Gianelli? Mert ez akkor csak akusztikai tuning a hangon kívül mást nem tuningol. Nekem sem Arrow rendszer van rajta csak egy herélt gyári rezó és egy Arrow végob. De ez meg sem közelít egy Arrow rendszert.
Szia!
Nekem 5000-es fordulat környékén kezdett el berezonálni néha néha majd egyre gyakrabban. Nekem főtengelycsapágyas volt a főtengely remegett. Először másra gondoltam de elkezdett a pufóból folyni az olaj a blokkból ette, szóval már a szimering is gajra mennet innentől sejtettem, hogy komolyabb gubanc van. levettem az idomokat és megnztem a lendkereket megmozgattam és kotyogott szóval a csapágy cserés volt. Kicseréltem a csapágyakat és a szimeringeket azóta gyönyörűen ketyeg semmi rezgés.
Hali!
Jogos a kérdés, de itt a válasz.
A csúszásnyom nem én voltam
bocsi tényleg nem kötözködni akarok de ezen hol van giannelli rendszer?
Sziasztok!
Eladóvál vált szerett Rs-em!
70-es Polini henger, 19-es Delloro karbi, Gianelli sport kipu.
Minden ami elromolhat az el romlott benne, de ki is lett javítva.
Nagyon szuper kis gépezet.
Ha érdelkel írj és megbeszéljük.
Reális áron.
http://www.sportmotor.hu/motor...

6 év állás után életre kelltve!

Tudom nem ide tartozik de én ezen tanultam még anno motorozni lehet van még pár ember aki ilyennel kezdte!
ez ilyen belsőrotoros verseny gyújtás

honlap, leírás, kép
Pfff:)
Ponthogy ez nem sugárirányban mágnesezett, hanem tengelyirányban, illetve azt kérdeztem, hogy olyan e.