Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Te tudod hívd fell őketNem a legjobb minőség.
igen önindítót nemlehet rárakni, viszont ismétlem ez egy verseny gyújtás, az ára ennyi!
sziasztok. a karburátor kitisztítása bonyorult művelet? Mert ha az akkor nem kezdek bele egyedül.
Nemmellesleg kipróbáltam mennyit megy alattam, 100 ig huzattam csak elfogyott a jóút, és jöttek a kátyuk:D
keresek 70es dugagyút. 47es átmérő. 2 gyűrűs..
lehetőleg olcsó legyen.. olyan 3000-6000ig
üdv:Tommy
Nem az övén volt
Egy Riejun volt.
Üdv

Megmaradt aprilia af1 125 papírok..törzskönyv, forgalmi, műszaki is van még pár hónap, adásvételivel eladó! 10eFt
haha most van szerelőnél a mocim.... Hátsó kerék csapágycsere... elég izgalmas volt mikor összetörtek a csapágyak -.-"
gedeon, régebbi forumozó motorja volt, és azon volt rajta. Őt keres ezügybe.
Olaszból lett hozva.
még az a jo h tudom a lakcimet. csak kb 4-5ezer elmegy benzinre és a pénz amivel log az meg kb 12
Csá.Figyelj te ezt a 80-as EVO-t honnan vetted ha megsabad kérdezni mert majd én is szeretnék venni vmi hasonlót később?
Barna Miki motorszerelőnél, Debrecenben, Köntösgátsoron.
Nekem is jobban bevált! Hol veszed 3-ért? Valahol boltban vagy neten?
Persze az adatlap nem magyarázza az előzőeket (átverések stb).
Igol STS-t én 3 ezerért veszek, nálam jobban bevált mint pl. az Agip 2T. Magasabb fordulaton érezhető a különbség.
Szia!

Felejtsd el, személyes tapasztalat!
Helló!

Idegesítő dolog ez. Képzeld, "ApriliaRS(1998)" fórumozóval fogaskereket akartunk cserélni, én elküldtem az enyém (elsőbbségivel postai úton), valamint állítása szerint ő is. 3 hete csak e-mailezgetünk egymással, fogaskerék meg sehol. Létezik, hogy egyikünk se kapta meg?! Egy biztos, ha átvertek, ha nem, soha többet nem foglalkozom, max. csak személyesen ilyesfajta üzlettel. SOHA SENKI NE CSINÁLJON VAK ÜZLETET! - konklúzió és jótanács felétek. Vigyázzatok Srácok, csak okosan!

UI.: Nem akarok ítélkezni, de eleve nem szeretem az olyan fórumzókat, akikről semmit nem olvashat, avagy nézhetsz az adatlapján.
Na csak szét bontottam az egész kócerájt....
Önindítóban az egyik kefének leszakadt a feje....
Csak ugye ez bronzból van nem szénből így nemtudom h hol tudnék szerezni, a másik meg mikor még rajta volt vmeik nap rákoccintottam az önindítóra és a belső mágnesből letört egy kicsi darab.....sokat fog emiatt gyengülni?
Mind1 amit keresnék az 2 eredeti bronzkefe meg esetleg önindító külső háza.
Szar az egész....
Relét megcsinálták kipróbáltam másik akksival és semmi, kattog tovább!
Más ötlet? Csak gyorsan mondjátok mert kinn jó idő van én meg nem fogom tologatni
Önindítóba mi baszódhat el? Szénkefe? Azt meg levenni nembirom olyan geci helyen van
Szétkúr az ideg
Nem véletlen.
Kifogásoltam a vezetőség ténykedését, többedmagammal lemondtam, majd ki lettem tiltva az oldalról:)
30.000ft?
A simson.hu forumra nem írsz mostanában. Ez csak véletlen?
Látod, mondom, hogy tengelyirányban mágnesezett.
Nagyon csini darab, kurvajól jár vele aki megveszi.
Ha igazán olcsón szeretne valaki full szintetikus jó olajat beszerezni, az ELF Moto2 XT Tech 1900 ft. http://www.formula3000.hu/shop...
De a Motul 710 is beszerezhető 2500 ft-os áron, némi utánajárással, ismeretséggel.