Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

stílusában olyan mint a babetta csak ez Pollini
A fékcsövet kell megnézni, hogy összepasszol-e a másik főfékhengerrel. Megnézni, hogy a gázmarkolathoz stimmel-e. Amúgy szinte bármelyik jó lehet kisebb nagyobb átalakításokkal.
nekem meg amikor tul szoros volt
nekem akkor csinálta ezt amikor laza volt a láncom
Hali!

Tud valaki olyanban segíteni nekem hogy tönkre ment az első főfékmunkahenger(felső) és mondtak nekem olyat hogy jó rá az aprilia sr 50 főfékmunkahengere igaz ez?
Amúgy 1998 évjáratú a gépem (szívlámpás). Írjatok fontos lenne és sürgős!
Előre is köszönöm
Sziasztok most volt rá alkalmam hogy először mennyek egy komolyabb távot a motorral , és olyan észrevételem van hogy közepes fordulattól nagyon rezeg, rezonál a motor. Ez normális vagy van ennek vmi oka?
Ez az a cucc, ahol nem benne, nem körülötte, hanem felette forog a mágnes ugye?
gyújtás 20ezer ft(boltban 100ezer ft)
szerintem jó lehet Am blokkra is.
engem érdekelne a teljes gyújtás. mennyi lenne külön? am6ra jó lehet?
Ma sikeresen eláztam, először. Patentul tapadtak a gumik, meglepően jól. Persze lehet,hogy csak azért tűnt úgy, mert ilyen normális motorom még nem volt :) Éljen az Aprilia rs 50!
Verseny blokk eladó!

Derbi 6 sebességes blokk
Polini High-End versenygyújtással(ez 100ezer ft boltba)
Del'orto 24-es karbival

egyben vagy bontva.
egyben 50ezer ft
Hali !

Valaki nem tud szerezni nekem egy első főfékmunkahengert rs 50-be 1998-as évjárat(szívlámpás) sürgős lenne mert már nagyon hajtanám a gépet :D
Előre is köszönöm
Sziasztok 50esek!
Ha valaki mostanában akarna 125ccm-re váltani, bátran ajánlom neki a motorom!
itt a hirdetés
Keressetek bizalommal!
tyt001@freemail.hu
üdv.
sürgősen eladó egy minarelli am blokkba való főtengely.
a hajtókarcsapágyat kell kicserélni...
kell a zsé.. 5000ért ha valakinek kell..
msn:lebar14@freemail.hu
ELADÓ!
2003-as 13185km-el!
áron alul!
Helló!
Én is tudok egy eladót:
MSN: hayabusags@hotmail.com
Üdv Skacok!

Mifene, visszavonulok egy időre, aztán látom nem egy, nem két ember kipotyog közülünk, megfogyatkozik a fórum, viszont látok új tagokat is, szal fogyatkozás kompenzálva! Ezt már szeressük! :)

Danikám te is lépsz? Heeejjhhhh.... Hol az on-board vidi?

Az RS-t elkezdtem már pofoztgatni, aztán remélhetőleg megújulva visszatérek az utakra.

Haver már megint robogó tuningol, mint tesztpilóta már készülök az idei szezonra! Sikerült első körön megforgatnom a motorját, hehehe!

Norbi azt a találkozót nyáron megoldjuk, jó volna többször is összeverődni!

Jah, és nyáron szeretnék néhány RS vidit is készíteni (filmes múltamra való tekintettel), aztán ha kedvem szottyan lehet csinálok egy új website-ot is.

Háth, most ennyi jutott az eszembe!

Széles utat, tele tankot!
Szerintem ne álmodozz, hogy majd olyan sokat fizetnek neked....
Örülj h megúsztad ennyivel.
teljesen igazad van. Csak hát hülye Dani tudod milyen! Ha lehet menni rs-el városba 120al akko miértne. 600as sport géppel nemis tudom mi lenne de szép álmok. kinek van arra pénze
halihó! tegnap volt egy kissé durva balesetem! pötyögök a motoron, előttem vagy 20-al ment egy skoda superb. nem indexelt a kocsis ezért ugy döntöttem h megelőzőm. el is kezdtem az előzést, erre a skodás rálépett a gázra és lekanyarodott balra. én meg reflexből lefordultam balra, behuztam a fékeket, kicsúsztam és elkaptam egy kicsit a kocsi bal oldalát ! a köcsög sofőr meg még beakarta magyarázni nekem h kint volt az index. De megszopta mert mögöttem jött 2 civil ruhás rendőr és ők látták h nincs kint az indexeXDXD..szal kcsit megszopta a csávókám (a biztosító fizet--> legalább feltom ujitani a gépet )
nem muszáj 200al tépni:D
ja mony ez is igaz de semmi kedvem kapásból meghalni egy R6-on
nekem edig nem jött be tulzottan a 125re váltás. megy megy de ha aztnézem csak egy benzintemető:D

inkább valami nagy 4ütemüre kéne benevezni. eniy fogyasztásért 150lo..
ígérem h visszatérek! Sajnos nem úgy alakultak az anyagi dolgok ahogy szerettem volna sajna válság most a viccen kívül. ezt tudom akkor nem ujjítatom fel mer csak bukok rajta nem keveset! de am nem tűnök el teljesen, szereztem vmi kis ratyi suzuki robogót. tudjátok ha nincs ló jó a szamár is alapon
de am minnél elöbb vissza szeretnék térni egy rs 125 társaságába
markusdani14@hotmail.com