Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baluka17 ! Ma rájöttem, hogy kell 1be elindulni. 5 ezres forulatig felhúzod, csúsztatod a kuplungot lassan, és akkor harap mint állat. Nagyon jó! Próbáld ki, sok gyakorlás kell, hogy ne megugorjon, hanem szépen csúsztatott kuplunggal felgyorsuljál! Próbáld ki! Kíváncsi vagyok a fejleményre!
Üdv:DonPedro
Értem , tehát akkor az se jobb... bár mondjuk azzal ha meg is állítanak megnézik a motort stb meg látják a karbit hogy mekkora , meg hogy milyen hangja van stb stb , azért nem igazán fognak izélni velem itt Mezőtúron. Eléggé hozzáértő rendőrök vannak , bár ők nem igazán
akarnak kitolni a motorosokkal tehát nem a kib...ás a lényeg . No mind1 ennek a kommentnek nem sok értelme lett :D
Ui.: Most már ezt is tudom :)
Eladó Aprilia AF1 Futura!
idő és legfőkép pénz hiány miatt!
frissen festett kerekek, jó gumik, jó fékek, AM6-os új blokk,nagyon jó kipuff.szép órák
140.ezer ft
az 50/125 özöésért is ugyanugy megy a büntetés mint forditva. csak egyikhez nemkell anyit szenvedni
értem , akkor felejtős, mert nem nagyon szeretnék 125/50 ezni , mert nekem nem ér annyit... Köszönöm a gyors válaszodat :)
:D:Dértem én is elcsúsztam az rs-el!Nekem ugye az a baj hogy metál fekete és nincs rajta matrica és nagyon látszi.Én is lassan mentem vagy 10-20-al megcsúszott a poros az első gumi mert kopott és kiment valamennyire megfogtam de scak leért és végighúzta!A fejidomot lefújatom az oldalidomra meg teszek matricát:)Majd teszek fel képet+videót ha kész lesz normálisan.Ami lehet kicsit sokár lesz mert tavaly egy román kijött elém és telibekaptam elferdült mindene a biztosító nemrégiben fizetett így most tudtam elkezdeni a felújításást de csak kész lesz lassan.
Meg am annyira nemvészesek csak közelről lehet észrevenni nem mentem gyorsan kb 20-30al!
Csak hát ugye egykerék és jött a cucc is
Sehogy
Nincs rá pénzem h megcsináltassam....egy kis gitt kéne meg kijavítani ahol ki lett gittelve meg az oldalála a nagy Racing matrica az úgyahogy takarná a többi meg úgymarad, sajna nemtudok vele mit csinállni!
norbi egyébként mikor elcsúsztál az rs-el újra lefestettétek +új matricaszett vagy hogy csináltad meg?
Nem agyok felháborodva:Dcsak irtam már sokszor de sose senkisem irt vissza ráá.:)
Baszunk válaszolni, még meg ne sértődj már!
www.vatera.hu itt ha beírod h rs 50 dob ki matricákat de van rengeteg dekoros cég beírod és a google a barátod megkeresei neked.
Egyébként pont a Racingos felirat lenne a lényeg
Kiput szintén találsz ha keresgélsz egy kicsit
Első volt 9500 hátsó meg nagyonsok + még szereltetés szállítás....
Szevasztok !2002-es rs50-esem van metál fekete!Szeretnék rá valami matricát annyirszor irtam már de mindig basztok válaszolni...Ha valaki tud valami jó matricát az szoljon már de nem akarom azt a csúnya racingos feliratot oldalra..+valami sportkipufogó is jöhet szóval akinek van az szoljöön ÜDV
Egy szóval sem mondtam, hogy nem lehet megcsinálni, csak azt hogy nagy meló, meg nem sok értelme van, mert át kell építeni az gész motort mivel a lengővillát nem lehet megfordítani. Pl egy 125-ös mitoba akarsz am6-os blokkot rakni akkor csak a blokk felfogatáshoz kell barkácsolni elemeket arra azt mondom oké, de itt mire átépíted meg amennyibe kerül abból veszel egy olyat amit építeni akarsz.
A Yamaha RD fórumban van egy AF1 vázban nem saját lengővilla, Yamaha blokk(lánc dettó a másik oldalon) suzuki hátsókerék, satöbbi vegyesfelvágott, "nembajhafelborul"páylázni épített motor.
Meg leeht csinálni.
Szia!

A rotax blokkokkal az az első és legnagyobb probléma, hogy a lánckerék az ellentétes oldalon van. Így az egész motort át kell építeni aminek baromira semmi értelme mert akkora meló, hogy mindegy ha veszel egy másikat.

De cagiva blokkal már inkább elképzelhető de itt is a fordított felállás. Láttam már RS50-ben 125-ös cagiva mito blokkot.
Sziasztok ! Lenne egy olyan kérdésem , hogy egy 125 ös Rotax blokkos AF1 es motor-t át szeretnék építeni egy AM6 os 50 es megoldásra , akkor ez lehetséges lenne-e . Tehát kicserélni a motorikus alkatrészeket és 50 es lenne a blokk meg ezek. Nem tudom hogy váltót is kikell cserélni , meg gondolom karbit is
No mind1 , még új vagyok . Előre is köszi ! Sziasztok !
Neked mennyibe volt a 2 gumma?
ahh kösz:D
A gumi közepén a gumi keményebb, a 2 szélén pedig puhább keverékű. Így ugye a közepe kevésbé tapad és kopik mer ugye csak ott mész legtöbbet, kivéve ha nem pályázol a 2 széle értelemszerűen gyorsabban kopik de jobban is tapad.
2komponensü miből áll?
Nekem is megvan a gumma!:)
Elöl contigo hátul contimotion.:)

Végre megvannak a gumik a bike-ra!
Első: Continental ContiGo 90/80
Hátsó: Bridgestone Battlax Bt 003 120/70 2 komponensű
Mind a kettő vatta új...szal örül a fejem
érdekel a leo ? ha igen vegyél fel msn-re
banyai.zsolt@windowslive.com
helló!

van egy Aprilia RS Extrema 75-ös gépem eladó!

110ezer ft-os áron