Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszki...eladod? De egyszer remélem visszatérsz a motorosok világába
Ha nemlennék motorbuzi akkor a Cordoba mellett állna egy Civic VTI a garázsban. Álmom egy be kell h valjam!
De inkább majd egyre nagyobb bike
msn címed?
én tudok egy motort neked 2001es télen teljes motor generált kapott. MEg van becsülve, és normálisan összerakva. autó vásárlása miatt vállnék meg tőle, nem gondoltam volna hogy elado azért újjítottam fel a télen. ha gondolod vegyél fel msn-re
Köszönöm a választ!
Ha élőben nem láttál akkor keress egyet és nézd meg előtte ne csak képről lesegesd! Az hogy szerintünk jó gép e szerintem elárulja a fórum neve és az itt lévő emberkék motorja Tankja 13 liter körül mozog. Az hogy mikori évjáratot veszel az inkább gazda mint motorfüggő! Lehet hogy egy 2000res jobban meg van becsülve mint egy 2008 as! Ezt már élőben kell eldöntened
aprilia RS 50 eladó!
2003évj. karcos oldalidom ..
13185 km-el!
áron alul eladó!
I.Á: 220e
Szevasztok!
Öhm kezdőmotoros vok.Eddig csak robogóm volt,DE nemsoká kapok egy aprilia rs 50t!Utánanézegettem,de kíváncsi lennék véleményekre.Nekem nagyon tetszik így videókról nézve is,de élőben még nem láttam.Sztetek jó gép?Kezdőmotornak jó?Tankja hány literes?1999est ha veszek ugye nem megy hamar tönkre?Nem szeretném 1hónap múlva kidobni a szemétbe.
Köszönöm előre is a válaszokat.
már megoldottam a problémát!
30x40x7-es a teleszkópszimering méret RS 50 (1996-1998)
Sziasztok!
valaki mondja már meg nekem szívlámpás Rs-nek("98,50cm3,RV6)
teleszkópszimeringnek a méretét..mert nem akarom még ma szétszedni csak hétvégén!4 de ma megakarom venni a szimeringet
Köszi szépen:)
http://www.foliavagas.hu/
sztem itt találsz, ha mégsem akkor sorry!
Okés!
Ha már ott vagy kérdezd meg hogy van-e nekik egy használati utasítás rs-50-hez!Lenni kell nekik fénymásolva!Nekem is egy fénymásolt példányt adtak mert a gyári könyvében nincs magyar nyelv!
Hali.
Köszi a segítséget. Majd ezen a héten rákérdezek az aprilia szervizbe mit lehet csinálni.
Hengerfej-dugattyúk-tisztítás
Dugattyúgyűrűk-ellenőrzése
Üze
manyagcsövek-csere
A motorkerékpár általános működése és fékrendszer-ellenőrzés
Olajszűrő-csere
Ez a hivatalos a könyv szerint!Azt hogy hogyan lehet a műszerből törölni a jelzést nem tudom,de ha megtudod írd már le légy szi mert engem is érdekelne!
Remélem tudtam segíteni!
Szia.Írom hogy mit ír a könyve mert nekem meg van:
10000km vagy 24-havonta!
Gyújtógyertya csere
Légszűrő tisztítás
Karburátor tisztítás és beállítás
Hűtőfolyadék csere
Hűtő tisztítás
Kormány ellenőrzés
Fékkarok kenés
Kuplung holtjáték beállítás
Fékbetétek ellenőrzése
Fékcsövek ellenőrzése
Fékolaj szintje ellenőrzése
Fékolaj csere 2 évente
Vezérműlánc csere
Vezérműlánc feszesség beállítás
Csavarok-anyák átvizsgálása-ellenőrzése
Első lánckerék csavarjai,anyák átvizsgálása-ellenőrzése
Első lengéscsillapító ellenőrzése
Akkumulátor és csatlakozásai ellenőrzés
Első lámpa beállítás
Kerék (állapot,kopás)-ellenőrzés
Kerék (nyomás)-ellenőrzés
Kerékcsapágy-ellenőrzés
Hengerfej-dugatty
Egyik ismerősömnek van egy derbi senda-ja ugyan ezzel a blokkal annak 10.000 km után gyűrűcserét és hengerfejtömítés cserét ír a könyv.
Köszi a válaszokat.
Azt tudtam hogy a szervízt jelzi. Amugy 9750 km van benne és akkor a 10000 szervízt jelzi. Amugy hol lehet neten megnézni hogy mit kellene cserélni benne? Tudnátok valami linket küldeni? Jah és hogy lehet kiiktatni? Beviszem szervizbe és ott nem?
ja véglis. tényleg csak azért villog hogy a tulajt idegesítse
És ki is lehet iktatni utánna, hogy ne világítson
persze! "szervíz kulcs" hány km van benne? meg lehet neten nézni hogy miket kell cserélni rajta
Hali.
Lenne egy olyan kérdésem hogy tesóm motorján mikor gyujtást kapcsol és indítja a motort akkor kivillanik egy kis kulcs a műszerfalon. Ez mit jelent eltudja valaki magyarázni. Az a baj hogy nincsen a motorhoz service manual és nem tudom mit jelenthet. Sejteni sejtem szerintem magyarul szervízt kér gondolok és itt pl. olajcserére stb.
egy top 70es hengerszettet cserélnék 50es hengerre főtengelyre kipura karbira csonkal membránnal és hátsó lánckerékre csak jó állapotú cuccok érdekelnek 1 cuccért nem adom oda ez megegyezés kérdése.
Az indító hangja alapján vsz elfogyott a kefe, -ilyenkor ívet húz-égeti a maradék a forgórészt , néhány indítási próbát még túlélhet így a f. rész,és meglehet úszni kefecserével! Az RS-emen már működik a xenonrendszer , nagyot dob a gépen ,a LED -átalakítás félig már kész,ha valakit érdekel ,segítek.
nézd meg mi gondja van még egykét önindito alkatrsézem
Új értelmet nyert a motorozás Ez a 2 gumi valami kegyetlen...már lassan ott járok h fosom dönteni mégtovább mert nem hiszem el h tapad...és meg se mozdul...kegyetlen!
És még mindig van a gumiban
DE, HOGY NE LEGYEN RÓZSÁS A NAPOM! Megyeg moccal megállok telefonálni...ez megtörtént ülök rá rápattintom a gyújtást N betű világít nyomom az önindítót semmi...na nézz mondom gyújtás le újra semmi! Csak ilyen "áthúzás" hangja van meg se nyikkan. Végignéztem az akut a biztosítékokat semmi! Felkötöm magam...de tolásra pöcc, meg minden működik rajta! Leégett volna vagy mi a f***om? Semmit nemcsinál és idegesít h a kuporgatott pénzemet megint el fogja vinni....