Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RELATÍV. Próbálgatni kell, ez egy ilyen sport.
Én is azt használok! Barna Miki 3ért adja a Göntös Gátsoron Debibe.
hát de mivel nekem ez nem a gyári fuvesz nem biztos h kelett volna nagyobb....és sztem meg pont h sok benyát kap azért fullad le mikor csutkázom mert ha fokozatosan húzom akk nem
de ez csak tipp
sportlégszürökhöz odaszokták irni h 10-15%al nagyobb fuvesz
Srácok! Aki Igol STS Racing-et használ ( ha van ilyen közöttünk rajtam kívül )....hol szerzitek be? Egy netes boltot se találtam ahol némiképp olcsóbb lenne annál mintahogyan azt magam is be tudom szerezni benzinkúton...!
3500 liter/ár ezekben az időkben nem valami jó...! De az olaj ezzel ellentétben nagyon tuti!
Mondjatok már ötleteket ha tudok!
Köszi
Hali.Van egy Dellorto 21-es kabi a motoron és most tettem fel egy malossi E5-ös levegőszűrőt és a gyári légszűrővel egy 100-as főfúvóka volt benne most pedig a motor ha megyek és lecsutkázom akk egynémelyik sebességben fullad most sztetek sok a levegő v a benzin?És kb hanyas fuvit kelene bele tenni?
Köcce.
Ahhoz nem sajna...
phbg19
PHPB19-be kellene, ahhoz nem?
mibe?
phbh-ba tudok adni akármyilet.
20körül. megvan hozzá minden, tömités is. érdekel?
Nincs valakinek elfekvőben Dellorto fúvóka, 80-tól max 95-ig?
Hello mennyi lenne az ára?
Hali.
Nemtudja valaki honnand tudnék letölteni 2007-es aprilia rs 50 hez service manualt?
Én olyanokat hallottam, h nem olyan rosz. Azon vagyok, hogy ennél szarabb nemlehet Szóval relatív rosszul nemjárhatok!
Barna Miki hátha tud jobbat, majd megkérdezem!
Én is ilyeneket néztem az RS-kére, tök jó, hogy Debibe is van, ha vettél ilyet, várom a véleményed.
Még nem vettem Ezeket akarom
hátra
előre
Fater mondta h kedden úgyis dolga van Debrecenben és akkor egyúttal már ezt is lerendezzük ( kíváncsi vagyok mi lesz belőle, ő meg az h támogassa a motorozásomat az két külön dolog :S ) De hátha
Mennyiért vettél gumit?
Köszi
Nem hát
Kedden faterral belépünk Debrecenbe az r17 boltjába gumiért!4
Már idelye volt.... És még azon a héten megjátszunk egy Mátrát
Helló!
Beszüntették az e-mail fiókom, légyszi a tzvajna@gmail.com-ra küldj üzit, tegnap óta nem tudok belépni. A fogaskereket befotózom, hogy lásd, milyen állapotú.