Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Eladó aprilia mx50-em!
további info nálam elérhetőség/képek a linken!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_mx_50-3740065
Helló!
VAN!
De a Tiedben még nincs nyugi
Sziasztok!:)
az 50-es RS-ekbe is van Katalizátor?:)
92.5-ös volt benne. Most raktam bele egy 90-eset.
meg kicsit könnyebb kezelni és nem eszi meg a tankot 100km-en
pláne h csak 70es .őszintén szólva már nem emléxem mekkora a fúvóka .de olyan 80 körüli rémlik nekem (vagy 72es )tényleg nem tudom.de olyan 4,5-5 littyó körül volt mikor méregettem.de vitte is a 120at .kérdezd meg gedeont neki mekkora fúvókája volt
Herélt kipunak vinnie kellene egy 90-95 körüli fúvókát, ugye? Neked mennyit eszik az RS 80 és mekkora fuvesszal?
Hm, szép szép szép!
Kevesebb fenntartani. 2T veri a 4T-t!
Én inkább a kocsimat tuningolom!Persze nincs kizárva hogy a mocit is fogom idővel de,de most inkább annak örülök hogy kb gyári szinten van
miért kéne 4 ütem?

... pedig nem semmi amit egy 50ccm-es tud...
Az tény, hogy a tuning csak saját célra jó, hiszen sohasem kapod vissza az árát. Apropo 50-es speed-ek, az a jó bennetek, hogy az ember soha nem elégszik meg veletek, TUNING!
Maximálisan egyet értek veled, Norbi sem kivétel (eddigiekből adadóan)!
Azt tegyük hozzá, hogy az igazi versenygépek 2 üteműek. I ALWAYS LOVE 2T! - még akkor is ha a nagymocim 4T lesz!
Na mindegy szo-szo!
Azért mindenki szeretné határokon belül kihozni a maxot ezekből a kis gépcsodákból!Aki nem az szerintem hazudik!
Ebben teljes mértékben igazat adok.....!
Szomorú dolog hogy nemtudják megcsinálni egyébként egy szalonban!
Lehet "Józsibá" szimója agyon van reszelve meg GP pilóta az öreg
Szeva.
Írtad hogy nem elég a gyári?De igen elég lett volna,ha úgy ment volna!Csak sajna a szalonba töketlenek voltak és basztak normálisan megcsinálni nem kevés pénzért!Ha úgy ment volna mint egy gyári egy szót se szóltam volna!Ja meg a másik:Ha már ki adtam érte újonnan 700-ezret elvárom hogy a szomszéd Józsi bácsi ne alázzon le a 30 éves simóval(nem akarom bántani a simokat nekem is volt és szerettem!)!Nekem erről ez a véleményem !Csodát nem várok,nem is vártam de 90-et szerintem kéne menni ezeknek a sasoknak!Nagyobbat meg nem veszek mert még élni szeretnék
ghostbikerboy13@gmail.com -ra várom leveled.
Szia! tudnál adni valami elérhetőséget? szeretnék veled beszéllni!
Naaa aaazzzééé!
Semmit, csak fúvókát cseréltem
Most nézem a géped, az Gedeoné volt, ami 130-at ment. Mit akarsz te azon tuningolni?
Nem sz.rozol te sem akkor!
AM6-osnál ott körül.