Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na srácok milyne lett a hennám?
Holnap sulinkba diáknapok meg stb és mi vagyunk a rendezők ( 11 edikesek ) lesznek köcsög programok stb....és rajtam tesztelte oszt társ ezt a henna cuccot És egy kép róla
nekem nem kellett vennem, csak tipp volt
én 1500-ért vettem vadi új fékkart rs-re
tudna valaki 98as mocihoz egy plexit max 3-4 ezerért?
köszi
Tapasztalatból írok, mert nekem is ilyen évj. van és nemrég volt egy kis koccanásom. attól függ, hogy új, vagy használt alkatrészben gondolkodsz. sztem érdemesebb bontott cuccokban gondolkodni, mert az újat aranyárban mérik. pl: szalonban: váltókar(egyben cserélhető a tengelytől számolva) 8000körül van, ahogy egy tükör is. sztem bontottan max 3-5 ezerből megvan mind2, de csak tipp. kormánycsutkát nekem bontottan ajánlottak 2000ért, de egy satu, erős kéz és matt fekete festék csodákra képes... Nekem a kuplungkar ép maradt, de bontottan sztem max 3ért van az is. A fényezés kényesebb, mert ha azt akarod, hogy szép legyen, akkor az egész idomot fújni kell, és normális műhelyben nem olcsó mulatság, ha nincs ismerősöd. (nekem p egy teljes fényezést 60000be számoltak volna egy autószalon fényezőműhelyében, de ne felejtsük el, hogy ott okleveles profikról van szó! de én megúsztam 2 üveg whiskey-ből, mert a tesóm fényező. és nagyon szépen is dolgozik. röviden: a kedves apukát a 15ezrével elküldheted melegebb éghajlatra, mert nem sok mindenre elég!
jó munkát és olcsó benzint!
Csá.Már ha anyiara bennevoltál a munkában azt a virágot igazán felállithattad volna az erkélyen!
hali
valakinek főtengely?
http://www.kepesmotor.hu/motor...
tegnap du jó munkásember módjára szerelem az rs-t (elszakadt a rohadt kuplungbowden! ) erre papám jön hogy hééé nemakarod feltenni a nyári gumikat a kocsira? de mondom perzseeee megörökítettem az utókornak
Helló!
Értem, próbáld meg talán van.
Szia.
Azt tudom hogy a tiédbe jó a simsoné!De az enyémbe nem,már néztem!Kiveszem és bebaktatok valami motoros boltba holnap hátha tartanak!
Sziasztok!

Szerintetek mekkora kárt képvislnek a következő dolgok:

1db törött visszapillantó tükör
1db töröt kuplungkar
1db törött váltókar
1db picit hajlott kormánycsutka
és egy jó tenyérnyi helyen és a farok idomon egy csíkban lehorzsolt fényezés javítása.

Ezek a károk keletkeztek a motoromon. A kárt okozó csajjal megegyeztem, de ma megkeresett az apja és közölte, hogy 15.000Ft-ot hajlandó fizetni. Na ezen röhögtem egyet és otthagytam. Simán feljelentem ha nem fizet. Mekkora a reális összege egy ilyen kárnak. Kértem árajánlatot és az új alkatrészárak elég húzósak kíváncsi lennék ti mit mondtok. 98-as évjárató motorról van szó!
Nekem phbg 19-es és 21-es is van ezekbe tökéletesek.
Belemegy, mert a menetemelkedés majdnem stimmel,de csak majdnem.
Helló!
Úgy tudom bármilyen 5-ös menetű fúvóka jó a karbiba, amit akármelyik motorosboltban kapsz. Nekem Simsoné van benne D.
És tudnál nekem szerezni valami ilyesmi méretű fuvókát,mert az a gond hogy itt a környéken senki nincs akinél tudnék rendelni!
Megkérdeztem ma tőle és 90es fúvóka van neki benne. De kívánna egy kicsivel nagyobbat, mert 11 ezer fölé nem akar neki pörögni 5. 6.ban bár így is megy neki 95-97-et.
Helló!
Nekem a héten fog megjönni a gumi, elöl 90/80 R17 hátul 120/70 R17 lesz.
Előre Continental ContiGo lesz, hátul pedig Continental ContiMotion lesz.Hogy milyenek azt nemtudom még mert állítólag mindkettő gumi új fejlesztés.Majd kiderül hogy hogy adja magát:)
Megkérdeznéd pontosan hanyas fuvóka van a haverod mocijában?Az enyémbe gyárilag 68-as van és 70-est raktam már bele de sajnos azzal még rosszabb volt a helyzet!6 ezertő nem ment tovább!Ha kivágom a katalizátort szerinted mennyit javítana rajta?
Kösz,erre még nem gondoltam:)
Hogyha találok valami szépet szerintem lefújom a mocit.=)
www.vatera.hu ra írd be h Rs 50 és dob ki dekor matricákat olyan mint a gyári sztem van pár minta ami jól néz ki olcsó is és sztem rosz nemlehet ! Nézd meg
Full gázon nem 1:33? Én mintha ilyet hallottam volna bár nemtudom!
Ha külön keveri valaki sztem 1:40 et adjatok neki....SZERINTEM
Az valami kegyetlen lett! Néha átjárok flahelgetni meg szivatni a helyi menő robogós bandát xD
Eddig még mind csak egyenesben jött.,...meg kb 2x ha találkoztam velük....mindig elkanyarodnak máésfelé....papírmotorosok :)
Ott ki lehet dönteni az Rs-két szarig meg ameddig mered
Hello,
Gumit tudnátok ajánlani?
Azt megtudjátok mondani hogy kapható-e 2002-es rsre új matrica szett?Mármint a gyári?

Illetve ,hogyha valakinek van eladó kuplungja,első féke,jobb első idoma vagy indexe eladó az írjon és megbeszéljük az árat.
aprilia RS 50 ELADÓ!
Nagyon szép állapotban! 90 százalékos gumikkal(Dunlop, Pirelli), 80százalékos láncszettel(D.I.D), fogaskerékkel, kitűnő fékekkel, gyári indexek, különolajzás is be van kötve, 6 sebességes, vízhütéses, új aksival, friss olajcsere, új gyertya(NGK) minden tökéletesen müködik rajta! fogyasztása 3-4L Végsebessége 110-115km/h
http://robogotuning.hu/sct/238... itt ezen a linken találsz elvileg. van itt malossi mhr bár az picit húzós. 70ezer, de giannelli szerintem van olcsóbbér.