Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja bocsi!
Én annyira nem vagyok képben ezekkel a "szak"kifejezésekben!
Elvileg a szervizben azt is szétszedték és kivették a fojtást meg be is állították!
Amúgy mit jelent hogy nézzek gyertyaképet a karbiba?
Akár.
De én a karburálás elenőrzésére mondtam a gyetyakép nézést.
Erre a tipusra gondolok.
Már legalább 5 féle gyertyát raktunk bele és semmi!Esetleg lehet hogy a gyújtáselektronika le van gyárilag szabályozva?
Sziasztok!Megéri ez a moci az árát?A vélemyényetekre lennék kiváncsi
,hogy mi a széria hibálya és mire érdemes odafigyelni.Válaszokat elöre is köszönöm!
nézzél gyertyaképet.
68-as fuvóka van benne,70-essel ful meg!Ez a gyári fuvókája!A levegő csavar majdnem teljesen be van tekerve,tömítettségét már vagy 100-szor átnéztem,mert én is ilyesmire gyanakodtam!Már tanácstalan vagyok vele kapcsolatban!Sajnos az a baj hogy legalább 150km-eren belül egy árva lélek sincs aki értene hozzá sajnos!
Igyekszem (pénz és idő kérdése). Hm, jó oldal, köszi.
akkor hajrá .még mindig itt vagy ahelyett h csinálnád a motorod? .ja igen bocsi h nem válaszoltam.nem tudom milyen progira gondolsz/tál .most hirtelen nem is találtam az üzidet.ahol alkatrészeket nézegettünk az ez
Azzzigen, széép széép...
Jajaja, csak attól még meglátszana. Forrasztani és festen kell. Aztán már ha festem, akkor a plexi fekete lesz, hogy az eleje ne legyen olyan monoton. Írtam neked nyiwiwre, nem válaszoltál (Gedeon által használt aprilia progi kellene).
Honda már lassan túl van az 1000km-en idén .nyáron ki akarok menni és addig meg az Aprilia helyett valami melóbajárós motort kéne .ha visszajövök akkor meg hozok magammal 1 675-ös Daytonát .itthon meg veszek 1 RR-t
nem csak össze kéne ragasztgatni az idomot ?
Miért is? Abból veszel Honda javítókészletet?
Bezzeg az én mocim szétbontva még mindig a garázsban... Ha a pénztárcám engedi, megcsináltatom. Szóval nincs az egyedül, aki nem lehet "lóháton".
most csak inkognítóban vagyok itt .el kéne passzolnom az RS-t
Hát.. te mitmivagy?
Hali!
Ha szívatóval jól megy, akkor minden bizonyára túl nagy a fúvókád, vagy éppen túl sok levegőt kap. Ezeket nézd át. Ha nem, más gond lesz.
ja .a 'csáér nem nézek körbe mielőtt megszólalok
na akkor ide gyere e
robogotuning csak estefelé szokott lenni.talán felnéz .majd én idecsalogatom
kapcsolási rajz
Üdv mindenkinek!
Nekem van egy 2007-es évjáratú rs 50-esem!
1000km után visszavittem a szervizbe hogy kivegyék a fojtást.Ki is vették,de sajnos azóta sem működik rendesen a gép!8-ezres fordulatnál bedadog és 10-ezer fölé nem is nagyon húzza!Próbálkoztam nagyobb fúvókát tenni a karbiba,de azzal még rosszabb volt!A végsebessége kb 70-75 ha viszont ráhúzom a szivatót akkor nem hogy megfulna megindul rendesen menni!Nem tudom hogy mit vettek ki belőle a szervizbe vagy mit hagytak benne,de hogy nem értett hozzá aki csinálta az biztos!Ráadásul nem is nézhettem mert be se engedtek hozzá!Ha valaki tudja mit lehetne vele csinálni az írja meg!Köszönöm!
Nem egy oszlopos előtere van az épületnek akadálymentesített oldalt tolókocsi feljáróval mindíg feltolom, nem hagyom a parkolóban, mert félek hogy hozzápiszkálnak. Felvettek egy degeneráét értelmi fogyatékos csajt takarítónak ma jön be vihogva hogy felborítottam a motorodat, mert sepregetett vagy mi a f@szt csinált. Azt hittem megölöm. Most raktam rendbe.
Óó a degenerált állat baromja
Nekitolatott kocsival?
Legalább volt benne annyi vér, hogy ottmaradt a helyszinen és minimum elnézést kért?