Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De csak vicc vót nem adom el egyenlőre!
Nekem is hitel van rajta!Csak át kellene vállalni!
Hát elmennék megnézni és kipróbálni aztán meg alkudnék a km állás miatt!Ha jó a hangja meg jól megy akkor miért ne!Bár valakit vinnék magammal aki ért is hozzá!
És még a bankok háloján is átkell magam rágni.
Az az egy a baj hogy ezt is hitelre szeretném megvenni és te se adnád oda részletre
ÁÁÁ nem adom el! még küszködök vele egy kicsit!
Tételezzük fel hogy nem értesz hozzá és nem is láttál egy ilyet de neten csak látsz egy képetróla.
2007 10évj, 49cc, 2ütemü, vizhütésü, ár:420.000ft MALOSSI kipufogó
És ezt a tályékoztatót.Akkor megvennéd?
(Persze ez egy kereskedésben van ,megakarom nézni elötte)
Vedd meg az enyémet ebbe csak 2600 van
Spanis festésü
Pontosat nem tudok írni mert nem mértem még soha!Szolíd az biztos mert ritkán tankolok!
én a 12.342 sokallom
Fogyasztásrol mondasz valamit?
Én úgy voltam vele hogy az előző mocimmal nagyon befürödve csak újat és én tépem le a fóliát!Ezzel nincs is gond mert faszául indul meg megy meg minden de a beállítás miatt már elgondolkodtam rajta hogy eladom mert nem tudom hova vinni!De végül mindíg arra jutok hogy marad mert amúgy meg szeretem,jól néz ki és megbizható!
Nézzél szét több helyen is hogy milyen árba mozog mostanság!Én nem igazán néztem hogy mennyit érnek most!Én 699-ért vettem újonnan!
Na igen!Nemsokan értenek hozzá ez meg a mésik.A 3. 12.342 km ert használták és nem tudod ,hogy milyen módon és 420 e ft.
Nem is láttam ilyet közelröl se távolrol azért is jöttem ide .Ti jobban tudjátok ,hogy mizu a gépezettel.
És 420 e ft nem tudom ,hogy mege ér anyit.
Hát az enyémbe 2600km van szóval alig használt!Full gyári mindene még semmi tuning!Nem lenne rossz csak a környéken nem nagyon van senki aki be tudná nekem faszául állítani a szervizbe meg nem viszem mert még rosszabb lenne!
12342Km van benne most irták.
Lejebb látható amit irtak róla és a kép.Menyi a max seb?Fogyasztása?
Ez mongyuk függ a seb töl is de én ojyan 4 ezres fordulatra gondolok.
Értem.Nekem nincs tapasztalatom ezekkel a gépekkel mert nekem csak simom volt idáig.Most ha minden öszejönne ,vennék egy ilyet.(bank stb.)Tetszik mert jól néz ki csak nem tom hogy mizu vele.
Én speciel nem azt mondtam hogy nem jó,csak a szervizbe csöcsök hozzá és nem tudták a fojtás kiszerelése után normálisan belőni!Ezen kívül nagyon szeretek vele közlekedni!
Értem.Cimbinek van egy ugyanilyen karbija.Abból tettük át a 70-es fúvókát.Akkor lehet áttesszük a komplett karbit és meglátjuk mit csinál!
2007 eset vennék én is de ezek szerint nem jó?
2007 10évj, 49cc, 2ütemü, vizhütésü, ár:420.000ft MALOSSI kipufogó
Nem, a konkrét tipushoz nem értek, de amit kétdezeel, az minden motorra igaz.
Nagyobb fuvival sokal, de szivatóval megindul, az üa ellátási porbléma
A gyertyát mikor kivettük szép őzbarnára volt kiégve!Nem volt kormos meg benzintől lucskos ha erre gondolsz!Esteleg azt nemtudod véletlenül hogy gyárilag milyen fojtások vannak benne?Nem-e benne hagyok valamit az az IQ harcos szerelő?
A gyertya elektród és porcelán színéről lehet következtetni az égés miyenségére, abból meg egyenesen a karburálásra.