Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem feltétlen kell egyböl pufót herélni vagy sport rendszert venni horribilis áron, pláne ha gyári a motor.Fúvóka tesztelgetés kell nemtudom hanyas pontosan haveromnak új rs-e gyári semmi tuning és így meg 95öt 11 ezren.Gyorsulásban sem rosszabb semmivel.Egy normális fúvóka kell bele és kész.Az övébe ha joltudom de nembiztos 95 ös fúvóka van és elöl 13as lánckerék.
Mennyi lenne rá kb az a Gianelli rendszer nemtod?Én már kerestem hozzá de nem nagyon találtam!
Szia.
Már lecseréltem a fogaskereket 13-asra!kb 9-10 ezret fordul 75-nél!
Szerintem nem csak a kipuffal van gond mert ha ráhúzom a szivatót kimegy majdnem 90-ig 11 ezres fordulattal!Meg 7-8 ezernél ha ráhúzod teljesen a gázt torpan,ful lefele!Próbáltam egyel nagyobb fuvókát belerakni és azzal még rosszabb volt a helyzet!
abba a motorba már olyan folytás tuti nincs amire te gondolsz. Kipufogódat kellene kiebelezni, ill tehetsz előre 1el nagyobb fogaskereket azzal valamivel többet fog menni végre, viszont picit gyengébben gyorsul. amúgy menyit pörög? mmint 6.ban 75nél leforogja legalább a 11000et? szerintem jobban teszed ha gyűjtesz picit sport kipuff rendszerre, mer a gyári egy nagy katyvasz. jobban járnál mony egy Gianelli rendszerrel
Sziasztok!RS50 vázat keresek!Valakinek esetleg van?
a pumpával 1:45-ös arányban kever
nem tudom saja
12000-et kéne neki de én is úgy gondolom jó a keverési arány
A gyári előírás szerint milyen keverési aránnyal üzemelnek ezek a motorok azt nem tudod?
Hát ez nem tűnik rossz keverési aránynak. Mennyit kellene forognia a motornak amúgy? Nem hiszem hogy a külön olajozás megszüntetése gondot okozna.
1:50-be keverem
kikötöttem és 9500 főlé em pörög
Valaki nem kölcsönözne nekem hétvégére egy lendkerék lehúzót!
Viszonzásul adok egy aksiőrt! Na?
Fogsz egy láng heggesztőt kis kézit vagy nagy iprait felizzítod a rezó egyik végét, nem elolvasztod csak felizzítod aztán ha izzik akkor csak oxigént kell fújni bele az izzás végighalad a rezón. Aztán megvárod míg lehül a benne levő salakot ki kell öteni ha van benne és úrafestés mert természetesen a festés is leég róla ilyenkor.
Vagy parázsra teszed aminek elég nagy a hője, hogy felizzítsa a dobot. Fogsz egy nagy grillezőt faszenet jól beizzítot egy kompresszorral nyomod alá a levegőt ráteszed a rezót ha izzik akkor abba kezded nyomatni a levegőt.
DE VIGYÁZZ MERT KÖZBEN BELOBBANHAT LÁNG CSAPHAT KI MINDKÉT VÉGÉN!
Ahhoz azért már eléggé meg kell etetni.
Egyes gokartok 1/15 tel mennek gond nélkül.
Illetve talán akkor nem megy annyira a motor ha túl sok az olaj amit belekeversz a benzinbe, tapasztalat.
Szia!
Már miért lenne erőtlenebb? Szerintem nincs különbség ha a megfelelő arányt kevered.
sziasztok! létezik az, hogy ha kikötöm a különolajzást (magam keverem a benzint 1:50) erőtlenebb lesz a gép?
Jó estét tudna valaki adni pár tippet, hogy, hogyan is égessük aki a kipufogót? Vagyis tudjuk, hogy kell csak azért néhány módszert ajánlhatnátok. Köszönöm.

Üdv:Norbert
Nekem legalábbis ebben hamarabb megy a váltás valamivel.
Cipőben jobban kellett a lábfejemmel emelni a váltó, csizmában másabb ez vastagabb és éppen annyi a hely a váltókarnál hogy váltani tudj.Kicsit zavaros de azért remélem érthető!
Tegnap előtt elmentem a cipőben, mondom most nem motorozok, csak veszek le pénzt a számlámrol és hát alig tudtam váltani benne
Tiszta szokatlan volt.Vasárnap voltunk a haverokkal Csegén, a Tisza parton, öcsém hogy ott milyen lett a főút ahogy bemész csegére!
Ott a központnál ahogy van a Reál bolt, elötte van az a kanyargós rész, az valami eszméletlen volt.Meg lesz az új gummi megyek viszza oda!
Köszi!
Hát ha ennél is gyorsabban fogok váltani mint csukában...akkor sztem elküldenek a motoGPbe
Ezzel még nemvmi gyors...olyan komótos
De majd belejövök
Hali!
Jó neki az enyém csak 75körül van!Elviszem valami szerelőhöz mert ez gyenge muzsika!Nem tudjátok véletlenül hogy milyen fojtás van ebbe gyárilag?
Gratulálok hozzá!
Használd egézséggel!:)
Majd megszokod, elején én is sokat szerencsétlenkedtem, de ha megszokod sokkal gyorsabban tudsz majd benne váltani mint rendes cipőben!:)
Használt vagy új Jobb első indexet keresek rsre.
Ha van írj:mate.mate@citromail.hu

És ha ajánlanátok gumit azt megköszönném.
Gyerekek ma Isten nem váltott annyi lyukat mint én
Megjött a csizmám aztán még ezt meg kell szokni Furi még....
csá azt szeretném kérdezni h az rs 50 első teleszkópjába mennyi és milyen olaj kell? és hol lehet azt betölteni? a választ előre is köszi