Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a minta lehet nem a legjobb de a tapadása nekem jó volt és hát más gumit eddig nemtaláltam:S
www.r17.hu
Itt találsz bőven gumit!
Saját tapasztalatom nincs az MT 75 el de sztem a mintázata az valami rettenetesen csúnya, havernak elől MT75 van és én nem estem seggre tőle!
Bár meg kell hagyni h én vagyok az aki a jóval is mindíg elégedetlen
Ez érdekes....
Akkor azzal van valami h ha nemszereti a gyári gyertyát...
Én tavaly szezon elején vettem gyertyát ( gyárit NGK BR9 ES ) 1100Ft volt és semmi bajom nemvolt vele...pedig kapta az ívet...most is szezon eleje van és most is ilyet fogok venni!
Meg fölösleges bele a 6-7 ezer forintos irridium meg platinium meg anyámkínnya gyertya mert úgyse lesz jobb! Széria motorba elég tökéletesen a gyári gyertya! Könyvébe le van írva h milyen kell bele!
rávan irva a gumira meddig kel töltetni levegővel
Jah igen és h a gumikban kb menyi bar-nak kell lenni?


+ vmi jó helyet ahol lehet gumit venni újat
90/90-16 és 110/80-17-est
Pirellin gondolkozom MT75-ösön sztetek milyet lenne érdemes belevenni?és nekem úgy kellene h párban tehát előre és hátra is ugyanolyan minta,fajta,márka
Hi 2007?És menyi km van benne?
Hello mindenkinek.
Tesom most vett egy 2007-es Rs-t. (Képek vannak az adatlapomon.) Azt akarom kérdezni hogy milyen gyertyát ajánlotok bele ami a legtutibb? Mert még a gyári gyertya van benne és azt hallotam hogy azok nem valami jok nem bírják sokáig. Addig is veszek egy másikat hogyha beszarna időelőtt.
Köszi hi!
Hát igen!Na én most lépek!Sok sikert a moci vásárláshoz és remélem a hitel problémád is meg fog oldódni!Csá.
Én fizetném de nem adnak személyi hitelt mert jelenleg nem éri el a havi a 65 ezret és igy ....A (gazdagoknak )vagy akik jól keresnek annak adnak és igy sz...s. Ujat szeretnék én is de az reménytelen ügy sajna.A simokból is elegem van hogy nincs hozzá minöségi alkatrész a robogo meg mamiknak valo aki nem tud váltani.Ja és az is 200-a *os ég.Akkor inkább ez mert nincs jobb egy szép váltásnál.
CSő.Az lenne a gondom h a motorba most télen motoforce evo versenytengő kerólt és egy malossi e5-ös levegőszűrő. és most nem forogja le az óra szerint a 11 3/4-et csak 10 3/4-et ezt milyen ok miatt ccsinálja ja és nem is megy annyit a motor de húzni meg jobban húz?, Én a gyújtásra tippelek meg a levegőbenzin arányra! szerintetek mi miatt csinálhatja? A tengő h nehezebb mint a gyári az lehet még az oka?
Értem!Hát igen sajnos a mai világba semmi nem megy zökkenőmentesen!
Sajnos ö most lett munka nélküli anyán szintúgy nagyszülök meg örülnek hogy élnek
Na igen csak itt nem ez a helyzet
Családba senki nem menne el neked!Én fatert vittem el!
Nagyon Kalács a
kis gép.
Na igen de senki nem megy el másnak ez itt a gond.Na vagy ez vagy egy másik öszejön.Dobtam egy mailt a kereskedésnek ,hogy reálisabb lenne a 360 a mociért de nem irt még visza.Ado cucc is most jön meg 87 ezer belefizetésnek jó lenne.
Ez meg az én gépem!
Akkor meg kell neked egy kezes és szerintem meg van oldva!Én is így kaptam meg mert még akkor nem kerestem valami fényesen én sem!
Most meg tápénzen vagyok igy meg az elmult 6 hónap átlagának a 60% a
Irták hogy tudnak nem is ezzel van a baj hanem azzal hogy a kereset nem okés.Jelenleg, mert télen keresek 40 - 60 ig nyáron meg(márc - szept)90-150 ig
Ha meg kereskedés akkor szerintem a hitelbe is tudnak segíteni!
Hát az lehet hogy sok!Olyan 390-400 közt viszont lehet hogy meg lehetne vele egyezni!Attól függ hogy milyen a kereskedő!
Értelek!370 körül csak nem tudom hogy enged -e belölle.