Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nem találsz itt írj egy e-mailt az adatlapomon van a cím.
aruhaz@robogotuning.hu
kuplungkar olyan 2500.-Ft-tól van hozzá
tükröt találtál
váltókarhoz alvázszám kell.
Írd meg e-mailban.
Sziasztok!

SOS szükégem lenne egy kuplungkarra 2 visszapillantó tükörre és egy váltókarra.
A munkahelyem előtt hagytam a motort és egy degenerált értelmifogyatékos takarató picsa felborította. Össze vissza tötre a bal odalát a motoromnak.
Tudtok olyan helyet hol ezeket be lehet szerezni? Vagy ha esetleg benézne a Robogotuning.hu-ról a kolega akkor kérnék egy árajánlatot. De a honlapjukon sajna csak tükröket láttam. Ha tudtok küldjetek már linkeket ha tudtok.
TOP 80as hengerszett eladó még mdinig
elég ha a trafóról lehúzod a gyújtáskapcsoló szálát(legalsó ha jólemléxem)
így annyi a hátrány hogy le kell fullaszutani mikor leállítod viszont megy és a gyújtáskapcsoló nemzavar be:D
Köszi! Jaja egykaptafa
Hogyne futnánk
Széép, úgylátom alakra szinte majdnem ugyan az mint az enyém!;):P
Remélem azért a nyáron össze futunk
Setup Vision
Ejha volt akkor minden nálad
Csizma?
Milyen csizma?
Itt az enyém:):
Kicsit koszos, de majd holnap ezt is megtakarítom már.
Nem az de ez nem az én napom volt
Úgy kezdődött h kocsival akartam menni suliba mert délután röplabda mecs volt és pont úgy lett vége h épp lekésem a buszt...itt vezérszopás mert 2 órát vártam a következőre!
Anya képtelen volt értem átjönni...hazajövök meg értetlenkedik itt nekem-----leordítottam mert elegem lett belőle
Hazajöttem elev későn...így nemtudtam menni a edzeni sem..fasza
Na mondom akkor kerülök eggyet moccal már tudtam h szarakodott a kapocsoló na mondsom majd hétvégén megcsinálom...kitolom gyújtás rá N betű világít pöcc röfff...melegedik de leállítottam mert telefon stb meg már kezdett jó lenni!
Indítanám és már sehol semmi nem gyulladt ki a műszerfalon....na mondom fasza
Csizmát is rendeltem azt is várnám már hogy jönne megfelé
Szal kikészített ez a nap
Hujaj, úgylátom valakinél nagyon paprikás a hangulat.
Én ma szilikonoztam le a kis gépet nagyon szép lett, holnap pedig megyek az új papucsokért!:)
Más, valaki tudja hogy lehet a fényszórót állítani?
A hogy hová világítson, mert az enyém jelenleg a repülőknek világít, éjszaka szinte semmit sem látok, a fényszóróval is este, csak az útmenti fák tetejét világítja.De azt jól
A faszom belehúzom a kibaszott Rs-embe hogy megint baja van.....
Gyújtáskapcsolómba megint elszakadt egy vezeték és megint nemtudom beindíteni se kép se hang!
Faszom hétvégén megint bonthatom szét de esküszöm h beletoltok 3 km ert h ne feszüljön!
Egyszer darabokra verem szét :@:@
most esett át teljes motorgenerálon, csak nincs rosszul összerakva. Bár a váltóm miatt egyszer szét kellett szedni. szóval nemtudom na mind1 még megpóbálom 1el kisebb fuvival
Ha orrán száján jön az olaj akkor egyértelmű hogy sokat kap, vagy főtengelyszimeringes és eszi a váltóból az olajat ez is magyarázhatná a tüneteket. De ne ez legyen.
Szia!
Ha dadog akkor biztosan sok benzint kap. Ahogy írtad fél gázig jól megy ilyenkor még főleg az alapjárati fúvóka dolgozik + egy kicsit hozzátesz már a főfúvóka is. max gázon már a főfúvóka dolgozik gondolom az túl nagy és belefullad a benzinbe. Olajból nem kaphat sokat ha a pumpa adagol.
A tűt megpróbálhatod lejebb tenni, vagy 5-össel kisebb főfúvókát karni bele.
4-5W körül szokott lenni
nem írtam oda ,hogy az égők. Elnézést
Lenne egy kérdésem,hogy a műszerfal háttér megvilágításához szükséges alapból hány WATT-osak?
Köszönöm.
www.robogotuning.hu
ha megmondod,milyen motorba kell kiírom a pontos típust és árat
Hello!Tudtok olyan oldalt ahol olcsón tudok fékbetétet rendelni?
Helló!
Nincs valakinek eladó am6-os blokkja henger nélkül? gyújtás önindító olajpumpa se lényeg.
sziasztok. lenne egy kis hangolási problémám. 6-7 ezres fordulatig szépen elpörög a motorom fél gázon, de amikor cső gázt húzok bedadog az egész. Nemtudom hogy sok benzint kap kevés levegőt vagy esetleg sok olajat. Ja és a henger-kipu csatlakozónál szórja ki az olajas benzines akármit. üdv: Márkus Dániel (motorr összeállítás 80 Polini ,Top kipu,21es karbi 105fuvi, malossi sportszűrő stb....)
na hali most rakattam fel az új ContiGo gumikat 125ös gilerámra.
szerintem nagyon jó tapadású.
igaz nem vertem neki keményen, de úgy tűnik hogy nagyon jó vétel volt.
első+hátsó gumi kijött 15-ből szállítással együtt (és még új is)

üdv:Zoli
Tehát akkor a 100/80 assal is szépen lehet borítani a motort?
Mert nekem az lenne a lényeg h mikor jobban le van fektetve a gép akkor is stabilabb legyen mint eddig volt....én csak ezért akarok szélesebbet nem azrét h "menő" legyen
Hátra meg 120/70et
Majd ha meglesz akkor a ContiGo-ról mondj már nekem pár szót h mennyire puha kleverék és menynire tapad!
Köszi