Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100/80as van nekem elől ha olyat teszel fel akkor a motor útfekvése stabilabb lesz de a sárvédőn emelni kell hogy beférjen.
és én hátra 130/70est használok ezzel párba nekem jó.
a TZR gyári gumimérete is ilyen.
Na srácok köszönöm a válaszotokat!
Nekem megoldódott a gumi dolog.
Elöl contintental contiGo lesz 90/80 R17.
Hátul pedig contintal contimotion lesz 120/70 R17.:)
Ha szerencsém van és van raktáron akkor már szombaton megyek cseréltetni le a gumikat!
elküldtem mailben.

üdv:Zoli
van ilyenem.
Még nincs de jobb lesz mint az rs
Ezzel a gumi témával és is megvagyok áldva
Most azon agyalok....hogy Ha előre 100/80 as gumi kerül fel akkor a km-er órám is csalni fog nemsokat. de nem is ez a lényeg.
Ahogy számolgattam a 100/80-nak magasabb az oldalfala mint a 90/80 nak tehát akkor elvileg instabilabb is lesz. Elvileg persze
De így job lenne ha mélyebbre lehetne dönteni
Én is tanácstalan vagyok a méretben, hát még a márkában....
nekem is elöl 90/80 hátul 130/70 gummám van. dönteni valamivel jobban lehet de igazából szerintem nincs sok különbség. 130as jobban néz ki szerintem jobban nemtudod dönteni mivel az első gumma kicsit lerövidíti az esélyeket
Hello!Lenne egy problémám a mocimmal!MA délután motoroztam és egyszer csak azt veszem észre hogy gyengül a moci és a fékre alig lehet rálépni és szerintem azért gyengült mert behúzta a féket és így a hőfokmérő is emelkedett.Utána megálltam és üresbe nem lehetett megmozdítani!Aztán vártam hogy hűljön és egyre jobban rálehetett lépni a fékpedálra.Kérlek segítsetek milehet a probléma!Válaszotokat előre köszönöm!
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tölete.
Mégpedig gumi témáéban, ha elöl marad a 90es gumi hátra pedig 130as menne, az befolyásolná a motor dönthetöségét?:S
Vagy nem.Meg teljesen tanácstalan vagyok.Van kb 40 ezrem gumira, és ezt a michelint néztem ki magamnak.Csak fogalmam sincs.
99-05-ös évj-ig
Sziasztok!
Vevő lennék egy AM6-os blokk aljára. Hengerszett, gyújtás, önindító, olajpumpa nem lényeg. Csak a blokk alja váltó kuplung főtengely legyen meg és kifogástalan állapotú legyen!
milyen évjáratú kell?
sziasztok. szerintetek mennyit érhet egy malossi membránház lapokkal mindennel együtt?
Üdv
valaki nem tudna oldal címet adni ahol találok robbantott ábrát?
nekem lehet ilyen hátsó gumim van de nagyon rossz minőségűűű
kész van már a derbi?:D
Bence ide egy jóféle sztár fotót ?
Helló!
MI a vélemény a Castrol Power 1 racing 2t-ről? Jó tunigos motorba is?
akit érdekel polírozás írjon

Perempolir: 2500/db felni
Ráfpolir (perem+küllők között):4000/db felni
Teljes felni polir: 9000/db
Teljes motor idom polír 8000Ft-tól
Lámpabúrák 1000Ft-tól
Plexik:1500Ft-tól
Deknik 2000Ft-tól
Vázak:8000Ft-tól

tel: 06306294424
mail: hu.bence@t-online.hu
Heidenau gumája van valakinek?
Sziasztok!

Eladnám RS 125-ösömet! Ha valakit érdekel, írjon, BIZTOS megtudunk egyezni!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/april

ia_rs_125-3526730
van még igen.
benne van 2db tengely fogaskerekek, váltódob golyók hernyótengely(csőtengely közepén)

ez így 6ezer ft
hehe eről jut eszembe ma én is akit cseréltem télen kicsit el volt hanyagolva és tönkre ment szerencsére papámnál akatt 1 új darab XD
hello! meg tudná nekem valaki mondani ez milyen blokk és lehet e bele 6-os váltót tenni, mert 3 fokozatú. köszi:gege
Na hali...Itt a tavasz lehet motorozni....jó is lenne:)
Ha az irányjelzö meg a visszajelzöl csak pillanatra jok utána nem jelez semmit járt valaki igy?:((
Féklámpa is elektronikus hibára utalhat? Se elöl se hátul semmi..