Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Nem tudja valaki megmondani h. ez milyen főtengő lehet és kb mennyit érne de hibátlan állapotú am. És hogy erősített-e?
nah jó a motor, csak az aksi nem volt jól rákötve
Nem csak adok veszek és jön meg megy monjuk nehéz jó cucokat szerezni
On -on volt a benzincsap az önindító nem forgatja meg a motort akinek volt hasonló helyzete vagy van valami ötlete az irjon már! THX!
Menet közben sztem az önindítónak nincs köze a dolgokhoz...!
Benzinnel hogy álltál? Mert ha On on volt és kifogyott átszokás állítani tartalékra Régebben engem is megviccelt ez párszor.
Milyen ez a hang? Szolhattál volna ma jártam füreden Rs el és ránéztem volna hátha okosabbak lennénk
szedd szét. lehet kiugrott azöninditobol valami darabka
halihó! tegnap motoroztam fasza volt ,de mikor jöttem haza megállt alattam a gép lekapcsoltam a gyújtást, majd 2perc után újra próbálkoztam, de SEMMI. Vártam még 2 percet megint próbálkoztam hál istennek beindult Ma gondoltam h elmegyek motorozni, mikor próbálnám beindítani , nem indul hallottam vmi "ciripelő" hangolt az önindító körül Szerintetek mi lehet a baja?
írtam emailt és várlak msnre. sztem olvasd el mert fontos.
Szia!
Érdeklődni szeretnék megvan-e még a Simson S51 4es váltód?
ha megvan akkor milyen állapotú? és mi tartozik hozzá? mit értessz az alatt hogy kuplung nélkül?

Üdv! Máté!
indy vel mi lett nem látom sehol hogy írt volna már jó ideje
köceee :D
sziasztok végre megint a fórumon :D lenne is egyből 1 kérdéem a motoromhoz szeretnék venni hátsó ill. első fogaskereket és láncot
ha tud valaki küldjön már 1 linket előre is köszi
Ja és ez erősített?
Próbáld ki, hogy mit csinál ha üresben behúzott kuplunggal pörgeted meg. Nem biztos, hogy a főtengely csinálja de ha így is remeg akkor valószínű. Vagy ebben van balance tengely mint a 125-ösben? Ha az rosszul van beállítva akkor attól is remeghet.
Helló!
Szerintetek ez milyen főtengely lehet és kb mennyit ér? (amúgy hibátlan)
Hej, mindig van valami eladó cucc kolléga? Csak nem valami tavaszi nagy felújítás?
Pf, háth ijjjen vaaan, kérdem én?!
Nyugi, az én faterom is szokta mondani a magáét, na de van, hogy jogosan.
Gyerekek! El se hiszem! Szerelőm kb 5 másodperc alatt megcsinálta a fékemet Beszarok..
Fékolaj tartájnál ahonnan kijön a fékcső ott van ugye az a csavar meg mittudom én mi annak a neve...na azt kilazította behúzta koppig a féket visszahúzta a csavart és olyan lett a fékem mint a beton
Az nagy baj, ezt csinálta az enyém is amikor a főtengely ki volt kopva a csapágyba és megforgott benne, és ahhog verődik berezonál, új csapágyak meg főtengő kellett bele.
Az mennyire baj hogy ha mikor leesik a fordulat pörgetés után kicsit morog a tank?
Főtengelycsapágyas?! (nincs még RS-em)
ma kihoztam az rs-t egész jót mentem vele csak fújt a szél, csináltam pár képet akit érdekel nézze meg:

http://www.sportmotor.hu/motor...
van egy zsír új 6sebessséges blokkom.
többit adatlapomon található elérhetőségeim bármelyikén.
csak váltó nem elég neked mivel az nem átépíthető pl 3as blokkba 5-vagy 6os váltó, nem simson!
Ha folyamatosan kipumpálod az olajat akkor amikor elengeded a kart levegőt szívhat a rendszerbe. Ez nem jó módszer! Főleg úgy nem, ha hagyod kiürülni a tartályt. Nem tom pontosan mit csináltatok, de lehet segítene egy légtelenítés.

Tuji
Ez egy adott probléma aminél konkrétan tudod h mi a baj!
De nállam csak tapogatózás van....