Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olajfolyás sehol sincs. Olajat úgy h kicsavartuk a légtelenítő csavart és kipumpáltuk ami kijött új olajjal feltöltöttük akkor is még h ami régi olaj benne volt az kijöjjön...aztán légtelenítettünk addig amig buborékmentes olaj nem jött kia légtelenítő csavarnál.
Fékpofákat nyomtuk csavarhúzóval és mikor behúztam a fékkart akkor éreztük h nyomná de elég gyengécskén...!
De majd vmi szerelővel is jólenne szakszerűbben lelégteleníteni de elvileg és gyakorlatilag is jól csináltuk
Na hát akkor én meg mit szóljak nincs kuplungom.Szal egy darabig no motor
Olajfolyás van a főfékhengernél? A fékolajat hogyan cseréltétek le? Fecskendővel leszívni a nagyját, feltölteni a tartályt és légtelenítés szerűen kipumpálni belőle a régit. Mert ha lehet pumpálni akkor keményedni is kellene. Esetleg megnézni, hogy ha visszanyomod a fékpofákat kerülnek-e buborékok az olajtartályba.

Tuji
Szemre minden hibátlan Ezért nemtom mibaja lehet...
Apa vmi gumikarmantyúról beszélt itt nekem de sztem ő se tudja mit beszél ( xd ) én emg azt se tudom h mire gondol...
Felidegesít nagyfejszét belevágom és lesz olyan fékem mint amilyen senkinek se
Eladó! Pirelli MT75 100/80/17 5000FT
Bridgestone Battlax BT-012 Front 120/70/17 5000FT
Continetal Conti twist 130/70/17 8000FT
Keveset futotak. Ha kell igény szerint képet is küldök róla!
Add nekem a mocid... ennyi.
Fene se tudja mi baja lehet, ha új az olaj, plusz még le is van légtelenítve. Betéteket nézted? Avagy magát a fékpofákat? Elvileg a munkahengereddel nem lehet baj.
aprilia blokk? -olyan nincs.
Max. Minarelli AM3.
Srácok van egy nem elhanyagolható problémám
Első fékem az 100% ban nincs!
Tegnap megmostam megszáradt hurrá mentem motorozni...elkezdett bepuhulni pumpálgattam hátha de semmi...végére ütközésig jött a fékkar de fékhatás az annyi volt mint egy biciklin, sőt annyi se!
Ma kitoltam átnéztem h mi baja lehet...fékcső nem puklis betétek teljesen jók...vettem fékolajat lecseréltük az olajat le is lett légtelenítve és semmi! Fékkarnak semmi ellenállása nincs, fék semmit se fog...a betéteket ugyan odanyomja a tárcsához de semmi!
Fel nem keményedik szóval teljesne tanácstalan vagyok!
Valaki mondjon már valami okosat mert eléggé idegölő h mindenki repked én meg szopok ezzel a szarral...mikor még sose volt semmi baja!
20körül
Mennyi?
Június5-vagy 6 lenne az időpont.
Hali.Még mindig szervezés alatt,és jelentkezőket várva szerveződik a Mátrai segédmotoros túra.
tudosofor@freemail.hu-ra várok minden érdeklődőt!
hali! tud valaki gilera 503-asba (50cc) (3 sebességes) 5 vagy 6-os váltót? ha jól tudom aprilia blokkos. köszi:gege
elado top 80as henger,dugo,gyürü,fej,csapszeg
Ehhe, bizony, én kérlekszépen motoroztam egész délután.
Nálunk 20 fok volt.Nagggyon jó volt, végre újra érezni a kis masinát.
7végén valami szép idö lesz gondolkozok valami kisebb mocizáson lehet beugrok debrecenbe vagy teszek egy kört, debrecen, szoboszló balmazújváros.Még nemtudom de valami lesz mindenféle képpen!
miez a pangás srácok? nemár hogy nekem keljen lelket vernem a fórumba a Magyar határtól 200km-re mien idő van otthon? vagy anyira meleg van hogy mindeki egész nap motorozik széles utat mindenkinek
CONTINENTAL motor ContiGo!
100/80 - 17 M/C 52P TL
Az Ön ÁFÁs ára: 9153 Ft /darab

hiába tolom a linket?
ennél olcsóbban nemtaláltam még!
motor gumi olcsón
Nemigaz hogy ezekben a méretekben nemlehet normális gumit venni.... :S:S
Ezért kell venni nagyobb motort...
Szeretem a kis Rs-t mert feelinges de remélem ez az utolsó szezonom vele
Szar! Eleve a mintázata is egy vicc....
Olyat nevegyél sztem bár Te tudod
nem muszáj midnig a legroszabra gondolni. nekemis rezonált igy egyszer a dolog. aztán kiderült hogy semmi köze a motorblokhhoz
Csak a rezonanciára van tippem amit 5ezernél tapasztalsz.
Nekem ugyan ez a jelenség volt, ugyan így 5ezernél aztán már csinálta 6ezernél, 7 és a végén már 8nál is.
Elvittem szerelöhöz, és kiderült hogy az egész főtengely kuka.
Valamilért ahol rámegy a csapágy, ott egy minimálisat valahogy elvékonyodott, és a csapágyban kotyogott a fötengely.
nes zarj be inkább huzd meg a csavarokat meg aláncot stb.
azért nekem egy mt75 kibirt elégsokat. már kinvolt a vászon addig füstöltettem vele és máig cseszett kilyukadni
Helló!
Mostanában van egy hülye berregő hangja a motoromnak. Alapjáraton de nem az alapjárat ütemében. Szóval nem főtengely vagy tűgörgő zaj. Brrrrrr azán elhalkul 1-2 másodperc majd megint Brrrrr. Kicsit idegesít. Menet közben is van egy kis rezonancia ami kb 5000-es fordulatnál jön elő majd elmúlik. Mi lehet ez?