Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már féltem hogy senki se hozza fell a pirellit
elégetni jó
Sajnos nekem már előre-hátra kell gumma
Én Pirelli MT 75-öt akarok előre hátra venni, valakinek tapasztalat? Megéri? Jók ezek? Mennyit megy el kb?
lehet az a 7ezres használt volt..
Hát azt a hájden izét én is hanyagolnám annyibol inkább continental csak nemtudom hogy tapad.Tul szar biztos nem lehet mert az is puha keverésű..
Nekem olyan gumi kell ami max 10.000 km alatt rongyosra kopik....utánna meg a vászonig..
Elég volt a beton gumikból mert így egy bizinyos döntési szög után már nembízok benne ( tiszta szakszavas voltam habi ) Nyáron nyugodt szívvel akarok mátrázni
Felidegesít veszek "hájdenaút" Azt így körömmel vizsgálva elég jónak találtam ( az enyémhez képest ami most van ugyebár )
Lehet arra más azt mondja h egy kalap szar....
Ui.Haverom új rsén conti twist sm van.
Nemjó, felejtsd el kinepróbáld, meghalsz...(Showder klubbol vettem ezt a szöveget )
Az a baj vele hogy kemény keverésü elmész vele igaz vagy 15 ezer kmet az biztos, de nem tapad úgy.
Én legalábbis azt vettem észre, az én dunlopomhoz képest sehol sincs, még ígyis hogy az én kis gummám már elég kopott.
Köszi srácok majd alakítok valamit ezügyben.
Más, látom feljött a gumi téma, ebben nagy gondban vagyok én is elsö hátsót cserélni kell....:(
De nemtudom milyet.
Előre mindenféle képpen 90-es akarok, a 100ast nem merem feltenni mert azzal nemtudom milyen lesz a motor dönthetösége.
Hátul most nekem is 120/70 R17 van, néztem a 110est de az meg nagyon vékonykának tünik nekem.Néztem ezt a conti Go-t, csak ebböl meg nem igazán van 120as méretben, csak 130asban.Vagy még esetleg a michelin pilot sporty de az meg állítólag egy bizonyos km után elkezd kockásodni....
Ugyhogy végleg nem tudom mitévő legyek..
Szia!

Erre gondoltam: Gumi
Itt kicsit drágább de sehol sem találom azt az oldalt ahol 7000 pár száz forintért láttam meg is akartam rendelni de végül csak a 120/60 mellett döntöttem. Ha megtaláltam linkelem.
Miket írt ez a szar...
100/80 és 120/70
Na
Na jó én is 100.80 at és 1206 70 et akarok....
Előre pont jólenne a Continental ContiTwist Sport SM
Ez biztos h puha....ha már SM meg Sport...és még megfizethető árban is van
De hátra mit ami puha és árban se sok!
Havernak Heidenau van fenn puhának naggyából az de hmmm....meg habiszti német márka de nekem annyira kínainak hangzik h az hihetetlen és nemtudom h mit is tud....mert annak meg olyan a futóműve h dönteni se mertem mert gyaaa.....
Valakinak valami ötlet?
A széles hátsó gumi csak menő....
Az nem mikor 3 centis majrécsík van rajta
Hidd el elég a 110-es is!
Azt mondom max 120
De nézd meg Tomika Rs-én hogy áll a 130 as és mennyi van belőle kifektetve...LOL!
Az új Rs az megint más mert gyárilag 130 as de a felni is szélesebb
erre a contiGO-ra gondoltál?

http://arkoz.hu/automotor/term...
Szia!
Én tegnap cseréltem gumit, a gyári méret hátra 110/80 R17-es ez aszem 2005-ig a legújabb szérián már nagyobb van. Az, hogy mit lehet rá feltenni csak a kreativitáson múlik. Pl: az enyémen hátúl 120/60 R17 van. Ez kicsit szélesebb és alacsonyabb. Gyári méretű hátsó gumiból a legolcsóbb aszem a Continental ContiGo 7000Ft körül van. A felső határ a csillagos ég 30.000-ért is van rá gumi.
A gyárinak csillagászati ára van, de sok megoldás is lehet a problémára. A régi AF1-emre én bicikli váltó bovdent vettem, jó minőségű szilikon bevonatú. A bovdenház is jó minőségű szintén szilikonos. Méterre lehet veni a házra vannak végek, a bovdenen az egyik alapból rajta van a másik végére pedig több típus is van. Méretre vágod befűzöd és a másik végére rá kell nyomni a diót egy fogóval én a biztonság érdekében rá is forrasztottam. Most nem akarok hülyeséget mondani de ha jól emlékszem 500Ft sem volt az egész. Jól bevált 1 évig volt nállam a gép addig nem volt vele probléma.
A kuplung bovdenre is találtam alternatívát a helyi autósboltban van kb 6 méretben kuplung bovden 450ft-ért. 100%-ig egyik sem stimmelt de egy kicsivel hosszabbat vettem a végén a blokkba menő véget gázláng felett felmelegítettem, lehúztam méretre vágtam újra melegítettem vissza a diót egy kis forrasztóón rá aztán leűtés és ez is tökéletesen működött. A diók egy picivel nagyobbak voltak a kelleténél de egy kis reszelővel simán méretre lehet igazítani. Réz és ón szóval nem nagy kaland. Szintén 500ft-ba sem került.
halihó emberek! hátsó gumit akarok venni, mert ami most van rajta ilyen furcsa alakzatokban szakadozik le...olyan mintha pikkelyes lenne ti milyen gumit ajánlotok? meg mekkora a legnagyobb gumiméret amit fellelehet tenni a mocc-ra?,,
esetleg a használt gumikhoz mit szóltok:
ez inkább mind a kettő hátso fékbetét. mert az RS-en az első fékbetétnek teljesen más alakja van("hold alaku")
hali!

ha megvan a minta akkor jobban jársz egy bowdenkészítővel ő 2-3 ezer ft-ért megcsinálja neked a gyári olyan 8-14ezer ft körül van
8ezer akkor amikor megkérded és mire meghozzák(2hét) 14ezer lesz belőle(Natix kft Kecskemét)

üdv:Zoli
Köszönöm Szépen!
Sziasztok!
Srácok, olyat hogy gázbowden, 2003-as rs-re milyen árban van az? Kb.
Igaz hogy ilyen 8-9 ezer forint?
itt meg a legolcsóbb fékbetétek. az 1-es az első a 2-es a hátsó
Tömítés itt van két gyártótól is
Köszi a gyors választ!
hát igazából nem is kell csak fékbetét meg tömités
Fékbetét kb 1700.-Ft tól
Karmantyút hát az nehéz dolog, még nem jutottam vele semmire,
Pontosabban mihez kell karmantyú?