Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó!
rotax 123 blokkos gép maradékai.
váltó, kuplung , henger, hengerfej
idomok, váz, forgattyúsház
megtudnád nekem mondani kb milyen árban van?
esetleg ötleted hogy honnét tudnék karmantyút szerezni?

Köszi! Máté
Jelentkezz! De ne perecelj, se magadnak nem használsz vele, meg sztem RS-ke se díjazza
Fékbetétek, tömítések vannak.
Karmantyú szerintem külön nincs
Szia! 1998 as RS50 hez keresek fékbetéteket karmantyút, tömitéseket stb...van nálatok?
Főtengely 30.000.-Ft-tól
Csapágy + szimering szett 4690.-Ft
Mindent megtalálsz az oldalon a motortípusnál
Szia!
Érdeklődnék, hogy van e és mennyiért főtengely és hozzá csapágy és szimering készlet 96-os rs 50-be?
Előre is köszi!
késssssz a mocikám!
nagyon faszántos lett, egész ügyesen meg lehetett oldani!
köszönöm még egyszer az ötleteket mindenkinek..
következő perecelés után megint jelentkezek....
bontott alkatrészek!

125/50 váz +blokk(rotax 123)(50es vámpapíros) 5ezer ft
tank+ 2 oldal burkolat 6ezer ft
kupufogó 3ezer ft
lengővilla 2ezer ft
membrán +szívócsonk 3ezer ft
henger 2ezer ft

további alkatrészek:

http:\\zz4.5mp.eualkatrészeim
elado TOP 80as hengerszett
évjáratfüggő

régebbieknél a bal oldalon hátul lóg a vázról 2pólussú
Hali!

Ki tudja megmondani, hol található az RS 50-ben az indexrelé és hány pólusú?
Ja igen a szigetelőszalag, a csavarra tekertem egy kicsit hogy a gumi ne lötyögjön rajta, mert nagyobb a belső átmérője mint a 6-os csavaré. Na aszem akkor itt mindenkinek egyformán jár az agya.
Pont ezt tettem én is. Elborult a motorom eltört a váltókar a gumis rész tövénél. Utánnaérdeklődtem és 7000-ft-ért adtak volna bontottat. Na ennyit nem adok érte. A letört gumis darab elejét lefűrészeltem így le lehetett húzni róla a gumit. A kar végén a törést reszelővel legömbölyítettem. Aztán átfúrtam, vettem hosszú 6-os csavart az elejére raktam egy nagy alátétet ráhútam az eredeti gumit aztán anyát rá, erre rácsúszik a gumni nem lehet látni, beledugtam a váltókarba még egy anya a végére és tökéletes, jobb mint a gyári. És nem is néz ki rosszul.
nos....igazad van, ez olyan mint egy Boing-et megvenni az ingyen mogyoróért ugye?
megvan a darab, sajnos nem a szárra merőleges rész tört le, hanem a szárból is cseppke....de most már elgondolkodom hogy mit tegyek....:)
Nem tom hogy menyire látod a képen de holnap küldök közelebitt
Ezért akartál komplett váltókart venni mert elhagytad azt a kis bizbaszt róla? Vagy kitört lényegtelen...
Multkor 5ből raknám 6ba sehol semmi...
2 perces meló míg csinálsz rá egy másikat csak egy kis kreativitás kell hozzá.....
Kell egy csavar rá két anya h le tudd kontrázni egy gumidarab ami üreges és rá tudod húzni meg egy kis szigetelőszalag....ennyi
akinek van sérült rs 50 ese érdekelne jó áron
pirelli gumma érdekel. képet tudnál feltenni?
Eladó! Pirelli MT75 100/80/17 5000FT
Bridgestone Battlax BT-012 Front 120/70/17 5000FT
Continetal Conti twist 130/70/17 8000FT
Keveset futotak. Ha kell igény szerint képet is küldök róla!
húúúúú......vazzze! úgy-úgy, csak a gumis része! akkor futok vissza a tetthelyre, mert én felültem és hazajöttem lazán, talppal volt egy, sarokkal 2-3-4...
de a kuplungot már nem lesz ilyen 1xű javítani.....azt vszínűleg megrendelem!
Köszi! Tudtam hogy ez jó hely!
Ha csaka vége tört le amit a lábfejeddel húzol vagy taposol akkor 6os fúróval átfurod beleteszel egy 6os csavart a csavarra meg egy gumihengert és kész párszáz forintból megvan .vagy másik ha megvan a darab öntőmühelybe kiöntik nekem komplett lábtartó volt 5000 péz. vagy ujjat rendelsz .
naggyon köszönöm! akkor holnap még értekezünk ezügyben!
Dehogynem lehet újat kapni,minden új alkatrész kapható!
RS50 váltókar 99-05 kb.13100.-Ft
RS50 váltókar 96-98 kb.12400.-Ft
Hogy van e raktáron azt csak hétfőn tudom megmondani, de ha nincs akkor olaszországból 3hét alatt itt van.
www.robogotuning.hu