Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Thanks RsDanee a gyors választ! Nos idáig túrtam a neten hátha ráakadok vmire, de elfogyott a tülrelmem....tudnál esetleg vmi közelebbit? merre próbálkozzak? az nem létezik hogy ne tudjak venni rá...
Thanks RsDanee a gyors választ! Nos idáig túrtam a neten hátha ráakadok vmire, de elfogyott a tülrelmem....tudnál esetleg vmi közelebbit? merre próbálkozzak? az nem létezik hogy ne tudjak venni rá...
nemazért de jó lenne ha találnátok 2005ig rs50 bontásokat mert én nemigazán találok és egy dölés miatt eltört a fékpedálom szal csak az kéne :/
Biztos van, de sztem már csak olaszba, ki kell menni és megnézni itthon már nem kapsz újan. Mért nem veszel használtan? Amit belinkeltél egyszer az tuti jó ha tuningosat akrasz.
újonan nemigazán tudsz hozzá venni, de használtan biztos van 1-1 bontott motorból. Van rengeteg 98körüli rs már szétszedve szerintem írj emailt v hívd fel akik árulják. Ha nem találsz szerintem szívesen segítenek neked velem együtt itt fórumon
Üdv mindenkinek!
Segítséget kérnék a hozzáértőktől:
tegnapi rövid kör alatt szerencsésen ráfutottam egy hókupacra, a mocim kicsúszott alólam, letört a kuplung kar, és a sebváltó....már sejtitek a kérdésem: honnan tudok venni, rendelni, vagy esetleg lehet e másféle mociéval pótolni!
az ügy elég sürgős lenne...számomra ez már motoros idő!
(lehet tegnap elkapkodtam?)
Előre is köszi mindenkinek!
af1 125/50, jó álapotú, megkímélt,megvannak a gyári idomok is, eladó vagy cserélhető 50-es sport-ra.
Hali!
Valaki tudna jobb fékpedálra a legvéget? eltört egy boruláskor
Ilyenkor nem is raknak férre a gyártók? Pl: kiállítani később
Azokat már 2005-től nem gyártják, tuti hogy újan már nem kapni, max olaszba ha maratt a raktárba.
Régebbi kiadású RS-t hollehet ujjanan venni? Pl: 2001-est.
Perempolir: 2500/db felni
Ráfpolir (perem+küllők között):5000/db felni
Teljes felni polir: 10000/db
Sziasztok!

az lenne a kérdésem hogy (1998-as egyvillás) RS-hez nem-e tudjátok hogy lehet-e hátsó fékhez fékbetéteket és karmantyúkat venni vagy esetleg meg kell venni mindent egybe? ha valaki tudja honnét tudnék venni azt nagyon megköszönném

Üdv! Máté
Persze. Nyugi, nekem is 80-as és fúratnom kell.
pláne.
mennyibe lenne egy ilyen felni polírozás? rs-emre kéne
helló az ára 5ezer.
Lehet kapni bowden javító készletet. Kis kerek doboz béllel és baszokkal.

Tuji
Hello láttam a protektoros kesztyűt.Lehet érdekelne de nem biztos. Érdeklődni szeretnék,hogy mennyi lenne az ára.
Köszönöm.

ÜDV:Norbert
eladó egy 70es top due plus hengerszett 25ezerér.
és egy top gyújtáselektronika megegyezés alapján.
akit érdekel olcsón polírozás az szóljon
06306294424
biztosan van túlméret, nézz utána:D
biztos van túlméret. mien gyártmányú a henger? DR vagy TOP?
Ok, köszi, ennél van még túlmért? Szal ha megfuratom akk lehet még gyári dugót kapni hozzá? Mert nem szeretnék maszek dugót bele
80 ccm.