Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akarom mondani eltekergettem....
Hát...ezt tényleg úgy hívják h szopó...
Nemtom nállunk mennyi fok van, de nem több 5 nél az tuti meg a szél is fúj..
De elkergettem másfél órát a gázkart Igaz kicsit hideg volt de jólesett
már korábban vettem bmx bowdent aminek az egyik fele jó is lenne a blokknál és azt a kis csavaros bizbaszt a másik végére meg elvesztettem. igazából ezért voltam ideges mer tudtam hogy már a végét járja és meg is vettem de eltünt
tanúlság:
tarts otthon(a motorban) 2 méter bowdenbelet, meg bowdenjavító csavaros baszt.
ha hívő lennék(de nem!) azt mondanám,hogy az isten is így akarta.xD
Lehet,hogy bajod lett volna a hétvégén...
ezt neeeem hiszem el sütött a nap nálunk, kimentem motorozni 2km múlva behúzom a kuplungot és elkezd idegesítően kattogni a bowde. Félreállok megnézem 3-4 szál alig fogta. Mondom fasza ez miny elfog szakadni! Persze 13.05perckor amikor 1ig van nyitva minden. Szóval most úgytűnik no motor keddig ilyen az én formám
én rs-el ink megse próbáltam az én áttételem kb lehetetlen lenne. Amúgy tuning robival tudok. Haverom rox-jával egyenesen jól is ment. Csak már elmúltak azok az idők hogy velük lógjak
ezekre kb 70-80 közötti értéket szoktak mondani
Helló!
49.5mm-es henger az hány ccm kb.?
nekemis robesszal(hondadio) letett lábbal megy elégsok. láb nélkül kb 2-3méter csak.

rs-el csak ugy tudtam normálisan h leszedtem az idomokat. de igyse lehetett valami sokat. 10m körül talán.
rs nem mindig elég erős a kerekezéshez. segít a nagy hátsó fogaskerék. próbáld ugy h pároslábbal felálsz hátulra és motorfékkel tudod szabályozni egyesben hogy ne essen hátra. ügyesség kell hozzá meg gyakorlás. holtpontot találd meg és onnét egy utcát átkerekezel. aztán a kanyarodás egy más tészta
Fura nem ide illő kérdés lesz most a következő....
Egykerékkel ki hogy áll? Én úgyvagyok vele h fater robeszával tudok h lenn van a lábam igaz nem sokat de tudok
Rs-el 2x próbáltam elsőre majdnem hanyatt vertem magam, valahogy beleléptem a hátsó fékbe...utánna nem is próbálkoztam vele...
Másodjára ugye meg kezembe maradt a kormány...valahogy azóta nem visz rá a lélek pedig jólenne
nem hazudok én ma ugyan ilyet vettem 1300ft ért a helyi robogó szaküzletben
http://scootershop.unas.hu/sho... én 2db ilyet vettem. jodrága...
Akkor nekem nem is lenne való, tuning motor.
Félévente cserélgethetném benne a dugót.
Apu meg sajnos nem a Microsoftnál dolgozik így nem nagyon tehetem meg.
Egy gyári motor kb. 16 ezer km-ert, egy tuning motor 8 ezer km-ert tesz meg. - szokták mondani.

Személyes véleményem: ahogyan jársz vele.
Egy biztos, ha néha napján zúzod neki, akkor lehet az is tartósabb, mint 8 ezer Km.

Tanulság: Top hengerrel elég ha 100-zal mész, nem kell mindig 130-cal.
heló itt az msn címem vegyél fel és legalább adunk egymásnak tippeket :D
denesbodnar@hotmail.com
amúgy csináltam ma pár képet a motorról és feltettem... ha gondoljátok nézzétek meg http://www.sportmotor.hu/motor...
Ezt szerintem felejtsd el. Az én motoromban is próbálkozott már ezzel valamelyik előző tulaj. A fényszórón olvadásnymok vannak. Gondolom rakott bele egy erősebb izzót de az több hőt is termelt és szépen megolvasztotta a műanyag fényszóró elemeket. Ha az elektronika el is bírja a fényszóró plexije és az izzó foglalat fog megolvadni. Max ledet tudnék elképzelni szinte nem fogyaszt semmit ,ma már eszméletlen fényerőre képesek vannak hideg és meleg fényűek is amilyen tetszik, csak nem tudom ilyen foglalattal gyártanak-e már. Ezen én is töröm a fejem, csak ennek egy hátránya van hogy nem olcsó bár a xenon sem az.
Sziasztok.
Május 8-9 a Mátrába induló túrát tervezek "kis"motorokkal.Jászberényből Gyöngyösön át menne a kis csapat.Egyenlőre érdeklődök jelentkezését várom,hogy érdmes e elindítanom egyáltalán.
Ha valakit érdekel,küldjön emilt ide=tudosofor@freemail.hu=
hmm köszönöm szépen. tudom mien égő kell bele BA20d az ok. és még anyi hogy valaki próbált -e már erősebb égőt, mármint amin nagyobbak voltak a számok. kicsit zavaros de reméllem értitek. nem akarom hogy tönkre tegyen valamit is a nagyobb égő mert pl nagyszüleim kocsijába szétbaszta a lámpa kapcsolóját +rövidzárlat.
Az enyémben a helyzetjelző kis izzó ilyen xenon hatsú. Szép kékesfehér fénye van a fényereje elég szerény de szépnek szép.
nekem xenon hatásu van benn de nem ilyen. BA20D vagy mi a foglalat neve nemtuzdom fejből
Hát Emberek ilyen nincs a világon. Egész nam szakad a hó errefelé