Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok. valaki próbált már xenon hatású égőt beletenni rs-be? ez jó lehet bele? http://www.egumotors.hu/133-iz...
Hát ja sztem is, akkor egy darabig tuti nem kellene hozzányúlni a blokkhoz és biztos jól is menne
És nem tudod, ebbe a Top hengerbe kb. hány km után kell dugót cserélni?
Jobban is jársz.
Helló!
Igen, de ennyiért nem, full felújított, akk megmarad, veszek rá egy Top nagylöketű hengert és megy be az RS-be
Szerintem hagyd feketén ami most van rajta, az újat csak összekarmolod, aztán meg csak idegesíted magad. Egyébként a szatuna.hu-ról tudsz venni.

Nekem is extrema-m van mint neked. Milyen kipufogót is tudsz te csináltatni? Dobot? Vagy Rezo-t? Mindkettőt?
Bocsi, Filep!
Ismered Fülöp Norbit?
van 1 RS50-esem és plexit szeretnék rá venni de nem túl rok jót hallok róla :S,azt hallottam h mikor teszem fel és fúrom ki a felfogatásnál eltörik mert olyan rideg és nem lehet sehogy megoldani:S ha valaki vmit tud erröl lécci írjon KÖSZI
EGYÉB:
tudok kipufogókat csináltatni ha valakit érdekel különböző méretbe kerek és ovál
van 1 eladó alig használt eső pályagumim 120-80/17 aszem de majd megnézem
ha valakit érdekel írjon vagy vmi
25 max 30 ezer. Miért, el akarod adni?
Jah, láttam azokat a hírdetésekek, azokkal csak az a gond hogy már Kínai gyártmányúak, nem az olasz!
de mivel használt a blokk, nemhiszem hogy adnak érte 25nél többet.(még ha ér is többet)
Ja azt nem figyeltem, hogy a tiedben tuning alkatrészek is vannak ez egy kicsit azért dob rajta.
Az apróban árulnak 2009-es kiadású AM6-os új komplett blokkot tokkal vonóval 49.000 forintért.
Na akkor ebből - (henger, gyújtás, önindító) akkor a végén egy 20-25 ezer körüli összeg marad.
Köszönöm
www.robogotuning.hu
itt találsz hozzá termosztátot
Helló! Van egy Minarelli am6 blokkom, kompletten csak gyújtás,önindító meg henger nincs rajta, új benne: SKF csapágyak, komplett vízpumpa, szimeringek, tömítések, erősített kuplung, és a TOP erősített főtengely van benne, mióta össze lett rakva nem ment. Az érdekelne hogy kb. mennyit érne?
tulképpen nem is horror.
Helló!
Tudok Castrol power 1 Racing 2t (R2) olajat 2900ft/db ha érdekel valakit szóljon.
40ezer ft lenne az ára!

új főtengely
teljesen felújított blokk
csak érdekességből menyit kérsz érte?
Sziasztok. Rs 50 be (2002) keresek "70c" fokos termosztátot.
msnem: offroad93@citromail.hu :)
Eladó a blokkom, anyagiak miatt!

Simson Aprilia hengerrel gyújtás nélkül, de karbival polini szívócsonk és membrán.
jelenleg még kipróbálható állapotban hűtővel együtt
Nincs hát , csak alvázszám kell, én is csak azért írtam mert kérdezte ha meg van akk mértne írjam be.
Először az Allianz oldalán kötöttem ott nem is kért motorszámot. Legutóbb a netrisken keresztül kötöttem a K&H-nál itt a netrisk reisztrációkor kért motorszámot de oda csak 3 vonalat raktam továbbengedett és később nem volt gond belőle a kiküldött papírokon nem is szerepel csak az alvázszám. Gyakorlatilag nincs szükség rá sehol.
Nem kell motorszám hozzá csak az alvázszám, de ha neten kötöd akk kéri a motorszámot is, de sehol nem lessz rajta.