Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végül is igazad van mert csak a biztosítás megkötésekor kértek motorszámot is Tőlem , a kiküldött papírokon már csak az alvázszám szerepel.
Én már háromszor kötöttem biztosítást de csak alvázszámot kérnek. 2x az Allianz-nál és most legutóbb a K&H-nál. A kötvényeken a csekken mindenhol az alvázszám szerepel a motorszámmal nem foglalkoznak.
Szia!
Bocsi hogy közbeszólok de a kötelezőnél kell a motorszám is, tudtommal nem lehet úgy megkötni ha nincs megadva a motorszám. Bár talán biztosítója válogatja? Valahol csak kell lenni a blokkon számnak.
Sziasztok!
Van e valakinek eegy fölösleges működő hőgomba 96-os RS-be kéne. Előre is kösz a segítséget.
top hengerszett elado( 80ccm )
am. is biztosításhoz is alvászám kell csak!
Sziasztok!
hát ez akkor motorszám nélkül lesz !
mert olaszból van a motor.. és én vagyok a második tulaj mikor vettem úgy volt hogy majd ráírom nem keresgetjük ott de közbe meg nincs!
úgyhogy ez ígymaradt:) vázszám van hengerbe benne van a 49cm3

és szerintem ezzel nem lesz gond...
sziasztok!98-as vagy azalatti RS vázat keresek!Valaki esetleg?:)
HAli. Igen minden 50-esnek van motorszáma, te vagy félre informálva :S
Nekem van eredeti papírom hozzá és abban vam motorszám.
Hmm én eddig úgy tudtam 50-eseknek nincs motorszáma. Eddig soha nem is írtam egy adsvételire és biztosításhoz sem.
Valamikor a 125/50-topikban olvastam, hogy nem is szabad 125/50-es gép adásvételijére motorszámot írni, mert az azonal bukta mivel az 50-eseknek nincs motorszámuk.
Most akkor én vagyok félreinformálva?
Öszönöm!
Eladó!
Aprilia AF1 Europa
75ccm-es DR hengerrel, TOP Performance hajtókarszettel, Motoforce 17,5 karbival, hozzá való Motoforce légszűrővel.
mindennek megvan a számlája és a doboza alig használt.
100.000ft a moci egyben
Sziasztok. Ha valaki rs-t keres itt 1 link :D (motorikusan nagyon jó , de a festés nem a legjobb :S) : http://www.kepesmotor.hu/april...
Hello!
Segítséget szeretnék kérni.Tesóm RS 50-e, ami eddig kifogástalanul müködött azt produkálja, hogy 8500 fordulattól nem pörög tovább, gyakran pukkadozik is, de ettől a fordulattól nincs tovább, csak szenved a moci, ha huzza neki. A motor teljesen gyári alkatrészekből áll.
Szinte mindent megnéztünk már, de nem találjuk a hiba okát.Aki találkozott már hasonló problémával, vagy tudja, mi lehet a gond, kérem válaszoljon.Köszi!
elöl aszem 90/90-16 hátúl 110/80-17
125-130 Km/h-t ment és Gedeon82-é volt, nagy haver volt a fórumon.
Persze lehetne kitalát is. Úgy van hogy MX meg 6 szám.
ha a rendőrség lepriozza a számot nem scak a magyar motorok lesznek ott az adatbázisba.
nézd meg jol hátha van rajt. ha pedig nincs nem valoszinü h véletlen csiszolták le..
elado dellorto 19es karburátor és TOP 80sa hengerszett
kitalálni nem lehet egyet?
mondjuk
MX és hány számjegyű?
mert szerintem nagyon kevés az esély rá hogy pont egy ugyanolyan van magyarországon..:)
Pedig ott kellene lennie. Nekem van a motorhoz gyári Apriliás papírom is és az a motorszám van beleütve (elvileg MX-el kell kezdődnie) ami a papírjába és ott van ahhol a képen a másik blokkon.
Hell-ó!Megtudnátok mondani egy 96-os évjáratú első-hátsó gyári gumiméretét!?
nekem nincs ilyesmi.. és nyoma sincs hogy kilenne csiszolva onnan...:S eléggé érdekes..:S
adásvételire jólenne valami motorszámot kitalálni.. mert énis így vettem hogy majd ráírom az adatokat csak a eladó adatait irtam rá..:S