Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem karbi alatt van
és hol?
mertezen egy számot nemtalálok!
Van motorszáma!
THX;)
Sziasztok!
az RS blokkoknak nincs motorszám ?
mert nekem van egy blokkom ennyit található rajta
244 AM6
létezik ilyen hogy nincs motorszám?
szivesen.
Nézd meg ezt talán segít
http://www.opvoeren.nl/shop/uk... driven shaft
Szia!
köszönöm szépen megoldódott a probléma egy hézagolóval több kertült oda a váltódob mögé és nem vettem észre:)
köszönöm!:)

Csady
Nincs sajna manuálom, de ki lehet találni hol hézadoltad el.
Ha minden tengyely forog, és más tekintetben is jól raaktad össze(szerintem nemnagyon lehet rosszul) akkor csak a véltódobot szoríthattad be.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Ha valaki csináltatni szeretné a vázát, vagy bármit.
de ha gondolod átrakhatod az 50-es idomjait erre, a fehéreket én meg leszedem
Be tudsz nekem linkelni egyet? mert én nem találtam hozzá!
Köszi előre is!
Csady...
Nemtom már fejből, de kaptam már ilyen elhézagolt blokkot.
nézd meg a manuálban hova és mennyi.
melyik oldalra kellene a hézagoló mert mindkét oldara tettem egyet... ahol a körmök vannak.. vagy ahol a golyó van?
festeni kell őket és a plexi hiányzik
Szia!
Mutatnál a gyári állapotáról egy képet. Milyen állapotúak az idomok? Egyben megnézném. Lehet érdekelne ha jó állapotú!
Roszz helyre került a váltódobon a hézagoló(ha a kar mozog, de nem viszi- akad)
sziasztok
Van egy RS blokk most lett összerakva! és a váltó nem hajlandó bevenni a sebességet!
mi lehet az oka? szétszedés előtt minden okés volt..
Sziasztok! keresek egy rs-50-est, cserébe adnék egy 125-ös af1-et. 50-esként használható (nincs bent a magyar rendszerbe), jó állapotú, kissé átfaragva de megvannak a gyári idomok is hozzá. városban járok vele és nem tudom kihasználni, robogózni meg nem akarok.
köszi:gege
Helló!
Castrol Power 1 racing 2t olaj jó full tuningos mociba?
Leírás: Aprilia rs limitált GP 1-es változat, biztos ott volt ez is most valenciába:D
"GP-1 Eu 2-es olasz verseny kipufogórendszer" :D
Aha, ok, köszi a válaszokat
Jah igen.És h az arrow rendszert vegyen 30-ért újonan v a leo vince v6-ot 50-éert újonnan?most Pollini EVO kettes 70-es hegnerem van és h ehhez melyik a jobb meg ha vennék egy nagyobbat pl 80-ast akk ahoz melyik lenne a jobb? sztem az arrow de azért kikérem a véleményeteket!
Szevasztok .Minarelli am5-ös blokk robbantott rajzát nem tudnátok nekem mutatni?mert google-ban nem találtam