Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bubu 91 elmondta. azé volt a motor aki itt talán a legtöbbet segédkezett a forumon. és tényleg full tuning és nagyon jol megy.végre is 140körül.
annyi hogy nekem külsőre aniyra nem tetszik de a belsejét elfogadnám tutira
Helló!
Én tom kié volt a moci nagyon jól meg lett csinálva, én nem adnám el tuti, (megha lenne pénzem megvenném csak az a gond hogy nincs ) De aki megveszi rosszúl nem jár vele tuti, minden cucc új van benne és TUNYINGOS
"belseje 1isten" Ezalatt mitértesz? :O
belseje 1 isten.
Mi a véleményetek erről a motorrol? http://kepesmotor.hu/aprilia-s...

köszi
Szerintem a mértek megegyeznek csak jobb az anyag minősége. Nagyobb erőhatásokat visel el és nem kopik annyira.
szerintem valamivel erősebb anyagból van hogy jobban bírja. Ja meg ki van könnyítve hogy pörgősebb legyen
Helló!
Érdekelne hogy egy erősített főtengely az miben különbözik egy gyáritól? Az alsó tűgörgő mérete nagyobb?
rezonátor és dob rs re 2 000 és 2005 évjközti
haligali nemérdekel valakit 1 leo vince v6 sprotkipufantó kb 6 hónapos blokja megvan 25 be kérésre küldök képet
Hát nem hinném
Hát bocs de az üzletemet nem akarom elbaszni mert csak ezaz egy van már és hát......
Óóó Tegyem bele a vékonyabb Arrowba azt amire gondolok
Csak az én fajta Rs-emre kerül minden szar 974937492874293874 Ft-ba?
És hol lehet kapni 30-ért?
Én meg arra szavazok, hogy veszek egy Leo-t vagy Arrow-ot használtan, ha marad nyáron pénzem, jah és lesz használt kipu.
Arrow egész rendszer! a vékonyabbfajta és a 96 körüli RS-ekre:D
Jah, már írtam... nem mondhatod, hogy nem vagyok elég hálás..
De a Leo az fogadjunk h 50 ért teljes rendszer ( dobbal ) az Arrow meg csak maga a rezó....
Nem mind1
Én inkább az Arrowra szavaznék
Jah és köszi az info-kat.
Hali!

Hm, kösz az infókat. Pannonia P20, basszus egyik nagy kedvencem. Az MZ ETZ 251-ért sem adnám. Nagyon jó kis gép, láttam 2 verziót is belőle, amit felkészítettek pályára, áh, eszméletlen jó gépek, egy biztos.

Itt sportmotoron vmint youtube-on sok a pannis vidi.

Nah léptem, "ángyod térdje kalácsa"!
Valóban, igazad van. A festés nem is jutott az eszembe...

Gedeon kolléga bizony utána tudott nézni néhány info-nak a kipufogó számából.
itt van a hozzá való MALOSSI
www.robogotuning.hu
Én 9900ft-ért vettem házzal eggyütt, de lehet csak membránt is venni, de ennek a malossinak hosszabbak a lapjai és nagyobb az ablakja is, sztem jobban megéri így együtt
Császtok.Sztetek a Leo Vince V6 (49 ezer) vagy a Arrow (30 ezer) ér többet ésmeylik jobb egy most pl EVO2-es hetvenes hengerhez?később lehet 80-as corsa vvmi hasonló henger lesz szal melyiket ajánljátok?
eladó dellorto 19 karburátor és TOP 80as hengerszett