Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Nyíradonyról vettem 1 éve.
szia. ezt a zöld rs-t véletlenül nem szhelyről vetted törötten? csak puszta kíváncsiságból kérdezem mer 1ik haveromé volt az a bizonyos motor és én akartam megvenni még anno
Imádom ezeket a pörgős kettőté hangokat, egyszer élőben is hallgatnék ilyet
teljesen igazad van különben. tuning az élettartam rovására megy... örülök ha 8000km-t elmegy 1 dugóval. szerintem döntse el mindenki magába hogy inkább tartós motort akar vagy egy valamivel megbízhatatlanabb de erősebb gépet.
60as évek végi teknyika...
Aztamindenit, ezt öröm hallgatni
csak összehasonlításképpen(hangra)
14 nél be tarakírozik, el is váltogatja, pedig, ezek eredetileg 16 fölé forogtak
http://www.youtube.com/watch?v...
6 sebességes Am6-os...
Egyesben 13 felett ha forog.
5-sebis moc?
Na igen, tuning rs és gyári rs.
Azért azt nézzük már majd meg hogy mennyit fogsz elmenni így hogy meg lett hegyezve a gép.33 ezret ha elmegy úgy hogy nem kell hozzányulni a blokkhoz akkor ámen.
De kiváncsi leszek rá!:)
Semmi kötekedés vagy ilyesmi nehogy félre értsd!:)
Üdv mindenkinek!
Van egy aprilia rs 50-em és olyan problémám van, hogy menetem ma a motorral 5-be kb 70-el és egyszer csak leállt olyan volt mint ha megragadt volna ilyen fémes hangja volt......de a kerék nem blokkolt be úgy hogy nem tom hogy mi lehetett.Vártam vele egy 5 percet és indítottam elsőnek önindítóval nem akart beindulni utána egy kicsit megtoltam és beindult...azóta indul pöccre,de ezt a jelenséget eljátszotta már egyszer kb egy hete.Szerintetek mi lehet vele?
Előre is köszönöm!
Megvolt...
Srácok dobtam föl egy kis egyszerű galériát az Rs-ről
Kukkantsátok meg
Hali!
Nagyon sok mindentől függ. Elsősorban a pénztárcádtól... Az oké, hogy nagylöketű TOP, de még számos dolog befolyásolja a végsebességet. Gondolom te ilyen lehetséges intervallumra vagy kiváncsi. Nos a vélemények és a tapasztalatok is széleskörűek. 130-tól 165 Km/h-ig hallottam már story-kat. Egyezünk meg 130-40 Km/h-ban.

Íme egy link, amely sok kételyt ébreszt bennünk:

http://www.youtube.com/watch?v...

Üdv!


UI.: Ha sebesség kell vegyél nagymotort (ennyi pénzért).
ég és föld egy ilyen és egy gyári rs. igazából ha van hozzá rendes kipufogó+pár kiegészítő 130at ki lehet belőle hozni szerintem amenyiben az a henger a hosszú löketű dolog ha esetleg kinéztél egy ilyet neten és megmutatod a linket tudunk róla véleményt mondani. üdv: Márkus Dániel
Hello!
Egy TOP 80as hengerrel dugóval, hajtókarral,főtengellyel felszerelt 2002es RS50 nek mennyi lehet a végsebessége?
Mekkora a változás egy ilyen meg egy "sima" 50es közt?
Sziasztok!
SOS keresek egy váltókart! Van valakinek eladó vagy tud valahol?
ma nagyából beállítottam mindent a motoron és összeraktam szépen. csinálok hnap szép képeket galériába de azéd addig teszek fel párat ha nem gond
helló!

szélvédő plexitet hol lehet csináltatni?
szatuna nem jó mivel nekem peremes plexit kellene és azt ők nemtudnak gyártani.

előre is köszi!
Sziasztok !
Van egy eladó Showa hátsó rugóstagom ,ha jól emlékszem a régi trapézlámpáson volt ,de lehet hogy jó az ujabbakhoz is. Olajhiányos ,úgyhogy felujjításra szorul! Az ára 5000 Ft.
Óóó ma olyat moccoztam végre
Hangulatom mindenem ezerszer jobb, és a moci is kimozdult végre idén először
Királyság volt Még barátkozni kell a féktávokkal, meg a kanyarokkal mert eléggé mászkált de kis melegítés után azért kezelhetőbb volt sokkal
Azóta is vigyorgok mint az idióta hülyegyerek
Járatás után tudod jól belőni. Várjuk a vidiket!
Üdv!

Haverom robeszán is megoldotta a problémát.
nálam is gyertya cserével oldodott meg ez a probléma. de szerintem lassan még nagyobb kell