Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

különben csodálkoztam hogy nem kötöttek bele a hangjába. elég volt a feljelentés xd. lesz on board cask meleg legyen már megjelenik 3-4 roma rendőrök el is tüntek a térségből, nehogy gáz legyen
így járatom hogy max ilyen 5000-es fordulaton pici gázon szépen lassan.
Adatlapon megtalálod a hozzávalókat.
Án kb 30 métert Garázs----- Napocska------ Garázs
Én a helyedben keréken mentem vna át azon a nyomnorult főtéren....
Rettenetesen utálom a jardokat....csak azokkal tudnak kötekedni aki nem igazán érdemli meg, ha van vmi roma verekedés meg fülöket farkukat összehúzzák
Am iszonyú hangja lett a Rs-nek! Ha bejárattad jöhet az onboard
Én ma csak 100km-t tettem bele . És te hogy járatod be a mocit?
értem.köszi szépen a segítséget és ha bármi probléma lenne vagy nem menne fordulhatok hozzád?vagy itt fórumon irok és majd ha tudsz válaszolsz?
szedd szét a karbit, és találni fogsz benne megint homokszemet, tegyél szűrőt a benzincsőbe, ha lehet a tankot is ki kellene mosni.A második csövet ki tudod próbálni, ha megfújod, (nem ellopod) vagy megszívod,(nem arra gondoltam) akkor valamelyik esetben folyni fog a benzin.
Köszi a segítséget csak kíváncsiak voltunk mi az mert sajnos most van egy kis baja.másodjára csinálja meg azt hogy a karbiból szó szerint folyik az üzemanyag és nem tudjuk mi lehet a baj.szerinted ?
srácok olyan szép időnk van ma kéremszépen megvolt az első 20km az RS-be. nap nem is végződhetett volna szebben, minthogy feljelentettek! átmentem a főtéren az úton ahol cask bicajjal lehetne menni. segáz úgyis csak figyelmeztetés jön, sok balesetmentes km-t kívánok
Már írtam neked a szerelés topikban , hogy az egyik a benzincső, a másik a vákuum, vagy pedig nyomás cső, arra van, hogy a benzincsapot nyitja amikor beindult a motor.
Ilyet én még hallani se hallottam Nem csak túlfolyó?
Sziasztok tudna nekem valaki segiteni?Van egy 2008as aprilia rs 50-em,leszedtem a tankot és 2 üzemanyag cső kivezetése van.az egyik a karbiba a másik a blokba megy.az miért megy oda mire szolgál? és nem találok rajta benzincsapot létezne? köszi !
Persze, lehet hogy kopott volt már, karbi beállítás, dugulás, power hibás volt stb.... ez elképzelhető, de ha úgy értelmezzük hogy tökéletes állapotú 125-ös akkor kétlem hogy úgy menne egy 50-es.
Hagyjá má érvényesülni... ezek a fiatalok már csak ilyen lázadóak, örülnek ha hozzá tudnak szólni, látod...
Még valami:
Főleg ha 50ccm és 3 sebesség, sztem alu szettel se mehetne jobban.

Maradjunk annyiban, hogy 2T motornál egy jó rezo nagy mértékben növelheti a teljesítményt. És ezt csak az tudja igazán, aki ment ilyen motorral (sport rezo-sal).

De lehet zz4 kolléga mindjárt bejelenti, hogy:
"Hülyék vagytok baszki, 85 ccm-es TOP hengerszettem volt, nagy löketű tengóval..." - csak aazaa 3 sebesség ne volna, mondjuk 6 sebesség esetében + 28mm-es Mikuni esetében mi is nagyot néznénk, ha mellé állna egy 125-ösnek (megfelelő beállításokkal, alkatrészekkel), na és persze kérdés, hogy milyen 125-ösről esik szó.

Na léptem, további jó eszmecserét Srácok!

Széles utat, tele tankot és végre már jó időt!
Akacc má' fel ilyen részletkérdéseken:)
Relatív az, hogy az RS 50 hogyan megy egy 125-ös powerszelepes motorhoz képest. Igen, mehet jobban az RS 50, kétségtelen. Viszont az is, hogy a 125-ös powerszelepes javításra szorult, vagy lehet csak hangolásra, amit a kedves kolléga kipróbált. Ezt nem nevezném kötekedésnek, inkább csak ténynek. Mivel mi nem ültünk rajta, nem húztuk neki, nem tudhatjuk, hogy mi törpént!
Aha, csak én még nem láttam 125-ös 4T kínai masinát powerszeleppel.
Jólvan igazad van 1 próbát még megér
"125-ös jól beállított power szelepes "
Ha poweres az csak 2t lehet, jó az igaz hogy nem rs-t írt. 4t 125-ös még hihetőbb lett volna.
én nem láttam, hogy rs 125öt említett volna.
csak annyit mondott:" úgy húz mint egy 125-ös"

lehet, hogy kínai 4t 125 re gondolt
nem azt mondtam h új evo hengerem lesz hanem még menni fog vele és nem kell eldobni
Már megint kötekednék? Én csak megmontam mire számíts az evo hengereddel, én csak nem akaratalak hitegetni hogy jó lesz mert tudom hogy ezt így nem lehet javítani, de ha így neked jóbb akkor mondom azt hogy vidd el 1000ft -ért meghónolják, és új EVO hengered lesz
Nem kötekedni akarok de nem tudom van-e még itt valaki aki elhiszi azt hogy te egy gyári 50-es 3 sebességes motorral meg egy sportkipuffal úgy gyorsúlsz mint egy jó 125-ös RS.