Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha 16mm-es az alsó csap akkor 16x22x12
Szerelték 18-as alsó csappl is
de ez miért is kell?
Szasztok!

Van egy minareli am-es blokkom rs-be. Valaki megtudná mondani, hogy a főtengely alsó görgője mekkora? (mm x mm x mm)
Ha neked annyi pénzed van akk vegyél Evo-t,meg minden fajta hengert és ha úgy gondolod h nem ha elromlik és nem lehet megcsináltatni akk ne csináltasd meg maradjon a vitrinedben.De mivel nekem nincs annyi pénzem.és most egy ezresbe kerül h a gyerek elmegy és megkérdezi a gyárban dolgozokat h megtudják e csinálni de a szomszédomnak is ez a gyerek csináltatta és az is nicasilos volt szal.....
kösz a segitséget!
és am nem csak téged szoktak kiakasztani. egyesek már engem is tisztevelet a kivétel
tudtam hogy lesz olyan aki beleköt!
igen mentem, van is, lesz is!
segíteni próbáltam a srácnak és nem neked írtam!
ettől mindig kiakadok!
Gyári 50-es hengerrel? Úgy húzott mit egy 125-ös?, mentél Te már rs 125-tel?
Nekem nagyon hasonló végem van de nem ugyan ez. Arrow
Helló!

Nagyon brutál is kipu ez!
Ha új szerintem símán megéri.
A gyári rendszerrel össze se lehet hasonlítani!
A teljesítmény szerintem brutálisan megnő vele, főleg ha nemcsak a kipu TUNER a gépen!

Gyakorlati példa:
-volt egy af1-em ilyen ARROW rezó volt rajta sufni véggel, 21es karbi POLINI szívócsonkkal, gyári blokk
nemvolt tökéletes a kis gép mert mint utólag kiderült,hogy szétforgott a főtengely(ütött a lendkeréknél)

6500-12000-ig olyat húzott mint egy 125-ös jól beállított power szelepes masina.
persze egy gondom volt ezzel a géppel hogy 6500as fordulat alatt halott volt(úgy húzott mint egy bóbita)
mivel 3sebességes volt, nagy első lánckerékkel nem volt olyan nagy élmény a városba gyorsulgatni(csak csúsztatott kuplunggal lehetett vele menni kis fordulaton "krákogott")

most is van egy ilyen rezóm ha végre elkészül a gépem csak az megy rá!
Hónoltasd meg nyugottan, legalább a maradék réteget is leszedi róla, amúgy az csak pár tized vastagságú gyárilag is! Igaz ha már válla van akkor tök mind1 annak vége. Kül én is úgy tudom hogy a corsa az vashenger nem nicasilos. De nem kell eldobni az evo-dat jól mutat majd a vitrinben
Helló!
Bocs hogy beleszólok, de a Polini corsa az öntöttvas henger az tuti!
Am én is úgy tudom a Nicasilos nem javítható így.
Hengeres haveromtól kérdeztem neki Polini Corsa van és neki is nicasilos és most hónolták meg am gyémántfejes hónolóval lehet mig a sima vast meg 320as vizespapirral
Ha nicasilos és válla van akkor már dobhatod is a hengert. Jó a nicasolos de ez a hátránya.
Az "én" ebay-os kipumat ezzel ne hasonlítsd össze mert nem ugyna az a kettő! Az más dolog h az annyi de nem is új! Az újan közel 60 ropi most
Ez amiről képeket rakott be az új és az 30 ba van! De nem az a fajta amit én néztem
Ugyan ilyen kipuff-ot adnak most 20-22e -ért! sztem használtan 30ért nem éri meg !
Ja értem
Mert az enyém 2002-es. Lehet akkor azért
és akk a 80 rugós hengert lehet eldobni?
96 körüli
Am 5 blokk de am 99 papirjai vannak
Milyen évjáratú az Rs?
Lehet h akkor amiatt van a különbség, nemlehet tudni
van két válla a dugó mozgásánál
Az evo hengerek nicasilosak, azokat nem lehet hónolni, csak akkor lehet ha már perselyezve volt. Vagy most kell perselyeztetni, de az már nem az igazi. Amúgy mi a gond vele?
de mivel az én fajta moccomra sehol nem találtam még kipuffot csak ezt az eggyet ............
Na ez az....hogy miért ennyi?
A másik fajta meg miért pont 2x ennyi?
Személy szerint nekem ez nemtetszik...az ára fenomenálisan jó de az a dob megoldás h kis vékony izé meg nekem ez a fajta dob és cső összeillesztés nagyon nemgyerebe! Egyébként biztos h jó kis puff!
Jah igen és mi a véleményetek mért ennyi meg milyen lenne sztetek?