Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na itt van az a 30 ezres Arrow kipu teljes rendszer csak igy tudtam lefotózni mert a boltos csávónál sokan voltak és nem vetettem le de ha megakarom venni előtte levetetem
Most lehet megtudják hónoltatni az EVO-mat nagyon remélem h sikerül emrt jó kis henger
Azt mondják nagyon jók, de sztem ha ilyen érdekel téged akk vedd meg a hengert, joddye néven van fent egy srác akinek van 1 eladó, nekem meg van 1 ilyen nagyon keveset ment, tökéletes főtengőm eladó. Így sokkal olcsóbban jönnél ki sztem.
igen atop due plushoz adnak most főtengőt meg szettbe a hengert és még a külön égéstér szted megér 100000 FTot kb?Mert az EVO-m tönkrement és most lehet h veszek újat csak Evot sehol nem találtam
Kocogtasd meg az úszóházat alulról...hátha, ha nem akkor szétszeded és kész
Poliniben az EVO-k a legjobbak, a due+ sztem nincs olyan erős mint az evo, a külön égéstér csak 1 fajta Top-ban van, ahhoz nagyobb löketű főtengely kell. Mint amilyen nekem is van , csak hengerem nincs hozzá
Jah és a TOP DUE PLUS az milyen kategória lenne v olyan mint az EVO ?meg h a külön égéstér az miért jobb mint a sima v annak van vmi jelentősége egyáltalán?
hello.eladó egy pár hátsó lábtartó.Konzolja am5-ön volt.Ár 5ezerft.érd:e-mail.üdv
Csősztök.Nekem tud vki adni egy pár internet cimet ahol 70 és 80-as tuninghengerek vannak?(pollini,top,v vmi jobb fajta)


És a polliniből milyen fajták vannak ?vki letudná e nekem irni ?
Helló. Segítség kellene!Van egy 2008as évjárató Aprilia RS50esem.
Egyszer tavaly decemberbe az egyik utnál a karburátorba a tüszelep fent akadt és ömlött belőle az üzemanyag.meg lett csinálva kilett takarítva. és mentem vele egy kört müködött. Most hogy bejött a jóidő kihoztuk a garázsból.Pöcre beindult semmi baja nemvolt és kb.másfél óra után menet közbe lefulladt és után ugyan ugy folyt az üzemanyag mint tavaly. Ha valaki tud valamit lécci irjatok nagyon köszi előre is
oké köszönöm
viszont ha top henger malossi kipu csak van rajta egy 19es karburátor is de amúgy szerintem legalább 80-90es fúvóka lenne bele reális. De beállítás függő.
Hát ja ja csak azért tisztába legyek a dolgokkal.
ja nem te akartál venni egy tzr-t amin ilyen tuning van?
Hát nem nekem kéne hanem másnak karbit nem tom hanyas csak annyit tom hogy 70-es TOP henger és MALOSSI sport rendszer.
ezt nem hiszem el tegnap nálunk 10fok volt és zuhogott az eső. reggelre szépen felszáradt erre megin csak 2fok van. mondom ilyen nincs várom már a jobb időt, járatnám már az rs-t
ez egy elég összett kérdés. Nem mind1 hogy most neked gyári karbid van vagy esetleg 19,21. enyémbe 92es fúvóka van. gyári karbiba mindeképp nagyobbat kell tenni.
Nálunk is akörűl volt de azért nem 17 fok de nagyon jó idő volt motorozgattam is
Ne csesszél föl h újvároson 17°-volt!
Nállunk egyeken ami nincs messze újvárostól kb 5 meg esett az eső!
A megye másik része trópusi vagy mi a gyíkom?
Igaz én am se mennék mert olaj az nissssen benne Meg ezzel a gumival már nem akarok útrakelni
Emberek, ma illetve tegnap motoroztam!:)
Nálunk 17 fok volt!
Olyan szuper volt, csak szokatlan volt, újra megkell tanulni motorozni
Egy 70-es tuning motor hanyas fúvókát igényel?
a tűt tedd feljebb és ezt addig csináld amig nem érzed hogy jobb lenne a helyzet de először is nézd meg a gyertyát hogy milyen. Ha fekete akkor sokat kap ha fehére akkor keveset! ha őz barna akkor oké. De ez tuti hogy karburálási probléma!
én elhiszem direkt azér kérdeztem meg hogy mi baja lehet
sokat kap! bár nem akarok okoskodni
boldogan jelentem be hogy ma végre kész lett a motorom és úgynézki hogy működik rendesen még egy kiadós karburálás vár rám szerintettek ha nehezen pörög föl az mitől lehet? talán túl nagy a fúvóka?