Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáo-
keresek Am6 blokkot komplettat..
adok érte egy Mz ts 150 deluxot... jó állpotban..
vagy ha gondolod vegyél fel msn-re és szívesen adok tanácsot
tényleg kezdésnek jobb lenne egy simson csak a hasznodra vállna. első két motor Derbi GPR és RS 50szinte ugyan az mert 1 cég gyártja, tzr kicsit más. Én tuti az rs-t választanám mert szerintem az új RS a legszebb. bár újonan nem éri megvenni aszem 900 inkább vegyél használtat kb fél misiér már van jobb féle
Szevasztok.Lendkeréklehúzóbol tudnátok nekem méretet mondani? Ducati lendkerék sürgős lenne ha vki érti ezeket a dolgokat irja már meg!
Ha még nem motoroztál, akkor inkább kezdj el tanulni simsonnal...megállnui váltogatni stb.
Utánna jöhetnek ezek ha megy....
Lényegében a 3 motoron nincs különbség, ugyan az van mind a 3-ban, csak ez így néz ki a másik meg úgy néz ki.
Szevasztok tudom nem teljesen ide tartozik de mitgondoltok errol a 3 motorrol meik érné meg nekem?14 vagyok és még nem nagyon motoroztam nem nagyon érzem még az egészet szóval nagyonkezdővagyok :D

Aprilia rs 50, Derbi gpr 50 , Yamaha TZR 50
köszönöm szépen az infót
hello! mikor vettem a moccot nekem sem volt joo a km/h óra mérő! és vennem kellett..mert kellet...xD www.italmondo.hu hívd fel ..mert neten semmi nincs rárakva! nekem kiszállítási díjjal meg mindenel 11.000 Ft volt!
akkor joo neked! amugy nem én vettem a motorra! de amikor azt vették akkor 80.000 Ft-ot ért! :)
az égéstér fedél tetejéről kivan törve a gyertya menet.
elvileg javítható is.
mi a baja a hengerfejnek?
ez úgy lenne hogy több színű ahol sérült ott kijavítva de fényezni kell de ha gondolod megoldható a fényezése is csak azt személyesen kellene intézni
Helló!
Gyári fényezésűt, szép állapotút, mennyiért tudnál szerezni? komplett idomszett kellene a "gömbölyű" rs-hez. Esetleg jó állapotút, újrafényezettet beszámolsz?
Top 80as henger eladó (henger fej hibás de gyárival is tökéletesen müködik)
Dellorto 19es karburátor eladó
azt sajna nemtudok
hú az elég húzós akkor. köszönöm az információt. Esetleg még egy olyan kérdésem lenne hogy km óra meghajtó ehhez az rs-hez tudod mi az első keréken van nincs-e valakinek? enyém elromlott
huh nem egyszerű ha olcsóbban szeretnéd akkor esetleg tudnánk olaszból kb 250Euró de az nem biztos és kb 1 hónap múlva vagy tudnék hamarabb Mo-n de az 80000 a szett
Newfren szettben van csak a 4 kopólamella 8000Ft vagy +lemezlamellákkal 10000 erősebb rugót nem érdemes tenni sztem
http://www.robogoalkatreszbolt...
elvileg a lamella szett 12000körül van és akkor érdemes erősebb rugókat ha 70 v 80as tuning géped van
igen az a "bogárhátú" összes idom érdekelne mer akarok csinálni rá egy szép festést viszont a gyári fényezést nem akarom tönkretenni. Azért gondoltam ha tudok szerezni sérült idomokat akkor meg tudom oldani ez a motorom:
am5-ös blokkhoz mennyi a kuplung lamella? valamint érdemes erősebb rugókat is tenni bele?
mégis melyik idomra gondolsz? 2001es az ugye már a 'bogárhátú'?
Köszönöm! Várom mielőbbi válaszod
Ja bocs...69,9 Fontra tartják...átszámolva árfolyam függvényében ez most olyan 22 ezer körül van!
Olyan van neked is amilyet én akarok venni?
Bízok benne, hogy szépen fog sikítani