Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!:D
Valakit érdekelne a dolog?:D
http://www.hasznaltauto.hu/motor/cagiva/cagiva
_super_city-3588146
Egy hasonló király lenne, mint a képen amit csatoltam:D
ha 70ccm-es, akkor akár 40.000et rá tudnék fizetni:D
Hát én a 125-ös AF1-hez tudom hasonlítani és ott nem olyan kicsi a különbség. Az RS50 nagyon vékonyka az AF1 125 jóval testesebb. Ha ránézel a kerekekre a féktárcsákra a láncra mind 2x akkora mint az RS50-en, és jóval szélesebb az egész. Ez hiányzik is, az AF1 125 után az RS50-re űlni olyan volt mint ha bicikliznék kis vékonyka izé, bár már kezdem megszokni.
annyit fűznék még hozzá hogy kicsit testesebb egy 125-ös, meg az 50-esen jobb oldallt van a kipu a 125-ön meg baloldalt
meg még a hátsó villa is de hát nekem még így is sokan mondják hogy 125.ös De azért sztem látszik a különbség.
Nemsokminden....
Bár árulkodó az első tárcsa a 200as óra 150 es hátsó gumi hang stb :)
Ha kasu a rend őre akkor nem veszi észre vagy ha rendbe van mint "50es" és nem genyó akkor elenged...!
Én is 125 ötöset akartam paper nélkül de inkább 50 mert azért necces!
Kérdésedre a válasz, annyira nem vészes a különbség
nemtudom hogy az 50 es és a 125 ös közt nagyon sok a külső eltérés.
szerintetek?
Én is figyelem minden nap az oldalt! inkább csak olvasgatom a hozzászólásokat, na és persze pénzt gyűjtők:S:D:D!
Ja...mindenki reszeli a felömlőket meg políroz ezerrel
Na én meg pénzt gyűjtök...az is több mint a semmi
Áh tudom én hogy miért kihalt Mert mindenki csinálja újídgassa a mocit amikor csak van ideje
Igen én is figyelem naponta sőt töbszőr de semmi se
Tényleg elég kihaltság van...én figyelem minden nap a fórumot h van-e valami élet....de mostanság kihaltunk
embereek. hova tüntetek?
ha teljesen szintetikus akkor jó, és egy picit többet hogy inkább kicsit füstöljön
sziasztok szerinttek menyire tegyem bele az agip city-t az új polini hengeres teljesen felújított rs 80-ba járatáshoz? üdv: Márkus Dániel
Apriliua Rs 50 2008.-as évj.Gyönyörü szép karcmentes szalon állapotban van a gép!Szervizelten minden tökéletesen müködik rajta!Származási papirral!Igényesnek eladó csere nem érdekell!Ár:475 e ft.Debrecen!
Aprilia rs 50 2003.-as évj 13200km-t futott nagyon szép megkimélt karcmentesen állapotban van a gép!Szervizelten karbantartva!Új akkuval!minden tökéletesen müködik rajta!Igényesnek eladó!Ár:275 000ft Tel:06 70 459-6036
Egyre roszabb
Nyugi, nekem meg még motorom sincs (RS)
Hát akk téged sem sajnállak
az én motorom október vége óta áll így.. sőt abba még blokk sincs
Már többb mint 1 hete így áll moci és már nem bírom ki.

Unalmaba fell raktam egy neon csöbet is
ne röhögj gyorsan akartam feltenni
xDD
ezek a jó képek.
bocs rossz képek