Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kurva szép lett ez a motor!
Gratulálok hozzá!
Remélem rs talin közelebbröl is szemügyre vehetem majd!
Jol néz ki az a hátsó lábtartó!
Én is rakok az enyémre, mennyiért lehet kapni?
Vagy valakinek nincs elfekvőben egy pár?
szia és esetleg sérült törött.. idomokat 2001es rs-hez nem tudsz? üdv: Márkus Dániel
Jelenleg nincs de majd utánajárok hogy tudok-e és mennyibe
hello! amugy kiba. joo ez a kipu,mert nekem is ilyen van!Kibasztul erősebb lesz tőle a motor és a hangja is brutális ha 12.000 pörgeted!
Am most mennyibe veszed?
Szevasztok. van egy komplett gyári kipuffom. csak a helyet foglalja, és bánnám, ha szétrohadna a rezo. Csak 10e és még a festés is okés.
És esetleg olyan nincs amilyet belinkeltem?
Az arrow-al kapcsolatban azért ilyen baráti az ára mert egyenesen olaszból van és már eléggé elfekvő.
ÓÓóóóóóó irigyellek, de nagyon
Nekem is kell
felkerült a 2 hátsó lábtartó a motorra sztem sokkal szebb vele
és sikerült szereznem egy jó kpi telót mostmár nem fog szétrázni ezeken a jó magyar utakon csak jönne már a jó idő.
Ja akkor vágom...melyik az vagyis asszem!
Hát ha nekem középen van a mutató akkor már rég melege van
termosztát a hengerfejen van rajta egy ilyen kis sárga szar. az a baj hogy eddig szar volt a termosztátom és csak későn nyitott ki, de elvileg akkor jó ha pont középen van
Eladó egy tökéletes állapotban lévő TOP PERFORMANCE főtengely!
ár:15e ft.,az új ára 32e ft.
Az hogy derül ki h van-e benne termosztát és működik-e?
Mert nekem ugyan mér a vízhőfokmérőm csak nem azt méri amit kéne...vagyis mind1 nemértitek én igen
Az a lényeg h üzemmeleg állapotban a kéknek a végén, fehérnek az elején van a mutató! Nyári agymelegban emg középen de akkor már a mocc nem akar menni csak szenved...igaz akkor nem is használom!
Szóval lényeg a lényeg a termosztát!
én meg ma du vittem vissza a blokkot újra a szerelőhöz. reméllem 2. nekifutásra össze tudja rakni normálisan, mer lassan elvileg jön a jobb idő, motoroznék még termosztátot is szereztem hozzá szóval minden happy
Hello ! Blokk összerakás előtt állok,(AM5)93-as ,új C3-as csapágyakkal,ha feszülésmentesen összemegy a blokk,hidegen,összecsavarozva,mennyi lehet a min-max tengely irányú hézag?Valahol 0,08-at írtak,(nem biztos,hogy AM-blokkra,csak minarellire) és teng.irányú,vagy radiálisra értendő?
(a teng.irányút tudnám mérni indikátorórával)Ha valaki tud segítsen plíz! KÖSZI!
Eladó RV6 blokk
Af1 Sintesi(50ccm) idomgarnitúra lámpákkal 10.000ft
Lényegtelen nem titok
Ezt akarom megvenni:Arrow

És ez különbözik attól, amit te ajánlanál
Esetleg ilyet újan mennyibe? Ezt csak kérdezem mert árak miatt nekem se mind1, mert nemvagyok eleresztve.....
Nekem az másik fajta arrow kellene az "új"
Ami már a titánium vagy minek mondják tompítóval érkezik és a dobot 3 csavar fogja fel nem ez a hülye összecsúsztatós, ez nekem nemgyerebe
Egyébként az ára nagyon tuti!
Megpróbálok képet keresni róla, mert annak a rezó alakja is más!
Nekem van arrow rendszerem rs-hez új olcsón http://www.robogoalkatreszbolt...
én Continentált vettem a gémere a felnigumi.hu oldalon rendeltem meg
na jó én megyek aludni Jó Éjt mindenkinek.
PL:Neken nagyon bejön. Ajánlani tudom
Nekem Pirelli van