Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondj egy árat haveromnak kéne.
pasz. menyit ér külön?
top membrán menyi?
19es dellorto karbi, top membrán, polini csonk

akkor érdekel valakit?
helló!

vettem egy Gilera gsm mocit.Derbi blokkos és TOP performance henger van rajta. szépen működik, de kíváncsi lennék megbontás nélkül, hogy hány ccm-es?
én úgy tudom hogy a TOP az 70ccm-től van.

előre is köszi
üdv:Zoli
én 6ot gondoltam érte mondjuk
nemtudom igazából Laci mondta nemrég hogy ő a párat 4000ér veszi
mennyire gondoltál?
akkor úgy kérdezem hogy mit kérsz a pár lábtartóér+tartó?
egybe szándékozom eladni a kettőt
Borítékolom:
VAn a blokkban egy hézagoló, ha azt a váltódobra teszed, nem lehet váltani.
(vagy oda, és a kukactengelyre nem, vagy fordítva, már nem emlékszem. Könnyű beleszaladni ebbe a hibába)
kép
ezt nem hiszem el.... meg egy ilyen szerencsétlen ember nincs a világon mint én! Tegnap írtam hogy hazahoztam a blokkot. Reggel korán suli elött nagy reményekkel kezdtem neki a beszerelésnek. Apával betettük a blokkot, felszereltük lánckerék, karbi, kipu, önidíró... amikor a váltókart beraktam ki szerettem volna venni üresbe. NEMTUDTAM! Mondom ilyen nincs. Talán próbáljuk meg hátha valami megakadt benne beindítani és járó motor mellett talán ki lehet rakni üresbe. Hiába. Betoltuk elindult, szépen járt de közbe mégse lehetett kivenni sebességből. Felhívtuk ingerült állapotban a szelőt h most akkor mivan? erre nyugodtan mondja nekünk hogy hát akkor szét kellene szedni, is újra összerakni a blokkot és talán jó lesz mondom köszi... kurvajóóóó holnap újra szedhetek le mindent és irány vissza jó esetbe még 1 hetet csúszik minden. csak enyit akartam de azért van pár képem. mingyárt felteszem
menyit kérsz a jobb oldali lábtartóér?
Kösz akkor igyekszek a pénzt összeszedni emrt fontos lenne nekem is! Mert tuti h kellene
hát nekem sürgös a dolog meg sok helyen hirdetem sztem annál előb elkel
Dellorto 19 karbi, polini csonk, top membrán
Ha azt mondom h egy hónap múlva elviszem mire meglesza pénzem elteszed nekem?
Mert érdekelne!
mondjuk 15?
Dellorto 19 karbi, polini csonk, top membrán ez így együtt mennyi?
Eladók:
Top 80as henger(hengerfej nemjo de gyárival is ugyanugy megy, kb 3ezer km van benn)
Dellorto 19 karbi, polini csonk, top membrán
eladó
Sziasztok!

A hét folyamán hozzá akartam látni a weboldalhoz. Erre eltűnt a szerkesztőprogramom... (ezt még tudnám is pótolni). Következő lépés a tárhely. Képzeljétek, az extra.hu márciustól fizetős lesz! Szóval elköszönhetek az eddigi weboldalaimtól. Néztem további magyar ingyenes webtárhelyet és egyik sem értelmes, tele van reklámmal, idétlen neve van, vagy kevés a tárhely, vagy fizetned kell a reklámcsík eltűntetésért stb. Szóval azt a konklúziót vontam le, hogy válság ezeket a szolgáltatókat is érinti, vagy csak spontán pénzéhesek lettek.

Mindezekből kiindulva, visszavonom a kijelentésem, hogy weboldalt csinálok. Nekem nem kell olyan oldal, ami állandóan reklámozz, vagy éppen a tárhely kicsi mérete miatt gagyi elemeket vonultat fel. A fentiek miatt tök elment az egésztől a kedvem.

Na mindegy, csak ezt szerettem volna közölni veletek.

A fórumról nem tűnök el, szal bombázhattok kérdésekkel.

Minden jót!

UI.: Ha egyszer kapok ihletet és alkotni kívánok, szólok...
30-as keverék.
Várjuk.
Oké várjuk akkor majd azt a DIGITÁLIS IZÉ BIZÉT SAjnos az enyém még ott porosodik.
fiúk lányok végre megvan a blokkom holnap ha minden jólmegy duruzsolni fox reméllem fasza lesz. lesz róla kép videó minden