Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a felfogatás miatt sztem nem lenne rá jó mert nekem fent van a lábtartónál neked meg eléggé lent és inkább veszek egy újat ha más nemlesz

Am a TOP is jó árban van 70 körül újonan jah és igen találtam egy arrowot újonan 30-ért kiváncsi lennék rá h az mért olyan olcsó
nekem 80as vas Polini hengerem van. most vettem 21es karbival, malossi membrán stb.... TOP verseny kipum van. én is használtan vettem. Viszont elötte Leo Vince V6-om volt, azt viszont az egyel régebbi rs-re tették fel és tökéletesen felment
neked is polini hengered van?am én is arrowba gondolkoztam de az is 60 felett van meg a gianelli is olcsobban használtan meg nem találok sehol te nem tudsz vmerre olcsobban j esetleg használtat de az Extremára valót nem olyan mint a tied ami lenn van a felfogatás.Jah és 21 delorto karbim van
hát ehhez nem ártana giannelli arrow legalább. meg legalább 19es karbi sem ártana nekem még nemtudom mien lesz az enyém. még nem sikerült kipbálni bizonyos okokból de ami késik
meg h azthiszem h gyári tengőm van de még most lesz szétszedve vmelyik nap és ehez ha vennék vmi DR v nemtom fajta főtengőt az jó lenne hozzá?v milyet kellene vegyek ne is 100 pénz körülit mondj
okés
kösz a segitséget

Jah igen és h ehez a hengerhez kiput milyen tuning kiput ajánlanál ami jól leadná a dolgot?
fú nincs ötletem. holnap megnézem hogy az enyémen vannak -e ilyen kiírások. az a baj hogy nincs itthon a motor így nehéz
és a jelet sem tudod ?
nem tudom mik lehetnek azok a számok. talán sorozatszám...
És a többi számot tudod h mi meg a hengerfejen a jel?
Jah és a másik odlalán a hengernek ha nem lehetne jól kivenni 307/1 felirat van ha jól tudom
50 ként volt hirdetve
Üdv:Top hengerbe csináltak 50-est?
Igy vettem a mocit.0 ként volt hirdetve csak tavaly szétszedtem a motort igy a hengerrészt most me ga blokkot és rájöttünk h ez 70-es és mondom akk megakarom tudni mi h van
a 9 akár lehetne gyártási év is. legalábbis nálam az idomokon kb így van jelölve.. honnan van amúgy a henger?
Figyelj és az EVO felirat mellet van egy 9-es szám karikában az mi lenne?


Meg a hengerfejen van egy jel és egy szám plussz a henger másik odlalán is lenne szám megtudnád nekem mondani h mék mi lenne?
ez így van elég erős henger, szerintem az én 80as vasammal egy kategória
akk ez a henger ez jó fajta igaz? ha 70-is

És mid race kategóriás henger ugye?ha jól tudom
jah igen és látom h hova van már irva az evo eddig úgy voltam vele h egy rendes és egy forditott gyökjel
akkor az ha minden igaz 70es
most mértem meg a dugó gyűrűnélkül 46-47 gyűrűvel 50 aminek jobban örülnék gyűrű nélkül



A hengert is megnéztem az felül 46 alul 47 azért ilyen a mérés mert kicsit régi a tolómérő és nem nagyon látszanak a vonalkák de ittkörül van v 46 v 47
az teljesen mind1 mert az am6 és az am5 elvileg a sebességi fokozatokon kívül megegyezik. max az lehet hogy régebbi a hengered de tuti hogy EVO mer rá van írva hány mm?:D
nekem AM5 blokk extrema tipusu motor és nem találok hozzá valót
http://www.polini.com/catalogo... amúgy itt nézz körül
ok pill