Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jólvan a képet csinálom holnap ha az jó mer nem itthon van és megbeszéljük
jaa tényleg az a gyűrű. mért le a dugó átmérőjét! 50mm kell hogy legyen, azt szokták mondnai 80asnak
de am azt h tom kiszámolni h hanyas?
meg hova lenne ráirva mert én nemtaláltam legalábbis én nemlátom
Az az egyik gyűrű benne bennemaradt mikor megnéztem h nincs e elkopva és nem vettem ki
ennek szerintem 80as EVOnak kéne lennie. Legalábbis rá van írva. viszont az egyik képen eléggé érdekes én kajak úgy látom mintha egy persely lenne a hengeren bellül.
Parancsolj repsol itttvan a hengerről mindenhonnan és a hengerfej is
ok
és am mondták márrá h ez mid race tipusu amielég jó fajta de biztos ami biztos többheyen is rákérdezek szal lököm a képet nemsoká
Szia!
Megnéznék egy képet róla ha használható érdekelne. Megnézem és megbeszéljük ingyen nem kérem.
A másik oldaláról is tegyél fel képet
van róla felteszem akk mingyárt .70ccm és am a hengerfej is kell?
Helló!
Kívűlről van képed róla? Nicasilos? Hány ccm?
nekem van egy, bár elég kopott szerintem. ha gondolod holnapra csinálok róla képet. odaadom neked ingyen nekem úgyse kell
Még mindíg keresek AM6-os blokkra 12-es gyári első lánckereket.
Azonnal megvenném vagy adok helyette 13-ast vagy más alkatrészt.
Az nemmindegy h ilyesmi v pont ilyen de am ebből nemtudtam meg h milyen fajta a polinin belül
Malaguti mittoménmin láttam iylesmit
Császtok.Pollini aluhenger,kétgyűrűs változatról raknék fel képet és vki megtudná mondani h a pollinin belül milyen márka?
Rendben!
Majd írj már rám, nem tudom milyen néven vagy msn-en.
Szia! nekem van egy 12-es ugytudom fenntvagy nekem msn-en ha érdekel akkor megbeszéljük.
Sziasztok!
Van valakinek, eladó jó állapotú 12-es első lánckereke?
Azonnal vevőlennék rá, vagy adok helyette egy 13-ast. Esetleg valami más alkatrészt.
beni.balogh@gmail.com ide irjatok. postázom egyébként.

Norbi, tudom h mondtad h téged érdekel a karbi, továbbra is eladó...
Ennyibe nézik az embert......
Inkább nem is írok semmit
Hello engem komolyan érdekel a membrán!4000-et adok érte .Várom a válaszod!Üdv Gyula.
nemtudom mennyi 4ezer jó neked érte?
postázod?
mennyi újan?