Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gömbölyű Rs re utaslábtartó kompletten senkinek nincs?
szia. a bukógombát hogy oldottad meg? képeket tudnál feltenni a megoldásról?
eladó felújtott aprilia rs 50 extremám.
http://www.kepesmotor.hu/april...

bukógo
mba, fordulatszámmérő, elöl hátul tárcsafék, karcmentes állapot, 12800km
Robogókban szinte mindenhol használják ezt a folytást, ha robogó tuning oldalon rákeresel akkor sok nyitott CDI-t találsz de hogy az Apriliához találsz-e fogalmam sincs.
Helló!
Ha elektronikus folytásról beszélünk akkor a gyújtáselektronikában van a folytás a CDI-ben. Apriliáknál én eddig csak olyan elektronikával találkoztam ami a trafóval egybe volt öntve. A 2006 utáni modellekben nem tudom hogy van megoldva. A Suzuki Street Magicemben külön volt a CDI és a gyújtótrafó. De végülis tök mindegy mert ha folytatlant akarsz akkor cserélni kell nyitott, racing CDI-re. Nem olcsó mulatság.
Hellosztok.A 2006 utáni amiben van elektronikus folytás azt a folytást ki lehet venni belőle v az h van benne vki letudná nekem irni v esetleg vkivel kivetetni stb....?fontos lenne
Mi ez a kihaltság?
Vagy mindenki az MHR-t meg a Polini kitteket reszeli a garázsban a motorjára vagy mi van itt? Vagy végső esetben a Metrakitet?
Életet!
Keresek AF-1 50 -re kipufogó dobot!
Korrekt áron!
A szar állapotú is érdekel!
Nem baj ha más motoré!

Előre is köszi!
Hello! Am6-os minarelli blokhoz szeretnék kérni kapcsolási rajzot önindítóshoz és sima önindító nélküli megszakítóshoz! még az állórész felfogatásuk se egyforma ha jól megnézzük! előre is köszi
vagy csak egy dugatyú (a dugatyú fontosabb lenne, még az se baj ha dr hengerben volt)
Valakinek van elfekvőben egy minarelli am-be való használt 70-es henger:ár megeggyezés szerint.....
heló nekem az 70-ES AF1-EN 28AS MIKUNI KARBI VAN. de a vége az 120
Ja értem, hát gyári mocira ez kicsit nagy, bár én feltettem az egyémre az is gyári 50-es, és jóval erősebb lett, jobban gyorsúlt, de ez inkább 70-80-as hengerre való.
Az a baj h nekem az hatalmas! Csak gyári Rs-re kell...majd egy másik puffot akarok de még úgy is sok lenne hozzá meg nem akarom h megegye a gatyámat is!
De azért köszi!
Helló!
Ha érdekel nekem van egy 21-es, szívócsonkal, manuális, bovdenes szivatóval!
Valakinek feleslegesen porosodó 17.5 ös delloro eladó van-éé?
Mert majd érdekelne a későbbiekben
1998-as évjáratu RS-en 12-44 volt de viszont mikor rendeltem újat ott úgy volt hogy 12-43 a gyári
Értem . Nagyjából erre voltam kíváncsi . Kösz .
Eleve sok az adat
Mivel van am5 és am6 al szerelt Rs!
És ott a váltó is más és így az áttételezés is!
Abban biztos vagyok h 99-05 között gyárilag 12-47!
Csá mindenki ! Nagy segítségre lenne szükségem ! Tudni szeretném , milyen áttétel van gyárilag egy rs 50 aprilián ? 1994-2002 ig . Megköszönném ! Hála : 5 pont a segítőkész válaszoló videóira és galériájára . Még1xkösz , anti
nem olyan hülyeség az. nekem tetszik ez az illat.
és az is mellette szól hogy nem "köpi" tőle az olajat, mivel elég kellemetlen volt már hogy a turbolencia miatt tiszta olaj volt a dzsekóm.
Nekem is van eper illatú sötétkék színű.
egyébként nem nekem kell a 70-es dugatyú hanem a havernak.amúgy mien árban vannak a 70-es AM6-ba való dugatyúk?
Mien mennyiségben kevered az étolajjal a benzint?
Szerintem próbáld ki a vénusz étolajat....én mondom neked h palacsinta szaga lesz !
Egyébként miért kell illatosított? Sztem semmi értelme, nem az a lényeg