Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem csak elől van olyan szutyodék gumi és utánna néztem az írták hogy "ESŐ"gumi hát PFFF eléggé szar jobban tapad esős úton a pirelli Sport Demon-om.
jaa bocsi. azthittem hogy dunlop. tökre olyan a mintázata
Ki se merem mondani h milyen gumim van!
Sava vagy mi a tályog
de neked most dunlop gumid van van? ahhoz képest a continentál egy rakás fos már bocsiii.
elado dell'orto 19-es karburátor.
a tartozékok már nem
Ki is szúrod!
Ez jó
Egy felnicsík az enyémről is hiányzik, de azt már tényleg csak akkor ha minden kész! Először legyenek meg azok amiket akarok!
Nekem tuti h a Conti lesz! Ami rajta van most gumi sztem holnap kimegyek és ki is szúrom nehogy véletlenül mennyek vele!
Majd kiszedem mindkettőt be a kocsiba el a gumishoz leszed rárak hazajön visszaszerel mehet
Igen, azt a gumit én is néztem már, de arrol sem tudok semmit.
E között a kettő között vacilálok, de lehet conti lesz akkor.
Még fogalmam nincs.
Lenne már jóidő.
Holnap megrendelem a felnicsíkot, piros fényvisszaverős, aprilia racing felirattal:)
Nyugi a puff karbi + dugótól én se fogok felszállni
Apropó sporty....suliban van egy másik rs neki elől sporty van fenn....nem mentem a motorral szóval így nehéz megitélni a tapadását, de ahogy megállapítottam elég kemény keverék volt!
Meg pár nagymotoros ismerőstől hallottam +olvastam neten is h olyan a mintályának a kialakítása h aránytalanul magától is kockásra kopik!
A kiálló "bütykök" eléggé képesel lekopni! De nemtom mi az igazság személyes tapasztalat nincs
Nekem is most lesz gumivásárlás..én már kinéztem!
Continental ContiGo! Nincs tapasztalat erről se de ez lesz!
Szevasztok Márka társak!
Mi a helyzet itt?
Mindenki tuningolja a mociját csak én nem?
Én csak 2 db gumit szeretnék venni a 2. szerelmemnek de nem tudok.:(
Ti milyen gumit ajánlanátok?
Néztem a michelin pilot sportyt.
Szerintetek?
Már így is +1 foggal használom ;)
13 as van elől de így igaz, egy picit azért észrevehetőbb volt a fogyasztásban...kevesebbet nyel le egy kicsit emg így nem kell állandóan leforgatni a világig, és az utazó is valóban barátibb
Bár nemhazsnáltam így max pár 100 km ert mert vége eltt a szezonnak :S
ha sportkiput cserélsz+19es karbit ahhoz reális lenne előre tenni egyel nagyobb fogaskereket. nő az utazód és ha úgy használod fogyasztás a mostani lánckerékhez képes csökken.
Nincs még meg de tényleg keresem de nem akarok találni vmi jó állapotút reális áron
19 es az lenne annyi mint a szemét...de így a 12 essel is eszik hát akkor azzal? Ígyis a gatyám rámegy nyáron h tankoljam, hát akkor ezzel mennyit zabálna? ( vagy csak sokat motorozok? )
Meg gyári henger +sportkipuhoz nem túlzás az a 19 mm?
bevonatost nem tucc reszelni.
17.5öt nehéz lesz szerezni szerintem. vagy már megvan?
17,5 re gondoltam!
Úgyvolt h módosítva lesz, de marad gyári
Egyébként fölösleges finomítgatni jövőre úgyis Rs125 öt akarok.
Szóval csak ez a pár apróság és kész kalap
nagyobb karbihoz nemárt szívótorkot is cserélni. De mekkorára gondoltál amúgy?19 el még elmenne a gyári henger amúgy bőven arrow-al meg főleg hengereden nem akarsz alakítani? felömlő módósítás v a hengerfejen? ilyenekről is hallottam
Igen láttam a képeket, nem is irigyellek elhiheted!
Felső tűgörgőt ahogy mondod + dugó meg a hengernél az összes tömítést ha már ott vagyunk h henger le Csupán ennyit!
Meg nagyobb karbi! ------ Apropó nagyobb karbi magával vonja h másik szívócsonk is kell?
Igen jól látod a dolgot de nézd csak meg az én példámat a tűgörgő szét hullott és paff dugóbol1 darab le tőrt STB..
felső tűgörgő 2000ft amúgy mit akarsz cserélni rajta?
Nekem ettől még azért messze áll
Enyém is azért lesz szétszedve meg összerakva h ne kezdjen el baszkódni....de pöppet már van hangja a felső tűgörgőnek..de csak üresbe ha pörgetve van, de mivel úgy nemkínzom ssoe így nemfeltönű, de jobb megcsinálni mint h szétessen itt csórikám utánna meg 5x annyit költsek rá!
Míg nem volt nekem se fel ujítva hasonló képpen volt ilyen hangja.
hát most érted kb az enyém is így csörgött de már megjavult úgy ahogy örülnék ha váltana :) jövőhétvégén elvileg szép idő lesz nálunk