Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismerem a vidit!
De ez az Rs is mint egy csörgőkígyó olyan.....magas fordulaton majd szét akar hullni...de arrowja van a baromjának
Vagy csupán az irigység beszél belőlem?
Na nem baj már csak pár ezer kéne és meglenne az Arrowom ára, meg apukát lebeszélni h ne pattogjon
kedden vettük ki a blokkot, várom még h nagybátyám szerezzen termosztátot. Holnap viszem vissza a palihoz... jövő hét közepére csak meglesz. bár teljesen mind1 mer kb 20centi hó esett az éjszaka
Jó már a váltód?
hát nemis
Te nem sz_rozol!
Youtube...
tess ilyen hangja lehet egy teljes arrow rendszernek http://www.youtube.com/watch?v...
"Dögre a légy" -
Teljes Arrow rendszer?
Milyen a hangja? Alaphoz képest mennyiben és miben változott?

A Talira:
Gyűlünk itt mint dögre a légy
egy találkozóba én is benne lennék itt Hajdú-Biharba:D
Oh, sok kis RS 50 fanatikus egy helyen.
Reszkess Hajdú Bihar megye! Jönnek az aprilia RS-esek, akkora magas frekvenciájú hanggal, ami töri az ablaküveget: ZZZzZZzZZzZ!
Én is akarok Talit.
Úgy legyen Borath!
Hogy mit akarok? Levenni az arcodról a mosolyt
Nyáron Hajdú-Bihar megyei Rs talit akarok!
Majd racsingolunk ( távolpisilésben )
Mi vagy Te, igazságosztó? Döntsd már, hogy mit akarsz!
Miaz?
1500 Km-ert járattam a Cagivámat.. "elpusztíthatalan volt".
Noss ez esetben csatlakozom az előttem felszólalóhoz..
No de ijjjjet...
emzoli tanácsát fogadd meg! Neki van igaza....!
( elfelejtettem h tényleg nagyobb fordulat legyen ilyenkor )
hát én úgy terveztem hogy először olyan 3000 fordulaton fél órát aztán félórát pihen megint egy fél órát jár és ismét fél órát pihen és ezeket még1x aztán mehet a kövesút.
nehogy normál (gondolom 1200 körüli) alapjáraton döcögtessed, órákig, mert az többet árt mint használ.
Ha mindenképpen terheletlen előjáratást akarsz, azt egyjelentőse felemelt alapjáraton, 3-4 ezren érdemes.

A 2t motor alacsony fordulati keverékképzése nagyon rossz, a hegerben sok maradék kipufogógáz marad az előző ütemből, a henger öblítése igen tökéletlen ekkora fordulaton, az égés iselhúzódik, és hiába a kiegywenlítés, ezt a forgattyú sem szereti hosszassan.

szóval felemelt alapjárat+ventilátor. hamár üzemmeleg, de szerintem egy ilyen modern motort nem indokolt így előjáratni.
Jó bocsánat BAMBA VAGYOK egy oldalon írták hogy1-2 órát